Travel TV / Травъл ТВ България /img/frontend/nomap.png"

Travel TV / Травъл ТВ България

НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ОТИДЕТЕ ДОРИ НА ИНТЕРВЮ В ТАЗИ ФИРМА. МОШЕННИЦИ ОТ КЛАСА, ГОВОРЯТ ТИ ТОВА КОЕТО ИСКАШ ДА ЧУЕШ, А КАТО СТАНЕ ВЪПРОС ЗА ЗАПЛАТА ВСЕ НЯМАТ ПАРИ И ЗАДЛЪЖНЯВАТ С ГОДИНИ, СЛЕД КОЕТО НЕ МОГАТ ДА ТИ ИЗПЛАТЯТ ДЪЛЖИМОТО.

Не се лъжете да започвате в Травъл тв, защото обещанията за добра заплата си остават само такива. Работиш безплатно, а след това те изкарват последния мерзавец, който им дължи пари за офис, телефон, компютър и т.н. Предлагат граждански договор и те лъжат в очите, а след като им кажеш, че искаш пари се очудват как може да работиш и да им искаш заплащане.

Кандидатствах за работа в тази телевизия. Отидох на интервю в една стара сграда в Центъра на София. Апартаментът беше доста неугледен и пълен с вехтории. Срещнах се с г-жа Иванова и един друг възрастен мъж. Той обясни, че е Управителя на двете телевизии. Говорихме над 1 час за бъдещето и развитието ми в телевизията. Въщност не разбрах какви пари ще вземам, нямало да има трудов договор, ще пиша отчети за свършена работа.
След това попаднах на Вашите мнеия и се отказах да работя за тези хора. Според мен те отдавна са фалирали, но са забавляват с излъчването на стари предавания във формат 4:3.

Последния спомен за минка Иванова- Как моли другите служители да и помогнат да ме изхвърли от офиса.
Дължи ми заплата за месец и половина над 1000 лева които няма да изплати.
Поради причината че системата и за измама работи и договора който сключва с работниците е направян така че и ножа и сиренето да са в нея.
Измислила си е някакви бланки и отчети с които прецаква работещите.В Договора няма оповано работно време.
Въпреки една от основните пречина за неплащане беше неспазване на работното време .

Като цяло алчна бабка, която си няма идея от компютри но дава указания на кой как да работи --при това и глобява.

Който иска да стане жертва на тази измамна схема да се пробва .
Аз лично претърпях доста загуби като време и пари.

работех в Телевизия Травел ТВ около 5 месеца. През това време заплата получавах със закъснения от по 50-60 дни. Бях се договорил за заплата от 700 лева, но получавах по 400-450 лева на месец. Редовно ме караха да пиша някакви отчети за да имат време да ми мотаят парите. Нямах трудов договор, а някакво подобие на консултантски или друг договор. В началото на март 2017 година напуснаха всички търговци и оператори във фирмата. От 10 дни и аз не работя там, дължат ми 3 заплати до сега.

До сега съм изработил над 150 импресии, от които те печелят редовно пари.

НИКОГА не работете за тези хора - Минка Иванова, Павел Павлов и сина им Виктор Димчев. Това се хора подвели поне 200 служителя през годините.

Крайно некоректни работодатели, с некоректно отношение, с липса на елементарни знания и умения относно бизнеса, бизнес комуникациите и управлението на човешките ресурси. Просто не си заслужава, пълна загуба на време е да "работите" там, с нулево заплащане и пръскане на излишни нерви и емоции в нещо отдавна несъществуващо. Успех на двамата читави във фирмата, с пожелания за повече самочувствие и упоритост!

Всеки, който иска да работи без пари, но за удоволствието да му се крещи сутрин по един час на оперативка и вечер - по още час и половина (след работно време), да отиде да се позабавлява. Заплата - няма. Без значение колко ти обещаят, просто не ги дават.

Това са най-лошите работодатели в бранша. Не плащат и искат от служителя много да работи. Не оценяват труда на служителя. Не ви съветвам да работите за тях !

Много са готини, работя отдавна там,толкова много идеи, реализирани при това, рядко съм срещал, ама много нечитави хора преминаха "специалисти" полуграмотни, с претенции, без ценз, разбира се, даже и с фалшиви дипломи.
Хора, работете, не имитирайте работа, иначе всички работодатели ще са ви криви и лоши.

Много търпеливи са ръководителите на Травъл ТВ - вече медийна група Глобус Медия Груп с три ТВ канала - Травъл ТВ, Къмюнити ТВ и Травъл HD.
Безкрайно търпеливи към част от служителите си вече за радост "напуснали" Там аз научих много - и за ежедневната работа и за европроектите и за отношения между хора. Хората работят, развиват се, изключително трудолюбиви са собстмвениците и ръководителите, високо интелигентни. Погледнете им телевизиите, филмите, да не говоря за проекта по който работят в момента - подготвят видеокаталог на страната ни в HD формат. Кой, кога и къде в нашата страна прави това? Хора, научете се да работите, да мислите и да растете. Съжалявам, че аз нямам място там понеже нямам опит и познание но хората са читави, и страшно отговорни. Не крият и трудностите, има такива, казват ги ясно и откровено.