Хоум 4 Ю /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 1 мнение

Здравейте бъдещи работници на Бокача. Казвам бъдещи защото в момента няма никой! Няма никой защото собственичката е толкова самовлюбена и луда, че не може да работи с никой. Мисли, че е най-компетентния човек на планетата и не позволява на никой да работи спокойно и нормално. Прави забележки от сорта: "Няма да работиш на един монитор, а на два защото така е правилно!" и не се интересвува дали ти е удобно или не. Казва, че иска да работи с отракани и отворени хора, а като ги наеме не понася факта, че те са отворени и гледа да ги смачка максимално. Не позволява да говориш, да изказваш мнение. Дори да е грешна държи си на нейното. Дори да и покажеш, че греши тя пак си държи на нейното! На такива хора им викам аз "коне с капаци" Крещи по цял ден с и без повод. Създава огромно напрежение и е невъзможно човек да се концентрира, отпусне и работи. Накрая те уволнява, като те обвинява за нещо, което в същност тя те е накарала да направиш. Няма да го казвам, защото е незаконно. Все пак не искаме да й провалим "бизнеса". Не е бизнес, защото всеки може да вкарва евтини дранкулни от китал за по няма и 1 долар и да ги продава тук по 30-40лв. Въпреки големите печалби на фирмата, тя още от началото не казва каква ще е заплатата ти и работиш без да знаеш какви пари ще взимаш. Уж има бонуси, ама и те не се знаят какви са. Абе стиснат и богат човек с две думи. Не спазва законите за освобождаване от работа и за това в момента водя дело към нея. Не знам дали някога тя ще е способна да работи с някои, но ако случайно реши да набира хора ще се радвам, ако предварително попаднете на това за да сте наясно с ситуацията.