Карго Партнер ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R&markers=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R

Карго Партнер ЕООД

Продължение на предишнито мнение:

Когато един изпълнителен директор избира човек, без образования, без подходящ професионален опит и без езикови познания на подобна ключова позиция... Това само затвърждава негативното мнение на сегашните служители към него и ръководството. Това действа демотивиращо и ще увеличи текучеството, а от пазара на труда, ще дойдат отново приятели на някой? Дали тази фирма е подходяща за вас, сами си преценете и вземете решението за вас, аз не бих я препоръчал на приятел.

Ще се опитам да оставя едно градивно и полезно мнение, надявам се за повече хора :)
Имам удоволствието да познавам Димчо Димчев-Управител, работил съм и с него.
Това е човек, който без да блести през години успя на първо място да излезе от сянката на своя успял баща(в сферата на логистиката). С много усилия и поетапно трупане на знания се възползва от ситуация и дадена възможност. Заслужено стигна до тук!
През годините, допусна и много грешки(лично мнение), най-вече в изборът на хора и управлението на процеси. Виждам, че и сега се повтарят и от това, ще страдат служителите в Карго партнер.

Сега с наемането на Анатоли Първановски, бивш ръководител склад в Гебрюдер вайс. Вероятно за същата позиция в Карго Партнер?
Защо е толкова лош този избор:
- През 2013г, Димчо наема Анатоли, като ръководител проект "Хилти" в Гебрюдер вайс
- Преди това Анатоли е бил служител в Кавен орбико и е уволнен/освободен, заради съмнение за кражба в особено големи размери…
- Това е човек, който дори и с голям опит в складове, не е подходящ за подобна позиция.
- Човек с липса на образование или някакво от някъде до ниво средно-специално?
- Човек, който не говори чужд език – по какъв начин, ще се случва пренасяне на някаква позитивна практика от Австрия?
- Какво успя да създаде за 8 години в Гебрюдер вайс – нищо(X2).
Моделът е да си ходи с групичка негови приятели навсякъде и те да бъдат поставяни на позиции. Заедно за риба в работно време

Аз също съм разочарована заради големи обещания с никакво покритие.Лоша локация точно до фабрика за събирране на боклуци и на затънтено място до гора.Често е голяма смрад като излезеш.Има много от малцинствата наоколо.От есента допролета е пълна тъмница като се прибираш.До метрото се върви 10мин в тъмница.Наоколо няма нищо дори за храна най-близкото е чак в Дружба само с колаЗа хората от Смолян мога да кажа само че всичко е вярно.Има цяло семейство и съученици в групичката им и са с много незаскужени облаги.Чувала съм да се хвалят че нищо не могат да им направят.Управителя ги слушал тях а пък с регионалния били много близки.Ами това е и всеки сам да си решава като му се обадят да му се молят да почва работа

Не е хубава фирмата.Много текучество,много шуробаджанащини,лоши битови условия
Мениджърите си идват когато искат и си тръгват когато искат и си правят за тях да им е удобно.Управителя ги пази и той рядко се появява и разбира само от склад и е мн зле.Групата от Смолян яко си прави каквото иска и се държат като удома си.Не се съобразяват с нищо.За да успееш тук трябва да си им приятел.От управителя нищо не зависи.HRката също е много зле и постоянно я няма като я търсиш и се оправдава само.Никаква представителност и греши постоянно и се бави.Търговския е приятел с управителя и също си прави каквото иска.
За другото няма да казвам да не ме изтрият модераторите но има какво още да се каже
Надявам се на някой скромен бонус ако изобщо дадът и се махам

Голямо разнообразие лоша локация бърза обратна връзка и до тук поръчах спирачен апарат за провинцията бързо го изпратиха но три дни го чакаме накрая се оказа в Еконт в близкия град били "идвали" ок обаче апарата не става да го върна обратно 16лв а той е 25лв и реших да го върна в фирмата два часа изгубено време да ги намеря добро посрещане и до тук тъй като бона бил избелял та той е съпроводен с стокова доказваща че е техен никакво разбиране исках да получа това което ми трябва но ме отрязаха не се чете бончето та това е спирачен апарат имаше масло и беше потекло възможно е да се е олял със транспорта на Еконт но както и да е та пет дни колата е без апарат разходи по Еконт път до Кремиковци загубено време и никакво разбиране от тяхна страна за едно бонче та сега имам ненужен апарат пет дни без кола 100лв разходи главоболие и мнение че нищо не става в тази държава

Смолян спед - смело напред

Когато котката я няма - мишките танцуват....

Анонимници в България колкото искаш..като последните двама изляли помия- имате мнение, но не искате да застанете с имената си! С други думи сте си чистокръвни помияри..

За мен не се кахърете, Теу съм ги финтирал така добре като съм им пуснал жена ми(както вече сте осведомени). Та, тя ще ги краде, а аз ще строя втория палат над ИКЕА. Между другото ни върви толкова добре, че за 2 месеца вече излях основите. Сега малко почивка съм планирал на Сейшелите, че там още няма корона..после ще продължавам градежа.

Пожелавам ви късмет, макар че се съмнявам, че ще ви помогне. Защото анонимникът си остава такъв цял живот...И може само да лее помия. И да се въргаля в нея..

Колкото до карго-партнер - фирмата си е ок, ще пребъде. Едни се пънат за власт, други си къцкат. Имат нов мениджмънт и крещяща нужда от кадри. Ако сте много кадърни - пускайте CVТа. Имате огромен шанс.

Аз също напуснах заради бившия управител Антон Стойков ,който беше най-некадърния управител на фирма който съм виждал !Просто незнам как това ямболско момченце се е настанило на такъв пост .Назначението му е било чист късмет .Според мен той има качества да разтоварва палети с малко мотокарче .Както и да е ,той изкраде доста от Карго Партнер,построи си палат зад ИКЕА за около милион и обиколи света ,а с нас се държеше като с цигани ! Назначаваше само негови познати в фирмата и взимаше рушвети от други фирми като им изпращаше клиенти .Дано гърците от Teu да се усетят и да го изритат ,преди да е окрал и тях !

Напуснах заради един некадърник Антон Стойков. Надявам се да се подобрят условията във фирмата след неговото махане.Един измислен и самозабравил се човек е Антон Стойков. Сега разбирам , че е на хранилка в гръцката TEU, но вече като собственик т.е жена му е станала съдружник на гърците , а той отново ще е мениджър !

Има голямо текучество във фирмата. Мениджмънта е на много ниско ниво.