Михайлови Трейд /img/frontend/nomap.png"

Михайлови Трейд

1 точка от 6 мнения

Внимавайте със тези боклуци и измамници от тази фирма.
Обявите им вървят всеки ден от поне 15 години!
Вечно работници не намериха ,вечно е криза при тях.
Мърши и боклуци.

ШОФЬОР - кат.В, СКЛАДОВ РАБОТНИК ДНЕВНА ИЛИ НОЩНА СМЯНА



Месторабота София, ОБЕЛСКО ШОСЕ 7 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

 Запази обявата в бележника

 Препрати обявата на имейл

Описание и Изисквания

ГОТОВ ЛИ СИ ЗА СЛЕДВАЩАТА СТЪПКА ?

"Михайлови Трейд ООД е доставчик на стоки на едро с многогодишен опит в търговията със захарни изделия, алкохол,безалкохолни напитки,вода и тютюневи изделия. Вече над 15 години се стремим да сме максимално бързи, точни и коректни с нашите партньори.
- Ние сме силен,мотивиран и талантлив екип, който постига перфектни резултати, който побеждава и се учи всеки ден . Нашият успех идва от съвместната ни работа като един.

НАБИРАМЕ РАБОТЕЩ ПЕРСОНАЛ

- ШОФЬОР ДНЕВНА СМЯНА
- Товарене и разтоварване на ежедневните курсове на стоката и сортиране на амбалажа
- Опит в работата с пари и документи
- Комуникативност

- СКЛАДОВ РАБОТНИК в СЕКТОР АЛКОХОЛ ДНЕВНА ИЛИ НОЩНА СМЯНА
- Изисква се:

- СКЛАДОВ РАБОТНИК в СЕКТОР ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ДНЕВНА ИЛИ НОЩНА СМЯНА
-Изисква се:
- Подреждане на стоката в склада
- Следене на срокове и наличности

Предлагаме:
- ДНЕВНА ИЛИ НОЩНА СМЯНА
- Работа в млад екип
- Сигурност и стабилност на работното място
- Трудов договор и осигуровки
- Адекватно, мотивиращо и стимулиращо възнаграждение
- Възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“
- Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера
- Ваучери за храна
- Адрес София Обелско Шосе №7
- Месторабота: София

Изпрати своето CV и
пресечи финала заедно с нас !

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи .
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Внимавайте пак имат тези боклуци обява в Джобс.бг
Така е от много години хора.
Тази фирма е разследвана многократно от Инспекция по Труда,Нап и Икономическа Полиция..
Сега и Тел са сменили

В склада на тая фирма работят масово без трудови договори или с регистрирани фалшиви такива, за да се предпазят от инспекцията по труда. Никакво уважение към работниците, собственичката и отговорникът се гаврят с хората, работният ден е близо 12 часа под адско напрежение. Хората масово напускат заради злощастните управители, които непрекъснато търсят нови хора и ги подмамват с по-високи заплати, коити реално не са такива.

Не ходете в този ресторатн ако не искате да ви измамят.. Крадът и се гаврят с персонала. Крадът от клиентите при случай на сватби като безалкохолни, бири , торти и каквото и да отнесете. Лъжат и мамят дори и персонала, не плащат заплати.Хората там работят повече от една длъжност а смешните им заплати, го които обещават дори и не ги дават. Не пускат фискални бонове. Пълни измамници са!

Да някои от клиентите се връщат, защото има голяно подмазване, но не става въпрос за това. Както казах персонала се третира за всички възможни дейности в обекта. Пример е че сервитьорите са и бармани, чистачки в залата както и управител и то за една доста скромна заплата от 450 лева без никакви бонуси за извънреден труд например. Дори не се осигурява работно облекло! Другото е че има миячка но не разбирам как мие чинии и тоалетните и същевременно с това и готви. Всеки сам да прецени, колко е правилно това. От сватбите се краде. Всеки, който прави сватба там и ако е малко по-наблюдателен ще установи че бири, безалкохолни и ракията особено рязко намаляват драстично. Да не говорим че и се надписва доста. Това е кражба! Доста често се пускат служебни бонове но не и фискални, това пак е кражба, този път от страна на данъци. НАП имат доста работа там. Това са като цяло неща, които може да се скрият от очите на клиента но видното там за клиента е друго. В пример за това е че много обичат да спестяват от ток и доста често не работи дори и осветлението а ако ти пуснат климатик си е същински лукс. На 35 градуса и на горе трудно се седи дори на маса, да не говорим какви са условията на труд.
Всеки сам да прецени до колко си струва човек да отиде там за каквото и да е. Иначе голям прах се хвърля в очите на хората.