Фактор И.н. АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Гоце Делчев, България II част, бл. 22, вх. А, ет. 5, ап. А21&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Гоце Делчев, България II част, бл. 22, вх. А, ет. 5, ап. А21

Фактор И.н. АД

Пълен потрес! Звънят ми вчера за интервю, което трябваше да е днес. Настояват даже да го потвърдя по имейла, което направих 13 минути по-късно, като ги уверих, че няма да закъснея.

Отивам днес - в 14:25, 5 минути по-рано от уречения час, както е по етикет. Звъня, канят ме, влизам и сядам да чакам, като настройката ми е да чакам 5 минути - както си му е редът. Минава 14:30, става 14:40, изнервих се... в 14:45 ставам и питам секретарката с кого ми е интервюто. Тя: "изчакайте още 5 минутки, колегата е в МИЙТИНГ, ще приключи всеки момент". Отговорих й, че ще изчакам ОЩЕ 5 минутки, но не повече.

И в 14:50, след като чаках повече от 25 минути, станах и си излязох.

В заключение - ТОТАЛНО НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ ВРЕМЕТО НА ХОРАТА! И 10 000 лева заплата да дават, няма как да се унижа да работя за такъв "работодател"... щом още в началото се държат така, представете си какво е да си им служител?

Още веднъж се убеждавам, че от българина работодател не става... всичките български фирми са за закриване!

Ще дам обективна оценка, която е на база близо 2 години работа в компанията. За тези които имат съмнения в мнението ще оставя мой контакт, на който могат да ми пишат и да им дам телефон, на който да потвърдя написаното.
Компанията е на изключително ниво! Всички служители са над средното ниво на интелигентност, да не казвам по-високо. Повечето работят от 5-10 години там. Лично аз бях Мениджър бизнес развитие и мога да кажа, че съм изключително доволен от колеги, ръководител, заплащане, възможности, офис и цялостна среда. Фирмата не е за мрънкачи и лентяи. Не съм видял лошо отношение и липса на подкрепа. Показах резултати и получих пълна подкрепа и доверие. Когато на човек му се работи, получава доверие, бонуси и уважение. Фирмата е истинско семейство за тези, които искат да се развиват и имат знания и желание. За тези хора няма лимит на израстване. Изпълнителния директор е човек, който те кара да вървиш само нагоре. Изключително начетен, аргументиран и знаещ човек. Всъщност това е най-голямото предизвикателство пред мениджърите, така и не успяваме да бъдем по-добри от него.
Мен лично винаги ме е подкрепял, както той така и колегите.
Хора, това е фирма само за тези от вас, на които им се работи и имат търпението да покажат уважение, търпение и знания, а след това да бъдат богато възнаградени.

Айде сега да питате защо не съм там? Имам си лични проблеми, в които получих пак от фирмата разбиране и подкрепа.

И нека на тези, които си мислят сега, че си пиша е така, искам да ви питам - коя фирма в България води служители на екзотични почивки? Коя фирма в България кани бившите си служители на коледни партита. Коя фирма в България увеличава заплати в пандемия в подкрепа на служителите си.

Ако има въпроси пишете на:[email protected]

Здравейте, може ли някой да даде актуална информация за тази фирма.Пуснали са обява в джобса за офиса им в центъра. Благодаря

Ще дам съвсем обективно мнение за фирмата, като уважам личното мнение на хората, които са дали негативен коментар.

Компанията е доста сериозна, много стабилна, както финансово така и като пазаред дял. Заплатите се взимат точно навреме, никога дори с ден закъснение. Служителите са доста сериозни, с много високо ниво на лична отговорност и професионализъм. Няма никакви, подчертавам НИКАКВИ интриги. Фирмата може да предложи много възможности на хора, които им се работи. Ползвах се с пълната подкрепа, както на колегите си, така и да ръководството. За хора, които искат за си цъкат на телефона и да си приказват сладки приказки място няма.

Всичко е меко казано процедурно и законово изрядно. Водят се регулярни обучение, има възможност за платени от компанията такива. Заплатите са добри, дори началните. Атестации и бонуси на всеки 6 месеца, разбира се на хора, които работят. Не се уволняват хора просто така, да не казвам почти няма уволнение.

Екипа работи като добре смазана машина, и червивите ябълки сами напускат.

Това отношение видях аз, има няко негативи, но те са толкова малко, че не си струва да ги коментирам. В крайна сметка идваш на работа за да работиш и в края на месеца да си получиш възнаграждението

Страхотно работно място!
Отношенията в екипа са повече от приятелски, фирмата дава възможност за израстване в йерархията, локациите са в топ центъра на София и са удобно работно място с транспортни връзки до всяка точка на София.

Хората не се крият, нито са измамници, много ми е странно да чета написаното тук. Прочетете тази статия, готино е да си част от екипа им.

Скапани обирджии!!!!! Само пари с аму в алчната глава на надменния лъжлив собственик. Първо се държи мазно и лицемерно, подпише ли човек почва да крещи и да заплашва. А и служителите му нищо не разбират и само едно си повтарят. Никога вече няма да работя с тия мошеници. Щом и тия дето работят за тая фирма я плюят човек трябва да е луд да работи с тях, а камо ли и да работи за тях. ЛИХВИТЕ СА НЕПОСИЛНИ и завсичко искат още и още пари.

Това са сбирка измамници. Взимаш някакаъв обикновен кредит от 400 лева, а се оказва, че трябва да им връщаш 1400 лв. Мръсни кръвопийци. И на всичкото отгоре тая която обслужва тия кредити е толкова не наясно какво трябва да върши, че дори те забърква в повече разправии. Дори не си и помисляйте да взимате ипотечен кредит. Ще ви съдерат кожите, та и отговоре.

Да споделя и моя опит от престоя ми във фирмата. Въпреки че не работих като юрист и въпреки че беше за кратко време, смея да кажа, че тук има нещо доста сбъркано и ненормално. Има някои готини колеги, но като цяло не се издържа. Овикват те за всичко, няма значение дали си прав, крив, говориш, мълчиш, дишаш... За хората които питат за позицията юрист мога да кажа, че чух как собственикът уволнява наред, търси някой, който да прилича на него такъв измекяр сигурно. Един от юристите ги съдел или подал някви жалби къде ли не срещу тях. В чейндж бюрото се перат пари. Фирмите, които се обслужват хич не са чисти, а даже и са вътрешни фирми. Почваш на 80 процента от уговорената заплата с обещания уж някой ден да вземеш 100. НЯма бонуси, няма привилегии, има глоби за облекло. Напрежение постоянно, крещят ти като на животно, когато общуваш с шефа, това е едно робско и грозно отношение. Кредитирането и счетоводството им е под всякаква критика, повечето не знаят какво правят и защо са там. И наистина част от дейността на тази фирма е доста съмнителна, колкото и да се хвалят, бият в гърдите и да си правят реклама, нещата са съмнителни и се перат пари. В обменното им бюро се работи извънредно, без да се плаща и се прикрива все едно че си на смени, ама баш си ходиш и в събота да бачкаш.

Колеги, абе гледам и си викам ми то от година вече нон стоп стои тяхната обява за юрист в джобса. Това какво може само да ви говори!!!?? При положение че работата била само за 1 юрист. Айде замислете се ;) потокът там е безкраен...