написано 17.11.2013г. в 12:35
в град Стара Загора

здравейте,искам да попитам какви са условията за работа при вас.благодаря ви предварително.интересувам се за стара загора

написано 16.11.2013г. неделя в 09:46
към обект/отдел магавин "Кършияка"
в град Пловдив

Интересувам се дали набирате персонал за новопостроения обект в квартал "Кършияка", и ако има свободни места, моля да ме информирате за реда на кандидатстване за работа във вашата фирма.

Благодаря!

написано 06.11.2013г. четвъртък в 09:51

Искам да започна работа във вашата компания но не знам как става ,моля за вашето съдействие ако е възможно

написано 26.10.2013г. неделя в 21:46
към обект/отдел Охрана
в град Варна

Щом е германско значи е на ниво

написано 22.10.2013г. сряда в 15:36
към обект/отдел Ръководител отдел "Детски стоки". Подготовка,организация, аранжиране,консултиран

Харесвам вашата верига магазини откакто дойдохте в България. Желая да започна работа при Вас.

написано 31.08.2013г. неделя в 22:52

Наистина не мога да разбера защо толкова плюете по Лидл. Работих там месец и половина (не защото са ме изгонили,просто бях на стаж). Ръководството, ако мога така да се изразя,заедно с г-н Минев са разбрани хора,които лично на мен винаги се опитваха да ми бъдат в помощ. Да работи се,не отричам, но човек или отива в Лидл, за да работи и то сериозно,или просто си търси друга работа. Хора, които ги мързи не са на почит в Лидл. Или даваш всичко от себе си или просто се махаш. Колкото до промоциите, за този месец и половина не един път хора ми вдигаха скандали защо няма от даден артикул. Хора,разберете,служителите,които са в търговската част нямат никаква вина за това колко промоционални артикули са дошли и не е редно да си изкарвате гнева на тях,защото наистина не е лесно на 8 часов работен ден всеки ден да идват хора,които да ти викат за нещо,което ти нямаш нищо общо,в същото време да си достатъчно внимателен със задълженията си,да си концентриран в работата и все пак да не полудееш..

написано 20.08.2013г. сряда в 16:58

Здравейте !

Искам само да разкажа и своята история с ЛИДЛ и то накратко . Започнах работа там през ноември 2012 и на 18.12 .12 бях освободена . питате се защо? Ще ви кажа... Казах че съм бременна и на минутата ми казаха че е по-добре да се разделим защото те не можели да носят отговорност ако на мен ми се случи нещо по време на работа и че съм ги излъга при постъпването си там като не съм им казала, а терминът ми е на 22.08.2013. И така, историята не свършва с това но нека не ви занимавам с това просто знайте че там няма нищо човешко в хората които работят в тази фирма. И тук е момента да "Благодаря" на г-н Стоян Минев регионален мениджър на когото са и заслугите за това че прекарах бременността си по болници благодарение на стреса който преживявам и в момента защото дъщеря ми се роди в 28-ма седмица и всичко това само защото някой решава че не може да носи отговорност за персонала си!

написано 14.08.2013г. четвъртък в 23:38
в град Пловдив

разочарована съм от ващите промоции които постоянно вървят по телевизията и в седмичните ви брошури не ги побликувайте,че са седмични защото лъжете хората те са ви ЧАСОВИ,ЗАЩОТО АКО НЕ ПОСЕТИШ МАГАЗИНА ВИ В ПОНЕДЕЛНИК КОГАТО ВИ ЗАПОЧВА ПРОМОЦИЯТА ДО 10.30Ч.СЛЕД ТОВА ВЕЧЕ ВИ СЕ Е ИЗЧЕРПАЛА ПРОМОЦИЯТА И ЦЯЛА СЕДМИЦА СТОТИЦИ ХОРА СИ ГУБЯТ ВРЕМЕТО И НАДЕЖДАТА .ами как няма да ви се изчерпват кооличествата като правите промоции с ПЕТ БРОЯ ПРАХ ЗА  ПРАНЕ ,С ПЕТ КУТИИ ПИЦИ И ОЩЕ ВСИЧКО ВИ Е ПО ПЕТ И ТЕ СВЪРШВАТ В НАЧАЛОТО НА ПРОМОЦИЯТА ВИ И ТО В ТОЧНО 10.30Ч.НЯМА ДРУГА ТАКАВА ВЕРИГА ОТ ВАШИЯ БРАНШ С ТАКАВА ПОЛИТИКА .ДОРИ ПЕНИ Е ПО ЧЕСНА С ХОРАТА СПРЯМО ВАС.ВИЕ СЕ ПОДИГРАВАТЕ С ВАШИТЕ МИЗЕРНИ ПРОМОЦИИ.НО ВИЕ ЩЕ СИ КАЖЕТЕ -НА КОГО МУ ПУКА

написано 05.07.2013г. събота в 15:23
към обект/отдел Черни връх

Как е възможно паркинга на Лидъл-Черни връх да е безплатен само 30 мин?!

Къде по света има такова нещо - голям супермаркет не можеш да го обиколиш за това време,камо ли да пазаруваш и да чакаш на касата, която обикновено е само една!!! Пълно безобразие по български!!!

Показани мнения 51 - 60 от общо 775 |< « По-нови 2345678910 По-стари » >|