написано 10.11.2014г. вторник в 23:08

Фирмата се управлява и кадрува от групички, предимно женски, в които водещото е клюкарството. Ако не пасваш и си гледаш само работата например - изхвърчаш. Просто не си интересен. Некомпетентни каки със самочувствие до небето. Реално - гъ*ки! Невена БАлъкова, Елена Дамаскинова, Антоанета Георгиева и сие. Боклуци.

написано 23.09.2014г. сряда в 22:40
към обект/отдел Търговски представител

Преди да кандидатсвате погледнете , за какво текучество става въпрос !!!

1. Експлоатация / робски труд / за никакви пари .

2. Пълна некомпетентност, на мениджърският състав !

3. Интриги, клюки и сплетни от всякакъв характер ! Подлизурковци и лизачи .

4. Честа работа след работно време / не се заплаща / !

5. Няма развитие , ако нямаш връзки !

6. Няма бонуси и каквито и да е добавки!

7. Бъркотия и некочпетентност във всички отдели и най вече КНАП и ЦС !

8. Никога не бих работила пак в подобна фирма !

9. Няма съдействие и съпорт м/у отделите !

10. Всички клиенти / мразят СТР /

написано 07.08.2014г. петък в 22:06
отношение шубе го/я е и не казва!

И аз мисля че обявите им са фиктивни не могат да пускат за една и съща позиция една обява 4 пъти в рамките на един месец просто не е сериозно

написано 18.06.2014г. четвъртък в 20:32
в град Аврен

Детелина, ще ме извиняваш, но това че себеоценката ти е на такова ниво не означава, че всички са така. Човек трябва да цени себе си и труда си. запомни ме добре...

написано 17.06.2014г. сряда в 17:29
в град Велико Търново

според мен човек получава това в живота което заслужава. Ако искаш нещо и си отдаден на него няма как да не се случи. Спрете с негативизма. Фирмите не са виновни за неуспехите ВИ. Ако се трудиш - получаваш и заслуженото. Никой не е виновен за неуспехите на който и да е било. Софарма е страхотен работодател - коректен, сигурен и всичко за което човек може да си помисли в БГ. Ако имах възможност отново бих работила във фирмата, но личният ми живот пое в друга посока и това вече не е възможно. Благодаря за всичко.

написано 17.06.2014г. сряда в 12:36
към обект/отдел администрация

Здравейте на всички,

видях последните коментари във форума и малко се уплаших от всичко написано.

Аз кандидатствам по позиция Административен Асистент и утре съм на 3-то надявам се финално интервю с Директора на Човешкия отдел, както и прекия си ръководите ( само където не знам колко такива ще имам ).

Първото ми интервю мина под тест ( MS Word, Excel, кореспонденция на български, английски ) и всичко мина ОК.

Второто ми интервю беше с две жени, отново от HR отдела и старши технически сътрудник ли не знам и аз. Беше дълго интервю 45 мин. Цялата ми автобиография ми разгледаха и всичко мина ОК. Заявих желаната си заплата под която не мога да падна-именно 1000 лв, които сега взимам на сегашното си място и те ми благодариха, че съм споделила това с тях, защото това било мн важно. Обясниха ми процеса на работа, както и това ненормирано работно време, което вече ме плаши.

Миналия петък ми звъннаха за 3-то интервю, а вече доста се чудя дали си заслужава да ходя.

Отговорите на въпросите, които искам да получа е, на каква заплата те осигуряват ?

Интересува ме, дали ще съм вързана за някой пряк ръководител, който може да ми дава задачи всеки ден в 17:30 и аз да си седя нон стоп след работа ?

Ако някой може да ми отговори на тези въпроси, ще съм ВИ много Благодарна.

Поздрави

написано 04.06.2014г. четвъртък в 17:48

Абсолютно съм съгласна със Сузи, че обявите им за работа са фиктивни колкото да си намират работа онея клявки от човешки ресурси, и аз ходих на интервю дори 2 пъти, само си изгубих времето. Сега гледам са пуснали същата обява, но леко променена. Не си губете времето изобщо да пускате СВ-та дори. Аман от малоумници в тая държава.... защо ли и аз си губя времето още тука....

написано 26.02.2014г. четвъртък в 19:34
към обект/отдел РДЦ-София

Място от концлагерен тип.Не се зачитат никакви трудови права.Човекът, изказал се миналият месец е дори лаконичен в оценката си.Предполагам, че позицията му е "шофьор", но в никакъв случай не кандидатствайте за работа там.Има и нормална работа в България.

написано 03.01.2014г. събота в 22:06
към обект/отдел РДЦ София

Как се получава така, че една от фирмите с най-голяма нетна печалба, може да експлоатира служителите си по толкова безпардонен начин?!

За осем часов работен ден, там не са чували, работи се по 10-12 часа!

Карат шофьорите да пишат  измислени дневни работни дневници, само за парлама, защото умират от ужас, да не би да им дойдат на проверка!

Абсолютно забравете за някакви премии или бонуси, било то за великден, коледа или когато и да било!!!

Отношението към Вас, меко казано ще Ви ужаси!!!

Текучеството при Търговските представители е постоянно!

Заплатите на са повишавани от години, те и без това са на границите на мизерията.

За спортния празник ни карат да си плащаме пътя и част от нощувките!!!

Коледното парти, всеки си го плати изцяло!!!

Охраната на кпп-то е пияна след 21:00 часа!!!

В Софарма Трейдинг АД, никакъв проблем не може да се реши по нормален начин, апропо, той просто не се решава, защото всички са сковани от страх!

Шофьорите, които са лицето на фирмата са "облагодетелствани" с най-лошото отношение, срамно заплащане, смазващо натоварване. Същите, освен, че зареждат аптеките с лекарства, разхождат се с по 10-20 хил. лв. по улиците, биват пращани до нотариуси, да пазаруват авточасти, до взимат коли от сервизи, да си мият сами колите и тн. и тн.

В заключение ще кажа, че която фирма не уважава работниците си, не я чака нищо добро. Шефовете се се изпокрили в кулите, как не се намери един, който да види, че водата вече започва да кипи и жабите няма да имат време да изкочат!!!