написано 03.01.2014г. събота в 22:06
към обект/отдел РДЦ София

Как се получава така, че една от фирмите с най-голяма нетна печалба, може да експлоатира служителите си по толкова безпардонен начин?!

За осем часов работен ден, там не са чували, работи се по 10-12 часа!

Карат шофьорите да пишат  измислени дневни работни дневници, само за парлама, защото умират от ужас, да не би да им дойдат на проверка!

Абсолютно забравете за някакви премии или бонуси, било то за великден, коледа или когато и да било!!!

Отношението към Вас, меко казано ще Ви ужаси!!!

Текучеството при Търговските представители е постоянно!

Заплатите на са повишавани от години, те и без това са на границите на мизерията.

За спортния празник ни карат да си плащаме пътя и част от нощувките!!!

Коледното парти, всеки си го плати изцяло!!!

Охраната на кпп-то е пияна след 21:00 часа!!!

В Софарма Трейдинг АД, никакъв проблем не може да се реши по нормален начин, апропо, той просто не се решава, защото всички са сковани от страх!

Шофьорите, които са лицето на фирмата са "облагодетелствани" с най-лошото отношение, срамно заплащане, смазващо натоварване. Същите, освен, че зареждат аптеките с лекарства, разхождат се с по 10-20 хил. лв. по улиците, биват пращани до нотариуси, да пазаруват авточасти, до взимат коли от сервизи, да си мият сами колите и тн. и тн.

В заключение ще кажа, че която фирма не уважава работниците си, не я чака нищо добро. Шефовете се се изпокрили в кулите, как не се намери един, който да види, че водата вече започва да кипи и жабите няма да имат време да изкочат!!!

написано 16.02.2012г. петък в 09:26

Аз нямам мнение все още, но бих искала да сдобия от хора наистина работещи в момента във фирмата, ако четат.?Интересува ме дали всичко написано в този сайт е истина, дали да се пробвам изобщо да кандидатствам, като имам впредвид в отдела към печатницата на Софарма, има ли колегиално отношение между хората - колеги и между "шефовете" там. Това не е от малка важност, както и има ли начин за развитие във фирмата, за повишаване в длъжност, а съотв. и пари?Кажете ми информация, обективна и безпристрастна, за да е реална оценката ми, моля?!

написано 31.01.2012г. сряда в 19:31

Здравейте, искам да споделя първото си интервю.Вече и аз подкрепям мнението, че обявите им за работа са фиктивни, отделно, че наблюдавам от две години насам ежеседмичните им публикации и наистина е доста съмнително защо в такава голяма компания има такова текучество на персонал.Та интервюто ми го проведоха две дами, зададоха ми се безкрайно много въпроси, изпитвахме се на английски, опонираха ме от съвсем самото начало, съмняваха се в истинността на CV-то ми и т.н. В крайна сметка си тръгнах оттам със смачкано самочувствие, отвратително настроение и въобще беше пълна и взаимна загуба на време.Искам да предупредя всички кандидати:на първото им обаждане ще ви кажат, че ви трябва добро ниво английски и че ще ви се даде съвсем елементарен текст за превод-не се залъгвайте,ако не сте работили във фармацевтичния бранш, а само логистика и дистрибуция!Такава специфична терминология дават да се превежда,че започваш да се съмняваш дали въобще имаш някакви езикови познания и след като достатъчно се паникьосаш и загубиш дар слово идва следващия етап, а именно диалог на английски.

написано 21.12.2011г. четвъртък в 16:42
към обект/отдел Търговски

Положението там е ТРАГИЧНО! Обявата им за търговски представител - по заместване гр. София се публикува на всеки две седмици. Викат хора, разпитват те пълни простотии и казват: Ще ти звъннем до края на седмицата. Отговорът: Съжаляваме, но сме се спрели на друг кандидат. Пълни глупости - от вътрешен човек разбрах,че просто HR си намират работа и се занимават с това, да губят времето на хората с фалшиви обяви за работа! Не се лъжете да ходите и да си губите времето!

написано 17.10.2011г. вторник в 21:18

Има свободни позиции за манипуланти за логистичен терминал кнап - бихте ли дали малко повече информация за условията на труд, атмосфера на работа, заплащане ...

написано 25.08.2011г. петък в 18:53
към обект/отдел Търговски Представител

Какво се случва, само пускат обява и не одобряват никой на интервю?!? Всички обяви ли са фиктивни, като тези за ТП ?? Връзкарска работа. HR само отчитат дейност. Има ли някой назначен, който да не е парашутист, изобщо ?

написано 12.11.2010г. събота в 23:16
към обект/отдел Plowdiw
в град Пловдив

Здравейте аз съм бивш служител на великата фирма относно управлението всичко негативно  написано е вярно аз няколко пъти кандидатствах за по висока длъжност и естествено заплата но някакви дребни и много зле скроени хорица ме прецакаха . за редовното получаване на заплатата ОК , но за извънредния труд никога не се е заплащал а се компенсира т.е. ти ще има да взимаш е те да ти дават ! Много благодаря на тези хора че успяха да мр принудят да напусна защото от известно време работя в много по добра атмосфера и на по добра заплата

написано 22.07.2010г. петък в 12:21
в град Пловдив

Тази година завърших средното си образование и съм кандидат-студент.Търся работа в Пловдив за лятото.Как мога да се свържа с администрацията на СФ за да получа информация за свободни места?

Благодаря!

написано 28.06.2010г. вторник в 09:55
в град Варна

Какво ви става бе хора?Защо е този негативизъм?Ами ако работите в други свери и вземате заплати близки,или равни на минималната в страната?Всеки човек има недостатъци,работодателите също-нали и те са хора.Пиша това мнение,за да дам отговор на едно твърдение,че не трябва във фармацевтичния бизнес да се търсят хора с фармацевтично,или медицинско образование.Нали е фармацевтичен  бизнес,нормално е да се търсят фармацевти,или те да са с предимство да речем в почване работа на дадена позиция.Може ли един фармащевт да отиде в едно училище и да преподава математика да речем?Ами не може ,нищо че знае колкото учителите по математика,той няма нужния ценз за това.Може ли един медик да влезе в съда  и да бъде съдия например?Само в България става това:да работиш работа за която не си учил,просто си найзустил дадени понятия,или действия.Тогава ти си просто занаятчия.Е компанийте вече не търсят това-занаятчий,те търсят специалисти и са прави.Търсят хора,който освен да им вършат работа,разбират от нея и я развиват.

Връзки

Сайтове за работа