уайзeр /img/frontend/nomap.png"

Компанията се подвизава още под името CI Group...Та бях поканена от тяхната служителка Галина Попова на интервю. Десет минути преди уговорения час, тя ми изпратила имейл с текст: "заета съм сега, елате след 5 часа". Няма обаждане за отлагане на срещата или и най-бегло предположение, че следва да се запита дали на другата страна й е удобна смяната на часа. Да не говорим, че отлагане 10 минути преди уговореното време, също говори за липса на организация и незачитане времето на другия присъстващ на срещата...Отказах срещата по-нататък.

Никой- нищичко?
Смилете се над нас хора, споделете как е там, питам за София, по-общо.

бих искал да разбера повече за фирмата и за скандинавския екип. Много ли е натоварено, какви са шефовете. искат ли да се работи изшънредно. лесно или трудно се вземат бонусите. какви са възможностите за развитие (в чужбина). Има ли казармена дисциплина?

Поздрави, Веселин!