написано 25.02.2014г. сряда в 21:25
към обект/отдел Лидл Велинград
в град Велинград

Не разчитайте устните обещания да се превърнат в изпълними, ако ви предложат работа от охранителна фирма "Крон Секюрити". Заплащането не отговаря на реално положеният труд. Дадат ли ти готов формулюр (молба за напускане по взаимно съгласие) НЕ ПОДПИСВАЙ! Подпишеш ли и ако станеш неудобен, чувствай се "законно" изгонен. Ако усетиш още в началото, че се вършат измами с теб, махай се веднага от тази фирма! Лидл Велинград се слави с името "роднински Лидл". М. Георгиев и охранителя Лазар Карабожиков командват. Последният докладва всичко на своята роднина М. Денчева - Изпълнителен директор на ЛИДЛ за България. Не повтаряй грешката на мнозина.

написано 21.02.2014г. събота в 04:34
към обект/отдел Лидл Халите

По принцип има нещо положително в Лидл. Не всичко е зле. Но проблема е , че някои зам.-управители като например ЙОЦОВА от Лидл-Халите се изживяват като важни клечки (парвеню). Йоцова е от врачанския край, някакво забутано село, дошла е тук, станала е зам.-упр. и държи висок груб тон на повечето служители, крещи им, командва агресивно и неуважително, арогантна е, държи се нагло, като типична мъжкарана-парвеню. Ето такива хора вредят на имиджа на Лидл. Иначе самата фирма е горе-долу добра.

написано 14.02.2014г. събота в 10:33
в град Шумен

Живея на ул.Владайско Вьстаие 18 вх.2 не получаваме прошури от 2-3 седмици.Имам приятелка в долния блок 16 и там много рядко се получават вече.Моля вземете някакви мерки за да можем да имаме актуална информация, за да бъдем реални и постоянни клиенти на магазин Лидл.С уважение В.Калоянова

написано 11.02.2014г. сряда в 12:51
към обект/отдел lidl shofior

супер магазин

написано 08.02.2014г. неделя в 21:46
в град Пещера

Здравейте,интересува ме дали има свободни работни места в гр.Пещера?

написано 29.01.2014г. четвъртък в 09:09

Здравейте на всички който посещават този сайт:) Искам и аз да изкажа мнението си за тази фирма или по точно за един определен филиал и за един определен човек.Работих в филиал 152 в овча купел със ЗУф Златкова,за която мога да кажа много неща,това просто не е човек,безсърдечна и луда комплексарка,която се е взела за голямата работа и хули и беси всичко което и се изпречи пред очите. Обижда и се подиграва на персонала крещи по всички хора дори и клиенти. Незнам как управата на ЛИДЛ не знае това и не вземе мерки,тази жена не е за там тя е за лудница,потиска и депресира персонала не веднъж е разревавала голяма част от персонала за глупости. Дано някой от ръководните постове чете това и вземе мерки. Аз се радвам,че се отървах,съжалявам колегите който останаха и който ги е страх да говорят против нея,защото ще си изгубят работата(поне така тя ги заплашва).

написано 24.01.2014г. събота в 21:05
към обект/отдел касиер
в град Търговище

Какво е нивото на заплащане ? Каква е заплатата за 8 часа ? Какви са условията за работа при вас ?

написано 23.12.2013г. вторник в 12:33

Искам да попитам какви са условията за кандидатстване в Ваш магазин. Предстои откриване до мол София,бих искал да кандидатствам там.Очаквам отговор от Ваша страна.

написано 08.12.2013г. в 22:19

Познавам тази верига преди да се появи в България. При посещенията си в Гърция редовно пазарувах от Лидл. Цените ми се виждаха много добри, за българския стандарт, да не говорим за гръцкия. Ето защо много се зарадвах, когато откриха първия Лидл в кв. "Захарна фабрика" в София. Появиха се и други магазини и по стар български обичай хубавата идея се развали. Стоките на промоция са в символично количество, а нали те привличат клиентите, които покрай тях купуват и други стоки. Качеството на електроуредите не е добро. Аз лично съм предупреждаван от продавачите, че определени електроуреди често дефектират и клиентите ги заменят. За нехранителните стоки рядко има намаления и то когато останат непродаваеми количества.

Показани мнения 51 - 60 от общо 790 |< « По-нови 2345678910 По-стари » >|