написано 08.12.2013г. в 17:54
в град Варна

След дни ми предстои да подпиша договор в Lidl, но тук нищо хубаво не прочетох. Та сега кой може да каже как стоят нещата. Каква е заплатата за 4 часа? Колко лева са ваучерите за храна? Какви смени предимно се карат при 4 часов работен ден? Как става прибирането? Кога биха ме прехвърлили на 6 часа? Моля споделете мнението си, за да мога да се насоча, защотов момента имам прилична работа и малко ще ме е яд да напусна и да не е толкова добре. Благодаря предварително на всички отзовали се.

написано 26.11.2013г. сряда в 17:02
в град Пловдив

интересувам се за ново-построения магазин ЛИДЛ в кв.КЪРШИЯКА-ПЛОВДИВ за свободни работни места

БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!

написано 23.11.2013г. неделя в 15:20
към обект/отдел луксозен лидъл?!

за тези които пишат тук че търсят работа в лидъл,и питат дали има свободни места май са сбъркали сайта,тук е за мнения от бивши служители и клиенти.но питат тук защото явно в самата верига не им отговарят въобще!за да се почне работа в тази хр. верига всичко става с връзки и наши хора особено това важи за провинцията,нямате ли човек който да ви уреди изобщо не си и помисляте че ще ряботите там изобщо не си губете времето да кандидатствате и да таите напразни надежди!живял съм в чужбина от тази верига лидъл пазаруват основно имигранти и хора с исък стандарт на живот,чудно ми е тук този магазин как го изкарват чрез масирани реклами като луксозен?!направо ще падна от смях като знам какви боклуци продават и какво им е качеството а тук пък на всичко отгоре е и скъпо,погледнете в други държави брошурите им в сайтовете например на лидъл франция или германия или пък испания и си направете сметка как ни товарят с цените яко тук в българския лидъл.в чужбина приказката за тези магазини е:магазини лидъл храна за кучета и имигранти!а тук ни ги пропагандират едвали не като супе луксозни!!! смях смях смях

написано 18.11.2013г. вторник в 14:25

интересувам се за свободни работни места  за новия магазин в кв.Младост

написано 17.11.2013г. в 18:11
в град Пловдив

Интересува ме за свободни работни места за новият Лидл в кв. Каршиака

Благодаря предварително

написано 17.11.2013г. в 12:35
в град Стара Загора

здравейте,искам да попитам какви са условията за работа при вас.благодаря ви предварително.интересувам се за стара загора

написано 16.11.2013г. неделя в 09:46
към обект/отдел магавин "Кършияка"
в град Пловдив

Интересувам се дали набирате персонал за новопостроения обект в квартал "Кършияка", и ако има свободни места, моля да ме информирате за реда на кандидатстване за работа във вашата фирма.

Благодаря!

написано 06.11.2013г. четвъртък в 09:51

Искам да започна работа във вашата компания но не знам как става ,моля за вашето съдействие ако е възможно

написано 26.10.2013г. неделя в 21:46
към обект/отдел Охрана
в град Варна

Щом е германско значи е на ниво

Показани мнения 51 - 60 от общо 780 |< « По-нови 2345678910 По-стари » >|