написано 21.05.2010г. събота в 22:47

Интересува ме актуална информация за Sagitta Company? Aтмосфера във фирмата, мениджмънта какъв е, работна заплата в администрацията?

написано 11.06.2008г. четвъртък в 21:39
анонимен">мнение от
Zdraveite!imam predlojenie za rabota v tazi firma!moje li da mi dadete pove4e info za nej i za 4ovekut koito j upravljva!
написано 10.01.2008г. петък в 18:13
Дадох си мнението за една от подчинените им фирми, но ще допълня тук.
За тези които не са били там: Няма смисъл.... "Невротика" ще бъде там и ще Ви чака
За тези които са там все още: Хора при първа възможност си оберете крушите. Вие имате качества и можете да работите навсякъде ... само си пожелайте и положете малко повече усилия :) ако имате поне малко самоуважение
написано 10.01.2008г. петък в 13:05
Най-противната фирма !!!
написано 15.12.2007г. неделя в 17:50
Да ви кажа в никакъв случай да не стъпвате в тази фирма и фирмите които са в нейният ресор-ужасно ръководство от шеф наркоман и невротик противоречащ си в повечето случаи - работа до към 9-10 вечерта, събота и неделя също и дори няма благодаря да каже,голяма текучество на персонала поради тази причина-лошо отношение към служителите-нереално осигуряване, съответно не можете да го съдите за неизплатена заплата, защото и да взимате 800 лв.примерно той ще ви е осигурявал на 350 да кажем.Ужас ви казвам бягайте не се помайвайте!
От мнооооого ужилен!
написано 02.04.2007г. вторник в 19:50
Napulno podkrepqm mnenieto gore, rabotata tam grani4i s mazohizum ne na kvadrat, a na kub:(((
написано 23.03.2007г. събота в 14:20
Ako si mazohist,moje i da opitash.Nishto ne ti prechi
написано 27.02.2007г. сряда в 17:52
Ами Вие кажете.