Марица Олио /img/frontend/nomap.png"

Марица Олио

1 точка от 48 мнения

До всички подвели се по обяви на марица олио .
Пълно блато е. Няма толкова посредствена фирма направена от две жени. Почнах работа там с обещания от поля. Звездопад.Няколко месеца и нито едно от тях не получих.
С уговорената сума всеки месец нещо не беше наред. Спедиторката зоя въртеше нейните схеми и далавери и нямаше представа за какво е там. Просто парче комуникацията се изчерпваше с отивай еди къде си и се обади и питай еди кой си да ти обясни. Тъпанарщина.
При проблем се оправяш сам но когато е на зор ще ти извади душата. Камионите са външно запазени но занемарени. Потдръжката им е кърпежи. Караш на молитви. Регламент 561 си го следиш ти.Спедиторката е тотално боса за това.Началник транспорта която те зарибява е абсолютно ама на 100% технически и документално некомпетентна.Тази на кантара по късо потстриганата наистина е пияница. даже и не се крие всички я знаехме. Другата с плоския гъз на вървежна се правеше след закачки от колегите. Все пари и бяха в устата. Прости женици. Тежък дефицит на мисъл. Ама тя и фирмата е елементарна така че всички са си на мястото. Загуба на време и пари е е тази простотия колеги.

Бях на интервю в тази ферма за шофьор и мога да кажа че интервюиращата явно не знае къде се намира и с какво се занимава. Ако транспортната дейност на фирмата е в барака ясно е и какъв е транспорта. Много натоварваща обстановка и поведение на госпожата.
Госпожо наясно ли сте или поне да сте запозната с регламент 561 и пътната инфраструктура на България че говорите за заплащане 2500 лв. с ведомствен транспорт. Навярно не сте. Независимо че имате пътна карта на стената това не значи че стола ви е седалката и вие сте в камион.Или сте обигран мошеник ловящ риби или сте осъзнат лъжец. Цялото ви интервю е ала бала. Ако си вярвате на това което говорите нямаше да търсите шофьори с опит.

Еееее буба Мара си я знаем всички ама си затваряме очите.Правим се на кьорави за пред шефовете.Не се спира това женче лепи бира на поразия.Не пропуска смяна все е на черешата 2 от 2.Като вкара става кат бушон в главата. Пули се като невестулка маха с ръце като реголировчик и постояно припиликва до нужника.На следващия етап и става лято. Като скарида е в лицето очите и на ластик губи обхват и има смущения в картината. Накрая като я гепи алкохола е като шамандура щото губи фокус седи само на стола и се клати. Като я отпусне леко брата Алкохолико и получи проблясък удря кепенците и си бяга щото силата е с нея. И други влизат в кантара виждат Марянчето ама си трайкат. Явно си покръцват и те с нея в работно време. Трябва да има стрелка на шосето " Студена бира от път ви спира в Марица олио на кантара се сервира". Лящи се яко.Амбалаж навсякъде. И оня рунтавия лешояд да не се прави на сляп.

Не виждате ли или сте слепи в тази фирма че Мара на кантара всеки път след обяд е с изцъклен поглед и гледа неадекватно.Като омаяна е.От прозорчето излиза мирис на някакви цигари и алкохолни пари. Надрусана ли е пияна ли е тази жена поведението и е страно и съмнително.

Транспортни услуги Зоя и Михайлова ЕАД. Ние сме на куректния партньор в транспортните услуги на Марица ольо АД. Ние не возим г-н Марин ние ви возим. Добре ви возим как се чувствате имате ли оплаквания. С чужд транспорт ви возим с отстъпки ви возим с ремонти ви возим спидираме ви и накрая ви комисионираме. Благодарим ви за доверието през тези години на усилен и неуморен труд за нашата файда. Благодарим ви за финансовата изгода. И да ни купите нови камиони че тези вече ги баталясахме за да ви возим още.

Това е един евтин и долнопробен курник с пияни актриси в ролята на евтини селски пръчки.Звездата е известна на всички.Премиерите се излъчват в кино Марица.Представленията сте ги гледали.

Бягайте далече от тази фирма. Не си заслужават нервите и парите.тотално и безнадеждно прости хора.Мазни лицемери и долни интриганти.Неуважително отношение.
Колеги шофьори тук сте на килограм защто сте леваци и некадърници. Светилото на транспорта е тук кадъна Поля от Девинския вилает.За съжаление обаче бърка камион с конски впряг.Къде се чуло и видяло жена да ръководи транспорт при условие че няма техническа мисъл и познания за това.Тя няма представа как функционира и се движи това чудо Камион камо ли да го управлява.Що камиони попиля. Началник от тази нищо не става и не да ни обижда нас шофьорите а като и толкова компетентна и кадърна да се качи тя на един камион и да даде пример как се први. Що народ си отиде заради тази и татуирания крокодил.
Началник Марин тези двете ви лъжат и прибират комисиони от външен транспорт и ремонти. Вие сте златната кокошка за тези.А ние напускаме.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Марица Олио или Марин и Марин транспорт все е в гъз. Все ти го вкарват две руси откачалки.Карах за тези няколко месеца.Зоя едното блонди ти дава куци курсове а хубавите кирии ги взима чуждия транспорт от който скубе кинти. Другото блонди Поля така ги ремонтира камионите че все са в бокса при Тренди и делкат кинтите за ремонти. Яко са в схемите тея лъжливи изрусени вехти кукли .Оплели са се като свински черва .Честито на печлившите.
Марин плаща !!!!!
Загуба на време и нерви е колеги да се работи за тези.

Колеги превозвачи стойте далече от тези.
Наемат те а след това не плащат. Може да се окаже че сте им возили безплатно. Плащаме си комисионната за товарара който ни осигуряват на Зоя която ни наема. После някоя си Снежина към която ни препраща тази Зоя отказва да плати услугата. Почват да те клатят тия двете докато те откажат. А тази дето ни търси да возим ни прибира парите.
Отиваш да ратоварваш на адреса на фирмата а там се оказва че не си за това място а за друга база в обратния край на града.Абе пълен хаос.Там те посреща една тупирана на иглички кантарджиика която май редовно си беше пияна щото все беше червена викаше като говори и миришеше на акохол.