ЕГТ ИНТЕРАКТИВ /img/frontend/nomap.png"

ЕГТ ИНТЕРАКТИВ

Не знам каква е тази масирана атака срещу Гергана Маркова... Всеки, който я познава лично за повече от 10 минути интервю знае, че тази жена е чисто злато, много добър човек и абсолютен професионалист.

Казвам го за хората, които не я познават, да не си създават мнение по впечатленията на някой, когото не са взели на работа и го е яд. Как можеш да си изградиш мнение за някого на база едно интервю и то да е обективно?

Не съм от екипа на Гергана, но работя от достатъчно време във фирмата и смея да кажа, че имам обективна преценка. Тя е човекът, който пита лично как си и имаш ли нужда от помощ, ако поискаш отпуск заради нещо непредвидено.

Тя е човекът, който ни знае живота, историята и проблемите и винаги оказва помощ, ако се закъса по каквато и да било причина.

Тя е човекът, който извоюва за нас 13-та заплата, партита, коледни подаръци (тази година получихме таблети за над 1К...В смисъл? Можеха да минат само с 13-та или с таблета, но и двете?), подаръци за децата на служителите за 1ви юни, подаръци за дамите във фирмата за 8-ми март, на всичкото това тя е двигател и се бори до последно, за да го реализира.

Тя е човекът, който договаря увеличение на заплатите.

Тя е човекът, който ни осигури уроци по английски.

Тя е направила още много други неща и всички я уважаваме. Всички.

И после някой си фрустриран анонимен сульо ми пише разказ по картинка, че даже и фб профила ѝ посочил.... Абе смешни сте. Съжалявам за всеки, който не е имал възможността да работи с Гергана Маркова, тя е невероятна във всяко отношение и най-важното, пази ни гърба за всичко във фирмата и се грижи за нас. За нея само респект, а тия драскачи тук могат да се изядат от яд.

Тази не знам каква яйчар мениджър е, но става само за други работи:

Силно непрепоръчвам тази ”компания” на търсещите работа.
Никакъв шанс за развитие, пълна шуробаджанащина, некомпетентен мениджмънт и ако не си препоръчан кадър не можеш да започнеш там изобщо.
Оплакванията и личните драми на HR ”Мениджърката” са нещо нормално, защото си мисли, че е вся и всьо.
Като чуете името й почвайте да бегате, бате!
Екипа й е под всякаква критика. Е, нали все пак трябва да изпъкне пред някого.

П.П. Колеги, нищо лично! Просто споделих на бъдещи кандидати за работа при вас, че не си заслужава да си губят времето и усилията с вас.
А и знам, че редовно четете коментарите тук. Еми, поредния такъв - отрицателен. Стегнете се малко!

От самото текучество във фирмата можете да си направите изводи. Изключително нездравословна работна среда, в която липсва уважение и комуникация между екипите. Като процеси и технологии компанията е кръгла нула, няма и възможности за развитие. Ако имаш проблем, няма към кого да се обърнеш, защото никой не го вълнува, а хората от мениджмънта са си оплели кошницата. Кадърните хора напускат след втория месец. Маниерът, наложен от същия този мениджмънт, е просташки и колегите не смеят да общуват помежду си нормално. Ако случайно се чуе звук по етажите, той идва от HR мениджърката, която крещи по служителите си. По време на интервюто си ще чуете големи възхвали и обещания, които бързо-бързо рухват, след като започнете. Ако имате жълта книжка или сте на психотропни вещества, ще се чувствате добре. В противен случай, не си губете времето с това подобие на компания!

Място, на което нямаш възможност за развитие, работиш в стадото, шуробаджанащина, абсурдни проекти, всяка заповед е предпоследна, за да останеш в "екипа" трябва да си подмазвач, лицемер, без собствено мнение, където дори и дори чистачките са с връзки.
HR-ките са малки, тъпи лигли, които ги командва една префърцунена и простовата "мениджърка", споделяйки личните си проблеми на интервютата, а за професионализъм не може и да става дума.
Не си губете времето в една "фирма" с типично български манталитет!
Ръководните длъжности са просто пионки без управленски опит.

П.П. И понеже знам, че четат коментарите редовно:
Колеги, нищо лично! Просто се изказах искрено, за да може всеки да прецени дали има мисъл да си пуска CV при вас.

Здравейте

Реших да се включа и да споделя мнението си относно фирмата EGT Interactive.

1. Ходих на две интервюта с HR-ката и Мениджъра на B2B Support, след което бях отрязан брутално без никакъв резон при обратната връзка. Конструктивни разговори, тест по английски и накрая ти съобщават по телефон и имейл, че са намерили няколко други по добри и заплатата, която съм искал е била висока - 1500лв. за B2B Support през 2021г. нямам коментар просто..

2. Казват, че търсят повече хора, защото се разраства бизнеса им, а в същото време на компетентни и образовани хора с опит, не дават никакъв шанс. Защо ли?!...Всички знаем, връзкари и симпатии към определени хора!

3. Обратна връзка има, но тя винаги е за отказ и некоректни обяснения!

Направете си сметката дали искате да работите в EGT Interactive. No people confusion! Успех.

Незнам как е в Interactive, но ще е във ваш интерес хубаво да си погледнете "HR" отдела на Digital, че са изключително неадекватни.

А както би трябвало да знаете не сме много колегите и когато нивото на професионализъм още в началото клони към 0 по келвин трудно ще си намерите кадърни хора и ще се чудите защо въобще не ви отговарят в LinkedIn.

Просто немога да разбера как може цялата индустрия да се оплаква, че нямало подготвени кадри когато хората които се опитват да ги наемат са толкова неадекватни.

Какво е мнението Ви за служителите, които разговарят дълго и по няколко пъти на ден по личният си телефон на всякакви теми и вероятно пречат на останалите да се фокусират и работят?

Работя в EGT Interactive от 2 години и мога да споделя наблюденията си.
Първо това е продуктова, а не outsourcing компания.

Заплащането е адекватно, особено ако човек е с умения и напредва бързо.
Има оценяване, атестация на всеки 6 месеца,
като в моя случай това е съпроводено с прилично увеличаване на заплатата, за което аз съм положил съответните усилия.
Оценява се обективно, няма нечестни опити да те изкарат некомпетентен и незаслужил.
Има и добър паричен бонус за Коледа.

Уважението от страна на Management-a е на добро ниво.
Колегите от HR отдела са достъпни и отзивчиви.

Привилегиите включват допълнително здравно, карта за градския, отстъпки в търговски обекти, карта за спорт, 25 дена платен отпуск, home office.

Фирмата е стабилна, расте и се оптимизира структурно.
Част е от EGT, която е от бизнес лидерите в България (справка ICAP Top 300)

Натоварването е балансирано.
В моя отдел липсват периоди без работа и периоди с екстремно натоварване и overtime.
Задачите се планират и разпределят адекватно във времето.

Потенциалът за разстеж на компанията е голям, разширява мрежата си от клиенти по цял свят.
Потенциалът за отделния човек също е добър, ако човек е позитивно настроен, мотивиран и инициативен.
Започват да се използват повече нови технологии,
продуктът се подобрява и разширява.

Местоположението е на голям булевард, на 10 мин от Метростанция.
Наблизо има много заведения за хранене.

Колегите са приятелски настроени, готови да помогнат.
Това е продуктова компания и всички допринасяме за крайния продукт, усеща се Team spirit-ът и усилията и това действа мотивиращо.

Работната среда е спокойна, офисът е поддържан, правят се подобрения и нови удобства за хората.

Компанията се развива бързо, спокойно може да се мери с други по-известни имена от ИТ бранша.

Здравейте!
Бил съм на интервю в тази фирма,Сега ще ви споделя как протече всичко и какво впечатление ми остана.
Първо те вкарват в една соба и те карат да изчакаш известно време докато някой hr се прави на тежък,идва разсилната и ти казва колко били заети и те моли за извинение.
След това пристига буля ти Гана и започва да декламира колко велика е фирмата не спира да сипи суперлативи за обетованата земя в която си имал честта да те поканят за интервю.Много е важно да натъртят за техните бирини партита всеки петък след работа и още ред глупости,после те навиква че не си си подготвил мотивационното писмо както на нея и харесва и накрая ти хвърля един тест на лист и химикал и се изнизва катто пръдня.
Като пак ще спомена че през тези 20 минути тя не спира да ти говори за фирмата и за невижданите блага които ще ти бъдат предоставени.
После за теста какво да ви кажа направен е така че дори и да имаш някакъв опит пак да те скъсат ако не си човека препоръчан за тази работа.
След като те оствят да решаваш теста след 20 минути идват и ти казват че се налага да излезеш да го решаваш от вън понеже станало недоразумение и чакал друг човек за интервю.
В момента имам съмнение тази фирма дали не са били под шапката на Васил Божков и сега да им разбият бардака.