написано 24.02.2014г. вторник в 12:52
към обект/отдел Клон 3 бул Дондуков

Напулно съм възмутен от обслужването на този клон, цлужителка на този клон с подправяне на подписи ми взе 30,000 лева . Кражбата е установена служителката е уволнена а моите пари ги няма . Аз съм сигурен че тази служителка е присвоила и от други клиенти пари.

написано 09.01.2014г. петък в 14:47
към обект/отдел Стоково кредитиране

Привет.

С коментара си искам да изразя великолепното възмущение от цялата структура на Банка ДСК от колеги в "спомагателния" отдел до "висшето ръководство. Това, което виждам (не просто мнение), е че никой няма минимална компетенция от това, което прави и се учудвам как изобщо съществува това бунище за изпаднали хорица. Системата е покъртително бавна, объркана и проблемна; кредитния отдел (който нарекох спомагателен отдел) е оптимално бавен и вероятно срича на ум, докато чете запитванията за кредит; шефката е тотален психопат, която досажда 24/7, ръси брътвежи на ниво първи клас, изисква невъзможното при още по-невъзможни обстоятелства. Всичко това мога да защитя като дисертация, пред дявола, а може и просто на боксов ринг, защото ще се почувствам най-добре. Съветвам всеки уважаващ себе си човек да не се замисля за работа. Също така се работи на Граждански договор с проклети клаузи, никакви социални придобивки, много часове, санкции за глупости (които не са описани в договора, и за които ще сезирам Инспекция по труда, понеже не мога да бъда глобяван за щяло и нещяло, без да е описано в договорчето).  Пожелавам здраве и психическа подготовка на всеки луд, хванал се на хорото, докато не се увери сам къде се намира и избяга, докато е рано.

написано 01.11.2013г. събота в 11:10

Тая банка трябва да я затворят с закон !!!Няма по смешна банка и институция като ДСК,управлението е под всякаква критика,смешници сте!

На хората които работят по цял ден им давата смешните 5 стотака и си мислите,че може да ги командвате ЕЙ,за кои се мислите вие ???Палячовци,

имайте впредвид,че условията ви на работа са ама плачевни не ниски.

Никой не заслужава да работи там,никой за кирливите  5 стотака ,я ги има ,я с удръжките ги няма.Много сте отворени там на горните позиции като разпореждате нещо.Навсякъде ще пиша против тая ДСКочина

написано 30.10.2013г. четвъртък в 00:42

Да изкажа и моето мнение.Стига мрънкате и плачете.Като не ви отърва си ходете.За банките всички знаем кака се започва работа и колко сте"Велики" и надути всички които работите вътре.Интриги,сплетни,особено в ДСК некомпетентен персонал и т.н.Бабите вече са с деменсия но ги държат и взимат повече пари от младите.Това е най-дразнещото.Аз например в клона на Р.Даскалов в ПЛОВДИВ ,когато ходя по работа винаги чакам по 10-15 минути защото има една млада служителка,доста нагла и надута която редовно върши някакви услуги и лични разговори и аз си я чакам да ми дойде реда.Така че какво искате.Когато се работи,то се работи а не по цял ден личните неща.Иначе в МОЛА В ПЛОВДИВ са доста по-добри.Правят груби грешки ,като не искат лични карти и издават информация чужда но поне са по-любезни.

написано 05.06.2013г. четвъртък в 19:15
в град Търговище

ОТВРАТИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ НА МЕНИДЖЪРА НА КЛОНА НА БАНКАТА КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ В ПРИСЪСТВИЕТО НА КЛИЕНТИТЕ.НЕДОПУСТИМО Е ДА КРЕЩИШ ДОКАТО В ЗАЛАТА ИМА КЛИЕНТИ И С ТОВА  ДА СЪЗДАВАШ СМУТ В ХОРАТА И СЛУЖИТЕЛИТЕ.АКО ТОВА Е НОРМАЛНОТО ДЪРЖАНИЕ НА МЕНИДЖЪР НА КЛОН НА ЕДНА ОТ СМЯТАЩИТЕ СЕ ЗА ВОДЕЩА БАНКА В БЪЛГАРИЯ ,ТО ТОГАВА МОЖЕ ВСЕКИ ЕДИН ОВЧАР ИЛИ НИСКО ОБРАЗОВАН ЧОВЕК ДА Е НА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ(ВЪПРЕКИ, ЧЕ ТЕ БИХА МОГЛИ ДА СЕ СПРАВЯТ ДОРИ ПО-ДОБРЕ ОТ КОНКРЕТНИЯ ЧОВЕК В СЛУЧАЯ).

написано 14.11.2012г. четвъртък в 17:09

Замислете се, преди да решите да отидете на интервю в ДСК. Изключително лошо и арогантно отношение към кандидатите за работа,заплащането е под всякаква критика, да не кажа направо че си е смешно, а работата е изключително много.

Не си губете времето да ходите на интервю в ДСК.

И все пак успех на всички ентусиасти.

написано 23.10.2012г. сряда в 22:40
към обект/отдел Частното банкиране

Кандидатствах за позиция "частен банкер",посрещнаха ме 5 превзети същества,които буквално ме изядоха. Отношението им към кандидатите е под всякаква критика. Според мен, една уважаваща себе си институция, не би трябвало да си позволява да се държи с кандидатите,като с хора втора ръка,при положение, че са ги извикали на интервю. Няма ли хора,които да обърнат внимание на това? Имах чувство,че просто си отчитат дейност,ами по-добре, да не ме бяха викали, за да не ми губят времето. Замислете се, преди да решите да отидите на интервю, за която и да било позиция. Успех на всички.

написано 05.10.2012г. събота в 10:34
в град Бургас

Здравейте, предстои ми да се явя на интервю за работа за специалист малки и средни предприятия, интересуваме каква е средната заплата, ако може да ми дадете отговор много ще се радвам, защото предполагам, че ще ми бъде зададен най - страшния въпрос - колко смятате, че е заплащането, а искам да съм максимално точна в отговора си. На ясно съм, че служителите трябва да пазят възнаграждението си в тайна, благодаря предварително!

написано 13.07.2012г. събота в 19:50

Кандидатствам за обявената свободна длъжност ЕКСПЕРТ ТЕХНОЛОГИЧНО ПОДДЪРЖАНЕ в Централно Управление. По телефона ме питаха каква заплата искам.

Аз съответно им казах, че е твърде рано за такъв отговор. А те заявиха, че ще се обадят допълнително за насрочване на интервю .

Моля Ви, ако някой от Вас знае каква може да е реалната "сума", пишете!

Благодаря предварително.

Показани мнения 1 - 10 от общо 98 12345 По-стари » >|