написано 13.12.2013г. събота в 10:47

Поредните амбулантни търговци! Отново "обещаващи" доходи - работа на процент по пловдивските улици в студ и пек. Продажба на чорапогащници чрез фирма, която забележете, дори няма ОФИС,  а те канят на интрвю в някаква махленска кръчма. Господина провеждащ интервюто не спира да те убеждава, колко много пари ще изкарваш, но всеки с малко мозък и логическа мисъл би успял да се сети, че не може да продаваш чорапогащник за 16лева, чиято реална цена е 80 ЕВРО! Говори ти за приложна психология и ти обеснява, че никой не е запознат с този метод на обучение в България. Като му покажеш, че си малко по-умен, започва да се държи откровено грубо с теб, защото явно усеща, че си надушил, че нещата не са толкова прекрасни, колкото се опитва да те заблуди. Е, да ви кажа честно, макар да се изкара спец в приложната психология, не успя никак да ме убеди в тези неща. А да и ако се разровите малко из чичо Гугъл, ще видите, че срещу фирмата са водени дела! И ако някой се чуи - абе ВЗЕМАТ ВСЕКИ, който налапа въдицата! Успех :)

Показани мнения 1 - 2 от общо 2