Виста авт /img/frontend/nomap.png"

Виста авт

Горещо НЕ препоръчва да започвате работа в тази уж голяма по-размери но низка като страсти фирмичка. Осигуряват те на минимална, ако те покоси Ковид, не разчитай да получиш бонус или адекватно заплащане! Има и глоби, в 100% от случаите са измислени за да те злепоставят, мениджмънта е кофти, киснат те за всичко. Ще обърна внимание на глобите, те не ти дават писмено глобата за подпис както е по КТ , ами директно ти взимат от заплатата - но прежалих парите , а те могат да си купят с тях хапчета.При въпрос защо глобите не са ми предоставени- отговора беше.че така било по вътрешен правилник...т.е. още една фирма за която законите в държавата не важат и служителя е просто пушечно месо! Изобщо, бягайте далеко, нека да останат само "меринджейте" да си раздвижат дебелите и грозни тела по обектите!

Това е фирма за хора с ниско самочувствие и с отлична ориентация към ласкателство на шефовете.Ако сте умни, интелигентни, с остър ум и с чувство за справедливост - потърсете друго поприще за изява и работа.Единственият плюс е ,че заплатите се изплащат редовно.
Тук регионалните мениджъри са единствено пъдари,но не и мениджъри.Само заплатите им са на ниво мениджъри.

Обещания много,бонуси незнам си какво,когато трябва да се плаща никакви ги няма.Само ядове и нерви в тая фирма.Работата е само за сезона после----аут  ,когато на тях им е угодно.Интересно за "голямата фирма" е че когато стане въпрос за 100 лв и сте си ги изработили допълнително с пот на челото и естествено трябва да ги получите и си ги търсите разбира се,те предпочитат да ви махнат защото си търсите правата и не сте удобен.Трябва само да слушате и да работите,каквото ви пуснат отгоре като заплата това е.Няма фиш-миш нищо. Късмет и успех на всички..

Здравейте!Работя във Виста АВТ от 18.08.2008г.Не отричам,че началото бе трудно за всички,но след това нещата се подредиха.Учехме се от грешките си и смятам,че сме ги свели до минимум!По отношение на бонусите и заплатите-не е вярно,че не се получават,напротив винаги до стотинка.Все пак уважаеми колеги,това е търговска компания,нормално е да има цели,таргети и т.н.,а не бюджетно предприятие,където вали,гърми заплатата си върви!Допълнителните бонуси до ГОЛЯМА степен,зависят от нас самите!!!Работното време,планирано добре,е напълно нормално.Никой за почти 7год.не е задължавал никого, да работи през уикенда,ако работиш на някой национален празник изванредно,задължително после си ползваш деня!Смятам,че отношението към служителите във фирмата е на необходимото ниво,няма дребнавост,имаш свобода да планираш и организираш.Комуникация-много добра-телефон,имейл,лична с колеги и клиенти.Фирмата е добра и на мен лично ми е кеф,че съм част от екипа!Успех и късмет на всички!ПОЗДРАВИ!!!

Мизерно заплащане,работиш 13-14 часа,организация-нулева,претенции хиляда.Нова шефка която си няма и представа от ръководни качества и къде се намира,, спусната с парашут разбира се.Пълен хаос и никаква колегиалност и колектив.Решиш ли да напуснеш ще ходиш да си търсиш паричките и ще имаш да взимаш. Найс - а ...

Ще ви кажат че работата е постоянна,ще ви обещаят заплата и бонуси които ще ви се харесат.Още след първата заплата разбирате че започват да ви цакат с паричките,не ви дават фиш за заплата само някакъв лист с общите заплати на всички служители,не знаете какво ви удържат и какво не.Работите като луд за да покриете така наречени таргети и за да получите бонус...да ама не,,бонус-трънки.Ще останете разочаровани.Идва момент в които не могат да се справят с доставките защото пестят от шофьори и обещават че който работи през почивните дни-всички дни ще му бъдат платени.Работите раздавате се понеже имате семейство и ви трябват пари и накрая никой нищо не казва за парите и всеки се прави на луд когато не става въпрос за него,питаш къде са ти парите заработени от почивните дни и накрая най нагло ти казват че не си работил а си си помагал,,,,оставаш като гръмнат,, сами си направете изводите за тези хора..Най накрая за десерт когато свършва сезона ти казват че ще се възползват от вас до края на месеца и работата не е постоянна.Работи се около 14-15 часа на ден,в почивния ден не знаете почивате ли си или по скоро не знаете къде се намирате.Имате си и къртица в офиса която ще ви се усмихва мазно мазно и ще ви се пише приятелка особено ако сте новичък за да научи нещо ново и за да го снесе на шефовете в София или където трябва, после се чудите от къде ви е дошло,казва се Драгомира Динева.Това е накратко за база Бургас-Поморие.Приятна работа.