написано 19.05.2014г. вторник в 12:32
към обект/отдел казино
в град Варна

Здравейте, исках и аз да оставя своя коментар и да дам мнението си за моментното състояние, отношение, работна обстановка в казиното на хотел Интернационал.

Първо: Ръководните позиции са заемани от хора които си нямат и на идеа какво правят там не могат ръководят слугите си (казвам слуги защото там работниците са такива)

Второ: Работните смени са под всякаква критика, няма такива закони кадето ти позволяват да бачкаш 10 12 до 15 нощни една след друга просто това е немислимо.

Трето: Парите са мизерно смеховити и на всичко отгоре от бакшиша се краде най-нагло и то не от служителите, а от тези които го разпределят в началото на месеца.

Четвърто: И не на последно място паниката и истерията в разгара на сезона там са непоносими постояно се крещи и се нервничи.

Надявам се хората които кандидатстват за работа в този хотел първо да поразпитат за какво става дума там.

написано 23.05.2013г. петък в 12:03
към обект/отдел internacional
в град Варна

Искам да попитам някой знае ли охраната,която назначават за лятото до кога ги държат на работа?Кой месец ги освобождават?

написано 10.04.2013г. четвъртък в 18:33

Изчетох мненията тук, явно и това е поредната българска развалина...

Интересувам се за позицията на ел. техник - видях, че има пусната обява, една камара изисквания, документи за квалификационна група по електро безопастност и не знам си какво още , а никъде не пише парите какви са.

Сега ако ще е за 500-600 лв, то един сервитьор взема повече...

Може ли някой да сподели какво е заплащането за ел. техник, да знам изобщо струва ли си времето да кандидатствам и да ходя по интервюта...

написано 19.11.2009г. петък в 17:30
към обект/отдел Казино
в град Варна

И като си помислиш само, че искаха да кандидатстват за най-добър мениджмънт в БГ в "Капитал" - да се смееш ли или да плачеш на малоумието на менидърите!!!

написано 08.10.2009г. петък в 05:36
в град Варна

няма лесна работа са казали хората(както и на мн груги места )работата е трудна,но тук  от мн голямо зна4ение е кои ти е 6еф.ако ти си савестен работник и си гледа6 работата добре, това се забелязва от когото трябва(не говоря за хората с болни амбиции които знаят 4е не стават но вапреки това искат определени не6та като привилегии)има доста не6та за доизкусоряване-например едно по-регламентирано намаление или пови6ение на заплатите,с ясен критерии за вси4ки както и допалнително стимулиране на служителите с по-4ести бонуси.колегите са номер едно мн големи сладури.успех!

написано 09.09.2009г. четвъртък в 11:12
към обект/отдел рецепция
в град Варна

Здравеите.Аз сам един бивш служител останал със смесени чувства.ЗА мениджманта просто нямам думи.Под всякаква критика.Г-н Филипов трябва да внимава на кого поверява хотела.Единственото за което сажалявам е бившата ми шевка г-жа Елена Атанасова.Наи добрият профисионалист.Дадеми занаята в рацете никога няма да го забравя.Просто штях да умра от смях като разбрах че вече не е на тази длажност .Това може да се случи само в Балгария.Да не се уважават професионалистите.Не знам на кои малумник е била идеята.Искам сашто да благодаря на кирил които е неофициалният лидер и водач на нештата около хотела показа ми наистина етикет на обслужване и е покривал много мои грешки.За мен тои е лицето на хотела.Визия отношение и доброта .За хот.домак искам да похваля Нора се спрашя много добре.Проблеми има в ресторанта.Там е наи големият хаус.Обарнете внимание там.Дано сам помагнал с моето мнение.Успех

написано 29.07.2009г. четвъртък в 14:30
в град Варна
Първо искам да Ви поздравя за този сайт. Работната среда наистина е приятна има отдели като например рецепция, къде- то се изкарват много добри пари ако има бакшиши:)Работата на хотелска рецепция е много натоварена и отговорна иска се сериозна работа и качества за тази позиция. Парите обаче са добри. Бившата форнт офис мениджърка Елена е отличен ръководител и човек който сплотяваше много екипа на рецепция и се бореше за правата ни пред ръководството. Колегите са мн приятни и свестни. Когато аз работех на рецепция Елена ръковедеше със замах и такт екипа. Сегешното ръководство обаче не я оцени досататъчно. Новата фронт офис мениджърка май не може да се похвали с нищо друго освен с викането си. Успех !
написано 28.07.2009г. сряда в 19:20
към обект/отдел Охрана
Проверката за която говорите, стартира през декември 2008 г. и приключи в началото на Март 2009.
Инспекция по Труда, Проклуратура, Икономическа полиция и НАП, откриха доста сериозни нарушения, за които са съставе и актове и предписания за задължително изпълнение.
От хотела на ми изплатиха всичко, и си изпатиха доста.
След проверките, ми изплатиха нещата до последна стотинка.
В тази фирма не се изплащат заплатите навреме.
В тази фирма ти си НИКОЙ!!!

Съвет към други ощетени: Търсете си правата. Има институции, подайте жалби, и си вземете, това което Ви се полага. Не се оставяйте на Филипов и компания да Ви лъжат.

А към фирмата: Там /в хотела и в казиното/ работят хора, а не животни, бъдете по човечни /хуманни/. Условията които предоставяте са скотски. проумейте че тези хора ви реализират печалбите, а не 5-6 администратори.
Стига сте обирали хората. Те не работят за този дето духа. И спрете с тези измислени глоби, дето ги налагате. Недейте да си избивате глобите от там, че пак ще си изпатите.

Сградата на хотела е пред САМОСРУТВАНЕ. Обърнете малко внимание и на този факт.

Успех на всички.
написано 28.07.2009г. сряда в 19:06
Проверката приключи, и ... нищо не е потулено.
Наложени са глоби и предписания. Дори и от икономическа полиция, след сезиране на прокуратурата във Варна. Имам копия от всичките доклади и са доста интересни за прочит.
На жалбоподателя са изплатени всички суми до последна стотинка.
През следващите две години тази фирма ще е под строг контрол на много институции.