Вадим ООД /img/frontend/nomap.png"

Вадим ООД

Всеки месец водя баща си в Раковата болница - химиотерапия и наблюдавам лошото отношение на Вашия охранител към болните и придружаващите ги. Никаква култура, лошо отношение и държание. Дано го прочетете и вземете мерки.

Абсолютни коректни работодатели, добро и приятелско отношение във всеки един аспект. Не разбирам хората, които имат велики очаквания за себе си, без да са подкрепени с желание за работа или познания и после търсят вината в другите.
Фирмата е добра за работа, хората са честни, справедливи, директни и сериозни! Препоръчвам!

Баща съм на ученик в 49 Оу София и съм много възмутен от охраната на училището. Едно младо момиче, но е много нечистоплътно. Мирише на алкохол и цигари и ходи с мазна коса. Надвечер като си тръгнат началниците в кабината и е пълно с хора като домакинката и библиотекарката и пият без срам от децата и родителите. Понякога през денят и ученици има в кабината. И само си говори по телефона или си играе с него и необръща внимание на каквото я питаш. Много сме недоволни.

Не ходете у тази фирма на работа! Бащата собственик е алкохолик, синът му наркоман, а щерката перверзна к..ва. Мислят само за себе си и смятат подчинените си за роби.

Леле, Верке, колко си неграмотна!

мненето ми за вирмата е че е една от малкото коректи във бранша заплащането се получва до датъта шефът ми константин вълев които отговраше за обекта ми е профисионлист и винги си даржеше на думата ако имам възможност пак бих работила там колегите и и опвата на самта фирма вдъхва сигорност и човечност отношенето е на високо ниво

Работим във фирма ,която не спазва трудовото законодателство.Няма платен годишен отпуск,няма болнични-работиме по 12 часа на ден,а ни осигурявят на 8.На месец работя средно по 276 часа,а ни водят на 168часа.Карат ни да ни взимаме смени на отпаднали и болни от фирмата,а ни се заплаща смешна сума.Хората си имат покровители в НОИ и НАП.

Работещите при нас охранители са пенсионери по на 70-75години,спят по цяла нощ-те са от района на болницата-повечето си спят явно в къщи.Имаше случай през нощта да няма човек на бариерата,за вътре въобще нощно време няма човек след 22часа.Денем особено през почивните дни вратата на стопанския портал е вечно отворена,също на диализата.Може ли да разчитаме на старци да ни пазят от наглите цигани?

Работих една година в смяна  в ,която работи един клепар с килийнно образование -Кирил Миланов-днвна смяна си ходи до в къщи да закусва и да обядва-общо около два часа,а нощна ,когато е на ПОСТ-3си спи в къщи по 6-7 часа-в същото време неговите други двама колеги са на работа ,а той ги топи на началствата за каквото му попадне.Кара колегата си от другата смяна да сменят колегата му с по половин един час по-късно,за да го предизвика -той е на работа по 13 часа ,а другият работи по 10-защото го сменят по-рано.Същият е старче на 68 години и го духа вятъра.

За Великден пак сме без пари, благодаря ви Вадим! Не говорим за бонуси или нещо друго а за изработените си заплати. Не ви ли е срам ?