написано 10.04.2013г. четвъртък в 18:33

Изчетох мненията тук, явно и това е поредната българска развалина...

Интересувам се за позицията на ел. техник - видях, че има пусната обява, една камара изисквания, документи за квалификационна група по електро безопастност и не знам си какво още , а никъде не пише парите какви са.

Сега ако ще е за 500-600 лв, то един сервитьор взема повече...

Може ли някой да сподели какво е заплащането за ел. техник, да знам изобщо струва ли си времето да кандидатствам и да ходя по интервюта...

написано 19.11.2009г. петък в 17:30
към обект/отдел Казино
в град Варна

И като си помислиш само, че искаха да кандидатстват за най-добър мениджмънт в БГ в "Капитал" - да се смееш ли или да плачеш на малоумието на менидърите!!!

написано 08.10.2009г. петък в 05:36
в град Варна

няма лесна работа са казали хората(както и на мн груги места )работата е трудна,но тук  от мн голямо зна4ение е кои ти е 6еф.ако ти си савестен работник и си гледа6 работата добре, това се забелязва от когото трябва(не говоря за хората с болни амбиции които знаят 4е не стават но вапреки това искат определени не6та като привилегии)има доста не6та за доизкусоряване-например едно по-регламентирано намаление или пови6ение на заплатите,с ясен критерии за вси4ки както и допалнително стимулиране на служителите с по-4ести бонуси.колегите са номер едно мн големи сладури.успех!

написано 09.09.2009г. четвъртък в 11:12
към обект/отдел рецепция
в град Варна

Здравеите.Аз сам един бивш служител останал със смесени чувства.ЗА мениджманта просто нямам думи.Под всякаква критика.Г-н Филипов трябва да внимава на кого поверява хотела.Единственото за което сажалявам е бившата ми шевка г-жа Елена Атанасова.Наи добрият профисионалист.Дадеми занаята в рацете никога няма да го забравя.Просто штях да умра от смях като разбрах че вече не е на тази длажност .Това може да се случи само в Балгария.Да не се уважават професионалистите.Не знам на кои малумник е била идеята.Искам сашто да благодаря на кирил които е неофициалният лидер и водач на нештата около хотела показа ми наистина етикет на обслужване и е покривал много мои грешки.За мен тои е лицето на хотела.Визия отношение и доброта .За хот.домак искам да похваля Нора се спрашя много добре.Проблеми има в ресторанта.Там е наи големият хаус.Обарнете внимание там.Дано сам помагнал с моето мнение.Успех

написано 29.07.2009г. четвъртък в 14:30
в град Варна
Първо искам да Ви поздравя за този сайт. Работната среда наистина е приятна има отдели като например рецепция, къде- то се изкарват много добри пари ако има бакшиши:)Работата на хотелска рецепция е много натоварена и отговорна иска се сериозна работа и качества за тази позиция. Парите обаче са добри. Бившата форнт офис мениджърка Елена е отличен ръководител и човек който сплотяваше много екипа на рецепция и се бореше за правата ни пред ръководството. Колегите са мн приятни и свестни. Когато аз работех на рецепция Елена ръковедеше със замах и такт екипа. Сегешното ръководство обаче не я оцени досататъчно. Новата фронт офис мениджърка май не може да се похвали с нищо друго освен с викането си. Успех !
написано 28.07.2009г. сряда в 19:20
към обект/отдел Охрана
Проверката за която говорите, стартира през декември 2008 г. и приключи в началото на Март 2009.
Инспекция по Труда, Проклуратура, Икономическа полиция и НАП, откриха доста сериозни нарушения, за които са съставе и актове и предписания за задължително изпълнение.
От хотела на ми изплатиха всичко, и си изпатиха доста.
След проверките, ми изплатиха нещата до последна стотинка.
В тази фирма не се изплащат заплатите навреме.
В тази фирма ти си НИКОЙ!!!

Съвет към други ощетени: Търсете си правата. Има институции, подайте жалби, и си вземете, това което Ви се полага. Не се оставяйте на Филипов и компания да Ви лъжат.

А към фирмата: Там /в хотела и в казиното/ работят хора, а не животни, бъдете по човечни /хуманни/. Условията които предоставяте са скотски. проумейте че тези хора ви реализират печалбите, а не 5-6 администратори.
Стига сте обирали хората. Те не работят за този дето духа. И спрете с тези измислени глоби, дето ги налагате. Недейте да си избивате глобите от там, че пак ще си изпатите.

Сградата на хотела е пред САМОСРУТВАНЕ. Обърнете малко внимание и на този факт.

Успех на всички.
написано 28.07.2009г. сряда в 19:06
Проверката приключи, и ... нищо не е потулено.
Наложени са глоби и предписания. Дори и от икономическа полиция, след сезиране на прокуратурата във Варна. Имам копия от всичките доклади и са доста интересни за прочит.
На жалбоподателя са изплатени всички суми до последна стотинка.
През следващите две години тази фирма ще е под строг контрол на много институции.
написано 20.07.2009г. вторник в 09:53
Петзвездно казино... хахаха....пълен боклук е това казино.
Отношението на "мениджърите" е просто нулево. Те не те смятат за човек за тях си просто един боклук.
В това казино само се забранява на служителите и се виждат само техните недостатъци. Никой никога няма да те похвали за нещо, въпреки че си късаш задника от работа.
Ако с нещо не си удобен на шефчетата или просто не си симпатичен набързичко си намират причина и те уволняват.
Заплатите са малки, чакаме на бакшиш, ама и бакшиша вече го няма. Увеличение на заплата получаваш само и единствено по симпатии. Не се уважава труда, няма никаква възможност за израстване (освен ако не си някой на някой от шефовете или не вършиш разни други неща за тях...)
Мотото на мениджмънта е "няма незаменими хора, като не ви изнася трагвайте си".
Има една "руса шефка", която пък е най-големият боклук във фирмата.
Само язък за готините колеги.
Какво повече...Не започвайте работа в това казино.
написано 20.07.2009г. вторник в 00:52
И кво стана с проверката?Потули се всичко,нали?Жалко за свестните хора там,мениджърите на казиното са пълни бездарници.

Връзки

Сайтове за работа