Нова Тимкомпакт АД /img/frontend/nomap.png"

Нова Тимкомпакт АД

1 точка от 6 мнения

Като гледам мненията на оплакалите се преди мен няма кой знае колко още какво да се каже,просто ще е безмислено да си хабиш думите за такива хора.Нивото на управление,работа,дисциплина,стандарт,качество е под всякаква критика да не кажа че почти не съществува.Техниката е в укаяно състояние.Началниците са за зоологическа градина(не е сигурно че и там ще успеят да се интегрират).Хора имащи претенции че са водеща фирма както те сами твърдят,не биха допуснали да паднат до такова ниско ниво.Просто са неуписуеми и бих препоръчал никой да си няма работа с тях защото освен разочарование друго няма изпита.

Тази фирма е не коректна към работниците си.Ниско заплащане, много работа и много лошо отношение към трудещите се там.Непрекъснато се назначават и уволняват хора.

Този ..... не е ли в затвора вече . съдиха го като кредитен милионер е и??????????????

А, ....... ........... е като от английския кралски двор в сравнение с оная див/н/а селянка ............ ......... ли беше...

Само този които не е работил там не знае що е простотия

Иван Попов какво да говорим повече