Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Да размърдаме мозъчетата с куиз за гении!

През коя година фирмата отчита обложена печалба, състояща се от петцифрена сума:
А. В годината, в която има заведени само 15 дела срещу нея
Б. В годината, в която продава за шестцифрени суми придобитите за 8 лева държавни стругове и фрези
В. В годината, в която застроява безпроблемно държавен плаж
Г. През нито една от посочените по-горе години, но три пъти за последното десетилетие

Комунистическа пералня, мили кандидати е:

-Когато нямаш поръчки, но получаваш заплата
-Когато имаш ново поколение ERP система, но си поръчваш каквото си пожелаеш, от когото си поискаш и на каквато цена ти е кеф
-Когато покажеш снимка на работното си място на дядо ти, и той си разпознае струга, на който е работил в завод Хрушчов
-Когато инженерите ти се ровят години наред в държавна техническа документация от ГДР, но станеш Иноватор на десетилетието
-Когато упорито звъниш на мениджъра Франк от Швейцария, но винаги ти отговаря Гошо от село Царацово
-Когато можеш да си позволиш да крещиш и обиждаш служителите като див звяр, но няма легална сила, която да те спре.
-Когато си учил до 12-ти клас, но имаш софтуерна академия и знаеш повече от всеки, завършил я
-Когато срещу 100 лв. ставаш Майка Тереза

Това е дефиницията, кандидати. Ако имате съмнения за нея, спрете някой случаен гражданин на улицата и го попитайте. Има огромна вероятност да е работил там.

Приятели ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:

Г-н Милушев,

Какво означава комунистическа пералня? Може ли да обясните на кандидатите за работа?

Редовно чета коментарите тук. Много ми харесват. Но повече ми харесват тези, споделени в страничката на МВР Национална Дирекция 112.
Мислех си, че на този номер се звъни само при ураганни ветрове, а то можело да се обадиш и ако получиш призовка за шест минимални работни заплати или ако те помолят да подпишеш годишния P&L документ, защото в длъжностната ти характеристика е записано като задължение, но ти не си разбрал.
Затова обичам и компанията, и МВР. Цял живот.

Леля Бойке, няма нужда с Главния крадец на Старозагорската пожарна, да изпращате възпитан господин за сплашване.
Намерете му друга работа, като например да загася пожари, умишлено предизвикани на застраховани имоти.
Не се страхуваме от комунистическите перални на прехода.

Фирмата няма нито една заслужена награда от получените за изминалата година.
Всички подарени призове са уредени от Владимир Житен.
След официалното публикуване на финансовите отчети в търговския регистър след три месеца, ще стане ясно, че наградата Износител на годината, както Благотворител на годината, също е нереална.

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 800 $. тъй като, успях да си развия акаунта почти на макс.

Няма невъзможни неща, другарки, нали така?
Видяхме, че в регистъра на общинските дарения към средата на декември се е появило едно скромно, но със сигурност от сърце, трицифрено дарение. Хубавата новина за вас е, че някой го е регистрирал с дата от февруари миналата година. Лошата е обаче, че някъде има съхранени архиви, които визуализират стари версии на този регистър. От октомври например.
Този път фокусът не сработи. Интересно е каква ситуацията със съдебните архиви.

Какво подаръци занесоха благотворителите на България на децата от соц. комплекс?