написано 13.03.2014г. петък в 07:54

Много сме доволни от Делян и Мария Пенкова  от офиса в София

Телефон: 0885 363 883

Адрес: жк.Фондови Жилища , ул."Щросмайер" , до бл.205.

Поръчахме на 14 февруари 2014 при Мария , Делян дойде на 16-ти да замери ,на 20 -ти февруари  точно в 9 часа и 30 минути  ни се обадиха майсторите на вратата , след няколко часа имахме монтирани прозорци 5-камерни "Трокал" с външни ролетни щори. И майсторите са внимателни и работливи . "Трокалът" , обковът и щорите изглеждат отлично. Благодаря Ви !

написано 07.03.2014г. събота в 18:13
към обект/отдел клиенти
в град Перник

Януарските заплати през март, добре е все пак!НА напусналите последната заплата потъва  в джобовете на дембо и цайса .Мога да пиша още много но не си струва.Който невярва да пробва .

написано 10.02.2014г. вторник в 13:55

може ли някои да даде  инфо за заплатите и дали се изплащат навреме

написано 30.01.2014г. петък в 00:07
в град Добрич

Всичко негативно изречено за Ролпласт е абсолютно вярно !!!

Управата на тази "фирма" подобно на българските политици се ръководи от принципа "Разделяй и владей".Преди 14 години Николчев и Палаханов лично идваха при мен в малкият ми офис да ме увещават да работя с Ролпласт.Тогава през 2000 г.се роди едно "ГОЛЯМО ЗЛО"

Няколко години години по късно,когато намериха и направиха "големите пари"отношението им стана отвратително!

Основните характеристики на фирмата са :

пълно неуважение и незачитане на достойнството на хората

некадърно управление и пълна липса на диалог с клиента

всеки дитрибутор,който не прави годишен оборот между 100 000 и 500 000 е незначителен в техните очи и мнението му не се зачита дори и по много важни въпроси свързани с неговия авторитет,лично достойнство и фирмен просперитет

невероятна бюрокрация - дори и най елементарните неща за решаване са огромен проблем,защото всеки си измива ръцете с другия,а управата се прави на глуха

аз съм техен дистрибутор от 14 години - един от първите,който ги е хранил,а сега отварят фирмен магазин в съседното помещение на моя(дели ни една стена) !!!!!можете ли да си представите каква наглост !!!!!

Ролпласт в лицето на своите собственици и управители се интересува единствсно от огромни печалби,без да ги е грижа кого ще смачкат по пътя си !За тях няма нищо свято,способни са да минат отгоре ти без дори да се обърнат за да видят трупа ти !

Ролпласт са точно като българските политици - не жалят средства за имидж и реклама,придавайки си лъскав и богоугоден вид за пред обществото,като най-нагло лъжат и мажат,а отвътре са черни като катран!

Управителя на склада в Добрич Димитър Димитров е най отвратителния,безкрупулен,невъзпитан и подъл интригант когото познавам.На това мнение са и всички добрички дистрибутори,които си имат работа с него !

Това е човек с черна душа,без достойнство и самоуважение,жалък подмазвач  и нагаждач пред началниците си и наперен бияч пред клиентите на фирмата !

Поведението му години наред е обидно и неуважително към всички клиенти,като си позволява открито и най цинично да ги ругае и псува и да се държи с дистрибуторите по такъв начин,като че ли склада в Добрич е лично негов и той им прави голяма лична услуга,като им взима парите !!!

Въпреки всеобщото негодувание и подадените сигнали към Ролпласт управата е на негова страна и по никакъв начин не е показана добра воля този човек да бъде наказан или най добре уволнен !!!

Именно негова бе инициативата фирменият им магазин да бъде точно там,което разбира се е съвсем тенденциозно.

Когато се обадих на Палаханов да обясня,че е меко казано неморално една такава голяма фирма да отвори магазин в съседство с този на техен дистрибутор,първо бях запитан какъв оборот съм им направил миналата година,а след това ми бе казано,че той не желае този разговор да продължи !

Това за пореден път доказва,че тези хора са ръководени единствено от безгранична алчност,всяка човещина им е чужда и ръководят бизнеса си по правилато на джунглата "по силния оцелява" !

Писнало ми е от лъжливи политици,които говорят за морал,а в душата си са дяволи,а аз напъно отъждествявам поведението на Ролпласт с този шаблон,така че смятам че ние нормалните работещи и  оцеляващи граждани на България нямаме нужда от такива хора и такива фирми !

написано 25.09.2013г. четвъртък в 18:34
към обект/отдел Костинброд

Здравейте съфоумци, доста е изписано за тази фирма, но искам да попитам нещо променило ли се е , нещо влошилоли се е , в компанията, все още ли не се изплащат заплати както миналата година, дайте коментари към момента.

Мерси

написано 27.05.2013г. вторник в 19:03
в град Бургас

Искам да попитам някой може ли да даде информация за дистрибуторите на Ролпласт ? Условия на труд , заплата и отношение към служителите.?Кандидатствам за офис сътрудник във фирма СД Комфорт ООД.Благодаря :)

написано 14.01.2013г. вторник в 13:18
към обект/отдел цех стъкларно
в град Костинброд

Дали най накрая ако четете това г-н Николчев ще ни отървете от присъствието на малоумния,некадърен началник на цех стъкларно Иван Иванов който според всички нас е просто долна отрепка,която се оправдава постояно с някои друг само и само да не излезне на бял свят неговата тъпота която е безгранична.За всички нас е видно какво постигна той откакто смени наистина добър началник като Мариела,машините ни са под всякаква критика(липсват стотици части от тях)за качество не може и да става дума и докато той е начело няма и да го има,уволнихте доста хора само не и този който наистина трябва.Наистина се надяваме да вземете мерки а не да се държите все едно сме зависими от този некадърник,мислим че знаете че все още има малко останали кадърни хора който наистина заслужават това място просто вземете мерки за да не избягат и те и да си останете само с безмозъчното безграбначно Иванов.Причините за уволнението му са много няма да ми стигне един ден да ги изброявам но ако вие не ги знаете много лошо за вас и за нас затова молим ви вземете мерки незабавно.Предварително ви благодарим!

написано 17.09.2012г. вторник в 18:35

Като клиент съм много доволен от фирмата. 2006 г. монтирах в две стай дограма, 2008г. в хола , а днес сложих щори в детска и хол. Дойде ваш служител Крум се казва, а вече можете да му викате "светкавицата". За нула време видях на едно място - бърз монтаж, качество и интелект, Благодаря на фирмата и на служителя Ви.

написано 23.08.2012г. петък в 16:26
към обект/отдел транспорт

Добър ден колеги,някой можели да ми даде малко инфо за условията на работа на шофьорите.

Показани мнения 1 - 10 от общо 110 12345 По-стари » >|

Връзки