ПЛАНЕКС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Димитър Икономов 21&markers=Варна,ул. Димитър Икономов 21

ПЛАНЕКС ООД

Голяма фирма със съответната йерархия. Съответно има под-управленска каста. Същите оперират в съзаклятие и осъществяват същинската власт. Лъжат както надолу по йерархията, така и нагоре. Немат подизпълнители и им прибират процент. От там качеството на подизпълнителите не е приоритет и некадърни изпълнения на обекта биват замазвани. Създават грешна картина за истинските обстоятелства и предстояща работа и предстоящи договори, насочено към йерархията нагоре. Лансират съзаклятници, съюзяват се срещу откритите и почтени нови специалисти. Обедните почивки са им по два часа лигавене с угодните им хора. При първи проблем и свиване, се гонят качествени специалисти, нечленуващи в кастата. Бонуса разпределян от кастата е със същата съдба. Стоят там качествени хора, които си мълчат и са доволни на подхвърленото им. Обикновено нямат избор, хора, които не са от Варна, закъсали със ипотеки или квартири. Собствениците си затварят очите, защото организацията е голяма и резки маневри не бива да се правят. Ако сте чстен специалист, можете да поработите и да натрупате опит, но развитие на база ценности не чакайте там.

Живея във ВИВА 4-(2010г),девет години само ядове мръсотия ,некоректност от тяхна страна ,високи такси (поддръжка).Жилищата ни от две-три години (2017г)започнаха да се напукват тавани, стени,коридори външна мазилка (отг. слягане).Питам се...Е,как след шест,седем години,слягане?!Явно от сграда на год.2010 ставаме сграда на ужасите!

"Планекс" е модерна фирма, но в последно време се шири Чичовото, таьовото и т.н по родствена линия. Подкрепят се и се поущряват некадърните но за сметка на това лижещи разни неща хора. За да успееш трябва да правиш мръсотии на колегите и "добрини" на шефовете. Трябва да си тъп и без мнение, и да нарушаваш закона. Просперират некъдърниците. Кадърните хора ги гонят или ги принуждават да си тръгнат.

Четири години работих за една фирма от холдинга.Примирявах се с осигуровки върху минимална заплата.Бях озадачена от невероятните привилегии на Галина Драгнева като шеф на занималнята-глоби,рязане на заплати,назначаване на дъщерите й(без квалификация) и т.н.Самата тя е била сервитьорка,няма педагогическо образование.Живее само,за да краде.Това се вижда от всички служители,но на всички е казано да мълчат.Шефът на холдинга знае всичко,но си затваря очите.Защо?Мога само да предполагам.Сградата и базата са добри,но една добра идея е опропастена от толерирането на посредственост.

Бях назначен във фирма Планекс ЕООД но работих във подразделението Бетонен възел "Полимикс" с управител Адриян Димитров... Това е най-некоректния работодател който може да съществува не ми изплати 500 лв. от последната заплата. Който иска да работи за Адриян Димитров ще направи най голямата си грешка в живота да не си губи времето, пари няма да види, но пък за сметка на това работа ще види и винаги ще бъде порицаван как не си вади заплатата.А Когато решиш да напускаш ще бъдеш уряза с последните пари понеже се дават от ЧЕРНА КАСА и те осигоряват на минималния праг за шофьор.. А и още нещо Адриян Димитров е племенник на Христо Димитров един от собствениците на Планекс.. САМИ СИ НАПРАВЕТЕ СМЕТКАТА !!!!!!!!

Бивш служител съм. Искам да предупредя всички, които си търсят работа или вече работят в Планекс ЕООД, в частност хотел Романс. Огромно текучество на кадри поради ниско заплащане, никаква комуникация и абсолютно неуважение. Управителят на хотела - Емил Андреев, вторият син на Пламен Андреев, е изключително неподходящ за позицията си. Много рядко може да бъде намерен на работното си място и общо правило е, ако не е в настроение - не бива да бъде закачан. Наема кадри, като обещава развитие, обучения, надграждане на уменията и квалификациите, но след много малко време установяваш каква лъжа е това.
Малко информация за условията на работа - транспорт не е осигурен, макар да обещават такъв в обявите си. Заплащат по 3,20лв на работна смяна, т.е 1,60лв в посока, независимо колко автобуса сменяш. Билетчетата се събират и лепят на лист А4. Ако си с кола, същата сума ти се изплаща в замяна на фактура за гориво. Накратко, половината заплата отива за транспорт. Осигуряват обяд, съдържащ непродадени артикули от менюто за гостите. Ако количеството не се изразходи за същия ден, се предлага на следващия и по-следващия.
Хотелът е на 11 години, никога неремонтиран. Има мухъл, течащи тавани, изключително студено.
Водата във вътрешния басейн не се сменя, защото не могат да затоплят нова.
Щом в сградата влезе г-н Пламен Андреев, всичко живо изтръпва. Позволява си да крещи на служителите, дори и на бременни и такива с ТЕЛК, държи се недостойно за човек на неговата възраст. Негов приоритет е икономията и налага санкции, държи се унизително с камериерките.
Персонал не се наема - всяко звено, състоящо се от максимум 7 души, върши всякаква работа. Иначе персоналът е сплотен и си помага, единственият плюс е екипната работа.
Пари за ремонти не се дават, ако гост се оплаче, служителят от съответната смяна бива смъмрян и евентуално се взимат мерки.
Имат нужда от внезапна проверка.

Не се лъжете казват едно след това друго излиза. Кандидатствах одобриха ме и след 2 дни се обадих да се доразберем кога да започна работа, а те ми викат станала грешка.

Фирмата трудно осигурява дори елементарни условия за работа на работниците си,нито трудовите договори са като хората нито нищо.Колко време работих там не ми дадоха нова маламашка мистрия и работни ръкавици.За работно облекло въобще да не става дума.материалната им база е на доизживяване.абе просто леш
Заплащането е под всякаква критика,просто са смешни...
Единствената причина поради която съществува тази фирма са отношенията и с престъпния свят.
Все пак се намираме в България,и докато държавата(НИЕ) продължаваме да позволяваме това да се случва положението няма да се оправи.Даже незнам как може човек които полага тежък физически труд,да не може да заработи повече от колкото е похарчил за консумативи(храна транспорт и т.нт.)За собвтениците,Това са хора които за нещастие съм имал честта да срещна лично,в годините които прекарах работейки на златни пясъци.Колкото и пари да имате,Когато душите ви са мъртви и мозъците ви са се превърнали в калкулатори,Вие сте БЕДНИ ХОРА.Бедни душевно,Които изобщо не се намират никъде покраи реалността,и които имат само какво да губят.Може да съм скъсан смачканяк,но всеки ден благодаря на господ че не съм като вас,и се моля никога да не стана,защтото това ще означава за мен нещо по-лошо и от смъртта

Работните условия не са перфектни, но фирмата се стреми да осигури достатъчно ресурси за да си свършиш работата за която си назначен, в която се опитват да се "бутат" още 5 човека минимум, всичките разбирачи - не разбиращи от нищо. Заплащането - прилично за българската действителност и стандарти. Условия за развитие - Планекс не е мястото, ако искаш да растеш в служебната йерархия, в общи линии си "тъпчеш" все на едно и също място. И все пак нещо му липсва на този ХОЛДИНГ да заприлича на голяма европейска компания, може би че се ограничават в обекти само на локално ниво... Варна, София, Бургас - в глобален свят като днешния?

Работя в сграда правена от тях искам само да ви кажа че стълбите паднахана и се оказа че то няма матриал(цимент) пълно с боклуци. Тея хора явно строят с лайна. Сградата е на 2 години и се разпада направо нямам думи.