СВЕТЪТ НА ИНСТРУМЕНТИТЕ БЪЛГАРИЯ ООД /img/frontend/nomap.png"

СВЕТЪТ НА ИНСТРУМЕНТИТЕ БЪЛГАРИЯ ООД

Лоша организация и много натоварване (само за някои)

В сравнение с другите подобни места - това е 2-3 нива по-добро. Но има и немалко недостатъци.Главно : безсмислени заплати ( хора с 0% КПД днеска зимат 2000 лева + ) други за 1400 им ебават майката , схемата е прееби другарче (хубавите заявки за некой само) , старите кучета са пълни идиоти - това че работиш 5-10 г на едно и също место ти носи клас , а не привилегии. Организацията е лоша. В определени моменти няма ммного работа , и всичко живо играе по телефона . Е бате маллко е тъпо... После що това не е наред , ми де блеете бе. Ами началниците кво дремят?! Абе и тука си е бало майката, но е приемливо

Много безсмислени началници и непропрционално разпределение на труда ( някои се ползват с привилегии), всичко друго е общо взето добре. Има нужда от подобрения.

Фирмата е голяма и стабилна, изцяло на светло с реални осигуровки и доста социални придобивки. Колектива е много сплотен и задружен, повечето колеги са много приятни и усмихнати хора. Беше ми много приятно да работя в този екип. Асортимента е доста богат и разнообразен, продава се добре както във веригите, така и в малките магазини. Заплатата се плащаше винаги навреме. Лично моята работа беше доста натоварена на моменти, но в търговията обикновено е така. С ръководството се разбирах добре, всички обещания се спазваха.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Чудно ми е само едно.Въпросня шеф на склада,как може при такъв ръст да е такъв женски полов орган?

Фирмата е руска с български шефове идиоти, начело с управителя - тъпанар, алкохолик, измамник, търговската директорка-повлекана дебелана,шефа на склада - мижитурка и подлец, зам.шефа на склада - наглец ...весела компания - все отбор юнаци. О да не забравим и разни руски блядки в офиса, къде без тях....
Единственото хубаво нещо е местоположението - близо до Сточна гара.
Заплатите са минимални, НО честичко с ГЛОБИ и УДРЪЖКИ. Текучеството е огромно. Трудно си намират хора, имах си хас. А тези които започнат работа бързо се ориентират в обстановката и си взимат решението да се спасяват. Най-характерното за тази фирма е ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО полагане на извънреден труд - след работно време и в почивните дни - събота и неделя. Макар, че официално си назначен на нормален работен ден с пет дневна работна седмица. Един ден ни събраха на плаца пред склада и шефът ни заяви, че който не остане след работа да изпълни поръчката, ще му се удържи от отпуската или ще бъде ГЛОБЕН. Имаше смелчаци, които се опънаха, но големият мъж - кинта и двайсе започна да налита на бой и да крещи че ще ни попилее. Накара ни да се подпишеме че ще останеме да работим след работа същия ден и в събота и неделя. Така работихме 8 седмици без прекъсване и никаква почивка. За идване в събота и неделя кретена ни обеща, че ще ни плати по 10лв. надница- супер много пари,а??? Ние нямаме семейства и деца, които да имат нужда от нас. Трябва просто да бачкаш без да роптаеш, или да се скатаваш като старите кучета. Направо не знам къде блее инспекцията по труда...мисля да им драсна няколко реда по въпроса.В Русия станаха по-капиталсти от западнярите. Пристигат тировете от Китай да им комплектоваме и опаковаме всякакви боклуци за веригите магазини. От нас се искат трудови подвизи и героизми, а тия се гаврят с нас. Матев, Ангеле, да знаете има господ!!! Има и видов ден за всички!!! Хайде па да сте живи и здрави!

Бях на интервю за позиция Регионален Мениджър. Държаха се брутално с мен така нареченият Шеф, а след това и неговата подлога, която го играеше Търговски директор. Интервюто си беше форма на заяждане, опити да ме убедят, че съм некадърник, който ще има щастието да работи и да се поучи от елитни мениджъри. На края се чудех дали да не целувам ръка за това, че тези "богове" ми бяха отделили от безценното си време, за този урок по избиване на комплекси и посредственост. Ако не беше тъжно щеше да е доста смешно.

Фирма с големи възможности,но пропиляни.Много бавно се случват нещата,мениджмънта спи.Пчеличките(търговците)търчат.Една оперативна счетоводителка и оператор са по-важни от търговец.Не се мисли с перспектива,а ден за ден.Търговски директор-секретарка;Управител-лъжец.Екипът(в София) се състои от нагнездели се мързеливи хора и когато им създаваш работа ставаш неудобен,започват да мислят с какво да се заядат и да те прецакат.

Очевидно крайно озлобен и трайно безработен бивш колега (защото за писане на неистини в такива обеми се изисква много свободно време),се забавлява като вреди,както на дружеството,така и на изтерзаните търсещи работа.Допускам, че работи в конкурентна фирма,където получава премии за да оплюва бившия си работодател-отвратително и гнусно,предателско занимание.Всеки работил в компанията знае,че няма заплата от 500 лв.Направи си труда да провериш,например в заплата.бг,като използваш ключова дума "светът",където има обява за склададжия със заплата от 765 лв. до 1275 лв.Крайно нелепо е да се твърди,че е студено в модерен,и изолиран склад,с климатизирани участъци за опаковане на стоката.Персонала в склада е снабден,както със специални защитни обувки,така и с по два комплекта работно облекло-зимно и лятно.Груба клевета е и твърдението за нередовното плащане на заплатите,които са "чисто бели",т.е. осигурен си на 100% и се получават винаги до 13 число по дебитна карта.Нямах намерение да защитавам компанията,която напуснах,но немога да търпя споделянето в интернет на откровени лъжи.