Гранд Хотел – Казино Интернационал /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел – Казино Интернационал

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Здравейте отново пиша във връзка с Измамника Владимир Филипов.Бяхме извикани на събрание на което той иска от нас голяма част от персонала да минем на временни договори.Уважаеми колеги не подписвайте нищо!Хората които той Филипов измами миналата година на които гарантира с името си,че ще бъдат върнати на работа още не са върнати.Само бяха измамени пак да дойдат и да му работят на временни договори 2 месеца.Просто бяха измамени да не получат полагащите им се 2 брутни заплати при съкращение.Не се поддавайте на Измамника.Както казах въпреки,че олапа пари по схемата60/40 измами работниците си и ги остави без работа.А трябваше да ги задържи нали за това са тези пари.Сега пак лъже и ще гарантира.Като единствената му идея е като съкрати хора да не плаща обезщетения.Анексите-Договрите които иска да подпишем щели да бъдат ако не се лъжа каза до октомври.Като според мен след като му изработим сезона ни чака опашката за безработни.Така,че не се поддавайте на Измамника и не подписвайте нищо!

Здрвейте.Хотела се управлява от Измамника Владимир Филипов.Робовладелец който не е работил истинска работа и ден през живота си.Около Юни 2020 измамника В.Филипов освободи голяма част от персонала на хотела въпреки,че беше се налапал с пари по схема 60/40.Крупитетата извика лично и им беше казано или на борсата или ще им бъдат намалени заплатите.Да си пуснат молби по взаимно съгласие.Бедният Робовладелец с Лексус за 100+ бона явно нямал пари да им изплати законовите обезщетения.Служителите в други по незначителни отдели бяха измамени от Лакеите на В.Филипов Мениджърите.Бяха привиквани по на 4 очи някои измамени да си сложат подписа на молба по взаимно съгласие а тя няма да бъде придвижена.Други заплашвани,че ще бъдат пуснати на 4 часа според закона за извънредно положение/ситуация.Защото Филипов така искал.Много служители бяха изнудени да напуснат по взаимно съгласие.После назначени фиктивно в Рила Боровец за да получат обезщетение от държавата.Чудя се как не се самосезираха институциите.Не може от инспекция по труда и нои да не са забелязали измамата.Даже се изгавриха Измамника Филипов и Лакеите му пак с персонала понеже август,септември и ноември 2020 имаше работа и измамиха отново съкратените,измамени служители пак да се върнат на работа със временни договори месец за месец.Днес работят утре не знаят дали са на работа.Ноември служителите бяха измамени за втори път и съкратени.По заповед на Робовладелеца Филипов.Сега началото на февруари 2021 има курс за крупиета.Защото предишните им сърбаха попарата.В обявата пише дългосрочна заетост.Поредната измама няма дългосрочна заетост.Филипов си дерибейства както си иска олапа едни пари по схемата 60/40.И бонус остави над 100 човека без пари.По всичко личи,че хотела на Измамника Филипов ще отвори Април началото.Бих посъветвал измамените да дойдат на отварянето с плакати кой каквото му е на сърце да напише пред хотела.Това да си види хотела в новините и хора с лозунги Измамник ще бъде най добрата "реклама" и поетична справедливост.

Надявам се моето мнение да помогне на кандидат-служителите да преосмислят кандидатурата си, защото е за тяхно добро. Положителните неща са много малко, затова ще започна с тях.Едното от тях е красивата работна среда, от гледна точка на интериор - изискана, чиста и естетически издържана. Вторият компонент е редовното заплащане - действително заплатите се плащаха на съответната дата всеки месец и не е имало забавяния, както и те осигуряват на сравнително добра за сектора сума. Има навременен безплатен транспорт. И може би плюсовете се изчерпват дотук.
Ако очаквате да получите уважение в тази фирма, сте голям оптимист. Уважението, което държа да подчертая е лицемерно, ви се сервира на малки порции, докато изпълнявате задълженията си като робот. Когато вършиш работата си безупречно, не очаквай някой да ти каже браво. Но ако допуснеш и една малка грешка, театрото приключва.В момента, в който започнеш да изразяваш лично мнение за работния процес, в който има един куп пролуки и дефакто повечето неща куцат, веднага влизаш в черния списък на ръководството. Ако сте човек, изплащащ кредит, и в същото време нямате достатъчно самоуважение и лични качества, може би това е вашето място. Защото работата е целогодишна и получавате някакви пари за труда си всеки месец – така беше докато работех там, вече нямам информация как стоят нещата покрай Covid-19. Но ако сте млад, интелигентен и талантлив човек,който забелязва минусите по звена, ще се почувствате смачкани психически, ще усетите след първите два-три месеца, че това не е вашето място.За няколко месеца се сменяха десетки служители от различни отдели, текучеството тук е огромно. Гледа се на служителя като на робот, дошъл да работи, който лесно може да бъде заменен от друг робот.Да не говорим, че напрежението е огромно, базата е заета постоянно и накрая на работния ден се чувстваш като изцеден - физически и психически. И не можеш да се възстановиш с месеци, след като си приключил там.
В резюме - ценете себе си и здравето си, имайте самоуважение и преосмислете като цяло дали си заслужава да работите в туристическия сектор в България изобщо.

От спасителя се изисква да не се оттделя от басейна, дори и да няма хора.Има само една почивка за обяд и трябва да си бърз иначе е проблем... А за да обядваш трябва да чакаш някой да те смени, дали масажист дали спа мениджър! Работата специално във закрития басейн е меко казано трудна не толкофа физически колкото от здравна гледна точка! На 35 градуса се работи и постоянно дишане на хлорни изпарения което води до главоболие почти всяка смяна... Да не говорим за гостите храчене по земята, нахално поведение което в повечето случаи води до викане на охрана! Ако някой не вярва да поработи няколко месеца!!!

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Честито на всички колеги в хотел Интернационал за по 5 месеца по 4 дни неплатен отпуск със съдействието на мениджърите.500 - 550 лв са достатъчно!

Искам да изкажа мнението си относно работната среда в казино бара. Ще започна от мениджъра на казино бара Виктория Р. толкова незаинтересован мениджър от случващото се по време на работа не съм виждала. Явно за нея не е проблем, че персонала е тероризиран от пияните и неадекватни вайзори по време на смените с изключение на един от тях, който кара само дневни смени(явно е с привилегии). В казиното има 5 вида смени като главно се карат нощни, защото тогава е най-натоварено. Графика се прави от мениджъра на казино бара като толкова нескопосан график не съм виждала. По време на 8 часовите смени имаш почивка на час, час и 20 минути на 2 часа и повече зависи от заетостта в залата или вайзорките дали са в настроение, защото когато не са си го изкарват на персонала спират почивки дават на всеки задачи докато те се подпират и кикотят на платения бар, а в склада към бара се и черпят. Постоянно има напускащи, но явно за тях това не е проблем и не се интересуват защо персонала напуска. Наемат се неадекватни служители само, защото са познати на мениджърката. Нея не я интересува дали вършат работа нали са деца на други шефове от хотела. Вайзорките, които си изкарват смените на платения бар подпиращи го докато четат книги или играят игрички на телефоните си на моменти не знаят какво се случва в залата, а уж само това им влизало в длъжността да следят за работния процес. Не препоръчвам на никого да започва работа там под такова напрежение никога не съм работила всеки момент да съм в очакване да ми се развикат защо не съм сменила еди си кой пепелник, защо имало пепел от цигара еди си къде, защо еди си кой клиент пиел от обикновена чаша не от по специална и какви ли не простотии. Като цяло като отидеш на работа се молиш вайзорките да са в настроение или тежко ти и горко.

Здравейте, ще изкажа мнението си за Хотел Интернационал или по-точно за отдел "Казино бар". Колегите там са на ниво, млади и забавни, но мениджърския екип е под всякаква критика. ОТЗ-тата, които трябва да дават пример, да организират работния процес и да вдъхват увереност в служителите са изключително неадекватни и повечето от тях нямат никакъв усет как се ръководят хора. Напиват се по време на работа в склада на платения бар, а в същото време държат служителите да не близват алкохол. На нощни смени се играят телефонни игри, четат се книги на бара, докато сервитьорите не почиват по 4-5 часа, за да чистят, сервиват и оправят търговската зала. Когато някои бъде нарочен то той нарочно е пропускан и не почива по 3-4 часа или е изпращан на най-гадните райони в казиното, като отмъщение. Бих казал, че и отдел HR са изключително незаинтересовани и некомпетентни щом на месец има по 6-7 напускащи, но никой не иска обратна връзка от напускащите, за да се види причината за напускането им. Ако искате да работите на място, където анархията и безобразието са на лице, то Казино Бар е вашето място. Пияни отз-та, отвратителни клиенти и неадекватни шефове. Седмици наред нощен труд и изключително напрегната обстановка и отвратително държание от хората, които уж трябва да помагат на персонала. Така де, супервайзорите. Това е моето скромно мнение, като бивш служител и пряк очевидец на простотията, която цари там. Изборът е ваш!

Изключително некадърно и некомпетентно управление на отдел хранене.Ако си решил да се развиваш и работиш в тази сфера това в никакъв случай НЕ е твоето място, защото ако управлението види, че имаш потенциал за развитие мигновено ще те освободи. За да работиш тук не трябва да изказваш мнение,не трябва да отказваш нищо дори и да те използват като хамал да мъкнеш маси и столове от зала в зала. За да се чувстваш добре в тази 5 звездна измислица трябва да си приятел с f&b manager в противен случай няма да получиш това което си заслужил.Ако желаеш да работиш на място където няма да получиш абсолютно никакво уважение, може да кандидатстваш тук, те и без друго търсят постоянно персонал.