написано 16.04.2010г. събота в 14:35

Преди 4 години работих там.Верно голямо напрежение,гонене на таргети но и парите са добри.Коя друга в тази сферата на комуникациите предлага на служителите си пълни осигуровки върху твърдото месечно възнагреждение плус бонуса.Работи се много,но си струва голяма школа е.

написано 15.04.2010г. петък в 13:06
към обект/отдел 137
в град Казанлък

Супер си е работата.Като не си изпълниш таргета и нлма да има бонус много ясно.Аз съм си доволен от заплащането и от управителя и от мениджърите и от всичко.И повярвай ми съм виждал как плащат и в Германос Гърция така че тук заплащането е на ниво

написано 11.03.2010г. петък в 22:20
в град Благоевград

"Свестните" хора наистина си отиват - остават само тези, на които им се работи и им пука дали постигат резултати !!!

написано 18.02.2010г. петък в 17:31
в град Берковица

Омръзна ми от тая скапана фирма, но лошото е, че няма по-добра опция. Постоянни закани за уволнения,  орязване на бонуси и т.н. Това не са нормални условия на работа. Да работиш със шизофреници, които по цял ден нищо не правят освен да ти трупат напрежение и да ти казват, че си некадърен, да те затрупват с тяхната работа и след това да искат от теб цифри. Не се издържа вече!!!! И като им скимне пускай молба за напускане, защото разбираш ли има някой, който трябва да дойде на твое място. Свестните хора вече ги няма, а останаха гъзоблизци и подмазвачи, който само гледат как да те натопят, за да излязат те разбираш ли много добри.

Ужас, дано някога се подобрят нещата!!!! Но може би тогава вече няма да сме там хората работили по 2-3-4 години отдадено за тая фирма, която никога няма да признае заслугите ти!!!!

написано 28.12.2009г. вторник в 21:08
към обект/отдел Глобул
в град Стара Загора

Излагаха възрастна позната като и преподписали договора с още 2 години при условие ,че тя отиваше да се отказва от абонамента си

Дай им да хващат бонуси за сметка на по доверчиви хора!!!

написано 24.12.2009г. петък в 10:29
в град Стара Загора

Отвратително отношение към клиентите. Става въпрос за магазина на центъра. Отказват ми да си платя сметката. След това ми отказват да подам жалба, изгониха ме от магазина, да съм се успокояла и тогава да дойда. Те психолози ли са или лекари или са "просто" едни продавачи. Отвратена съм от такова отношение. Дано ги уволнят всичките! Няма да стъпя повече в тази верига, а и като цяло съм отвратена от Глобул, исках просто да си прекратя договора, а се оказа че са ме "вързали" за още една година, при положение че се обадих на 1516 и откровенно ме излъгаха. НЕ СТЪПВАЙТЕ В ГЕРМАНОС!

написано 23.12.2009г. четвъртък в 19:16

Колеги, от каквото и да недоволствате по отношение на управлението и заплащането в магазините, радвайте се, че нямате нищо поне общо с обявената "ингерация" с Глобул. Да видите какво е тяхното отношение към служителите в центален офис.

написано 10.12.2009г. петък в 23:08
към обект/отдел Germanos
в град Несебър

Ви в германос какво предлагате ,че да изискате.Отказите ви са бързи с  благодарствени  стандартни  писма като клищета извадени от нета.Но това не тласка фирмат нагоре а обратно тласка е надоло .Играите  с хората в тази криза   като "ТУКА ИМА ТУКА НЯМА",В РАДОСТ И ПЛАЧ ПРЕЗ СЕДМИЦА ОБЯВА ИМА ,И СТАНДАРТНОТО БЛАГОДАРЯВИ ИМА ,И ОТСРЕЩА ДА СЕ СМЕЯ ИЛИ ДА ПЛАЧ.Питаите ва6ите колеги колко пъти си пускат обявата,като ви незнаете какво си търсите.Искате опит и натрупан стаж да знаи 5 езика и да е на 20 г еми нестава помислете си .

написано 08.12.2009г. сряда в 21:18
към обект/отдел mnoo magazini

много хора се чудят какво и е на фирмата и какво не и харесваме.ами много просто:докато има шуробаджанащина така ще е.едни ще се издигат незаслужено , други ще бъдат уволнявани за глупости.а да не говорим ,че бонусната политика  е измислена толкова глупаво , че няма накъде.докога всички ще се заблуждават че получават заслужените си пари като бонусите са от техните заработени с много труд пари.реално те награждават с твоите пари.по този начин бонуси несъществуват.ако някои се заблуждава че ги има нека ми пише ще му обясня всичко.а колкото до великите менаджери - регионални и управители -много рядко се срещат читави.аз поне не срещнах такива за 4 години.много от тях крадат от парите на перонала и даже имам доказателства , но кой те слуша след като се оплачеш.просто реакцията е да преместят неудобните в др магазин и така дкато напуснат , нищо че са много добри професионалисти.сега декември пак е гърч и пак извънредни които отново няма да платят.замислете се откъде идва 13 заплата.ти си я заработваш.и да не говорим че и дори когато нее декември пак има извънредни които не се плащат- работиш за слава.ама и нея я няма...

Показани мнения 71 - 80 от общо 331 |< « По-нови 456789101112 По-стари » >|