Курабийница ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Курабийница ЕООД

Курабийница ? Хмм .. Какво да кажа ако ви се отдава да лижете задници , нямате навика да си миете ръцете след като използвате тоалетната ще се почуствате като у дома ... Работният график не е тежък по 12 часа 5 дни в седмицата ... Заплатата може с малко закъснение обаче ще получите там 600 лв колкото да си вземете някоя друга кутия цигари и няма значение дали сте там от 5 години или 5 месеца пак толкова ще получите . Работих в Курабийница близо 1 година и всичко което видях никога няма да може да бъде отвидяно .. като част от продуктите изпуснати на земята и после използвани ... мухлясали ядки ... просто под всякаква критика ... и става все по зле и по зле от доста време вече не работя там за щастие, но все още поддържам връзка с бившите колеги и разбирам много . Моя съвет е бягайте от там колкото и да сте закършили се нещо по-хубаво ще се намери.
Забравих да спомена за така прословутата мениджърка какво да ми кажа.. под всякаква критика (BTW за гъзолисците тоя е задника и току виж до 2 месеца може и шефове производство да сте.).А до колкото баш шефовете точни хора са но всичко се случва зад гърба им (до голяма степен) или просто им замазват очите ама какво да ви кажа и те са хора бройкат си парите и какво им пука за работниците .
А относно ''позитивните'' коментари,които виждате,те са дело на хората,които знаят,че само с подмазване могат да постигнат нещо(спомнятели си гъзолизците които споменах по горе ? е за същите става дума),дори и нищо да не става от тях.А какъв по-добър начин,от това да последвате ''съвета'' на мениджъра,а именно молбата за позитивен коментар тук.Мился че този сайт не е създаден с тази идея да се лъжем...
Моя съвет БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ КУРАБИЙНИЦА ! Не си заслужава !

И с това мнение не съм съгласна- с нито една дума,още повече да обиждаш хора зад гърба.А към желаещите-всеки е добре дошъл в нашият екип-ние сме готини.

„Курабийница“ звучи много добре, но нещата са много зле. Това което е написано до сега е абсолютно вярно, но нещата вървят от зле на по-зле. Агонията в тази фирма продължава и продължава и все някога ще и дойде края. Аз съм настоящ работник и се убеждавам днес, че наистина тази фирма се управлява за мен от необразовани хора и такива които нямат понятие от производство. Днес за пореден път беше избран подшеф („така да го нарека“) който е човек предпазващ се от тежести и натоварване. Но явно е успял по един или друг начин да лиже задници и спечели. Явно наистина в тази фирма се работи по-симпатии. Явно не се цени труда, а други неща - кой как доносничи. Не мисля, че е нормално да не се оценява труда на хората, а мързела и скътаването. Ако аз бях нормален шеф това щеше да е последния човек, който бих избрала за заместник. Но какъвто шефа такъв и заместника. Това се отнася и за „по-висшите“ началници. Но да оставим началниците, те са ни ясни какво остава за работниците ! Те са отчаяни и уморени. Но най-вече отчаяни - след поредния тъп избор. Хората които са се отказали са прави и дано прочетат и моето мнение. Надявам се да няма кандидати, защото ги чака след време нашия тежък график - цял един месец на 12ч. Не питайте как се издържа и какви нищожни пари се плащат. А всъщност забравяш семейство и време. Времето ти минава в „Курабийница“, а не трябва. „Курабийница“ няма да ти благодари. Надявам се моето изказване да не се чете само от мениджър и човешки ресурси, а да се прочете от самите собственици - те не са наясно с много неща благодарение на инфантилния ни мениджър, който освен да крещи и нагрубява не знае нормално човешко поведение.  ЧЕТЕТЕ КАНДИДАТИ И МИСЛЕТЕ.

Не съм съгласна с написаните мнения.Във фирмата са коректни към служителите,дават шанс на всеки да си изкаже мнението и се съобразяват с него ,доколкото може.Ръководството е на ниво.Стараят се да сме доволни,да сме екипни.Малко фирми полагат такива грижи за служителите си.Не се разпределят хората по симпатии, а по умения-не може да сложиш даден човек на дадена позиция ,ако не е кадърен,колкото и да ти е симпатичен.По успехите,които жънем,може да се съди как се ръководи фирмата.

Не мисля , че това което пишете е вярно. В момента работя там и смятам работодателите си за изключително куректни.Това са хора интересуващи се изключително от работниците си.Мога да кажа само хубави думи за тях.Що се отнася до мениджър производство-справедлива и строга затова мързеливците и интригантите не я харесват .Не може човек без да е постигнал нищо в живота си да коментира професионалните качества на друг.Елате да работите при нас ще ви хареса.

Под всякаква критика,без коментар!!!
Всичко което пише за тази фирма е истина!!!

Подкрепям мнението на "неудобников".Това е много НЕКОРЕКТНА формички. Тя се управлява от доста безмозъчна личност,която си няма и понятие от това,което се произвежда.Жал ми е за собствениците,който са много възпитани и добри хора,но за съжаление си нямат и представа,още колко загуби ще имат докато производството им се управлява от някаква тъпа,неуравновесена и безмозъчна каруцарка!!! Не може да сложи за началник производство, жена,която и е симпатична,а същата,да си няма и понятие от това.За времето през което работих там,останах с убеждението,че хората които с на изпитателен срок,просто си тръгват преди да направят шест месеца. Ми,то какво да ви кажа,и държавата ни се управлява от каруцари......,май оправия няма?! Един съвет от мен, на търсещите работа,не се захващайте с курабийница!!!

Здравейте, всички посетители на форума! За конкретният работодател се сещам едно описание: какъвто собственика такъв и колектива. Просто след няколко месеца оглед на работата новият служител не допадне ли на личният вкус на собствениците, самият работодател, както и да надхвърляш себе си ти сочат вратата. Работи се в мазе, с луфтове в изолацията на въздоховодите и открито течение. Униформата те задължава да носиш гумени чехли тип сабо, с мрежеста обвивка,почти бос. За отопление много се мръщеха и когато се разбунтувахме сериозно се закупи печка, но трябваше да си я делим двама души в две съседни помещения! Донесох си своя печка 2000W, за да не премръзна и това беше фатална грешка. Изгониха ме с фалшив предлог, но сметката за тока беше причината. Всичко останало го знаете: изискване(''ПО ЖЕЛАНИЕ'') за норма с удължено работно време, лъжливо заплащане на извънредните часове по субективна формула лв./час,липса на нормална стая за почивка. Три от постоянните служителки съдеха кой го бива и кой не. Дребнавост и субективизъм. Собствениците се мъчеха всеки новодошъл да се ''поправи'' като спре животинските храни и консумира само био.