написано 22.10.2013г. сряда в 15:36
към обект/отдел Ръководител отдел "Детски стоки". Подготовка,организация, аранжиране,консултиран

Харесвам вашата верига магазини откакто дойдохте в България. Желая да започна работа при Вас.

написано 31.08.2013г. неделя в 22:52

Наистина не мога да разбера защо толкова плюете по Лидл. Работих там месец и половина (не защото са ме изгонили,просто бях на стаж). Ръководството, ако мога така да се изразя,заедно с г-н Минев са разбрани хора,които лично на мен винаги се опитваха да ми бъдат в помощ. Да работи се,не отричам, но човек или отива в Лидл, за да работи и то сериозно,или просто си търси друга работа. Хора, които ги мързи не са на почит в Лидл. Или даваш всичко от себе си или просто се махаш. Колкото до промоциите, за този месец и половина не един път хора ми вдигаха скандали защо няма от даден артикул. Хора,разберете,служителите,които са в търговската част нямат никаква вина за това колко промоционални артикули са дошли и не е редно да си изкарвате гнева на тях,защото наистина не е лесно на 8 часов работен ден всеки ден да идват хора,които да ти викат за нещо,което ти нямаш нищо общо,в същото време да си достатъчно внимателен със задълженията си,да си концентриран в работата и все пак да не полудееш..

написано 20.08.2013г. сряда в 16:58

Здравейте !

Искам само да разкажа и своята история с ЛИДЛ и то накратко . Започнах работа там през ноември 2012 и на 18.12 .12 бях освободена . питате се защо? Ще ви кажа... Казах че съм бременна и на минутата ми казаха че е по-добре да се разделим защото те не можели да носят отговорност ако на мен ми се случи нещо по време на работа и че съм ги излъга при постъпването си там като не съм им казала, а терминът ми е на 22.08.2013. И така, историята не свършва с това но нека не ви занимавам с това просто знайте че там няма нищо човешко в хората които работят в тази фирма. И тук е момента да "Благодаря" на г-н Стоян Минев регионален мениджър на когото са и заслугите за това че прекарах бременността си по болници благодарение на стреса който преживявам и в момента защото дъщеря ми се роди в 28-ма седмица и всичко това само защото някой решава че не може да носи отговорност за персонала си!

написано 14.08.2013г. четвъртък в 23:38
в град Пловдив

разочарована съм от ващите промоции които постоянно вървят по телевизията и в седмичните ви брошури не ги побликувайте,че са седмични защото лъжете хората те са ви ЧАСОВИ,ЗАЩОТО АКО НЕ ПОСЕТИШ МАГАЗИНА ВИ В ПОНЕДЕЛНИК КОГАТО ВИ ЗАПОЧВА ПРОМОЦИЯТА ДО 10.30Ч.СЛЕД ТОВА ВЕЧЕ ВИ СЕ Е ИЗЧЕРПАЛА ПРОМОЦИЯТА И ЦЯЛА СЕДМИЦА СТОТИЦИ ХОРА СИ ГУБЯТ ВРЕМЕТО И НАДЕЖДАТА .ами как няма да ви се изчерпват кооличествата като правите промоции с ПЕТ БРОЯ ПРАХ ЗА  ПРАНЕ ,С ПЕТ КУТИИ ПИЦИ И ОЩЕ ВСИЧКО ВИ Е ПО ПЕТ И ТЕ СВЪРШВАТ В НАЧАЛОТО НА ПРОМОЦИЯТА ВИ И ТО В ТОЧНО 10.30Ч.НЯМА ДРУГА ТАКАВА ВЕРИГА ОТ ВАШИЯ БРАНШ С ТАКАВА ПОЛИТИКА .ДОРИ ПЕНИ Е ПО ЧЕСНА С ХОРАТА СПРЯМО ВАС.ВИЕ СЕ ПОДИГРАВАТЕ С ВАШИТЕ МИЗЕРНИ ПРОМОЦИИ.НО ВИЕ ЩЕ СИ КАЖЕТЕ -НА КОГО МУ ПУКА

написано 05.07.2013г. събота в 15:23
към обект/отдел Черни връх

Как е възможно паркинга на Лидъл-Черни връх да е безплатен само 30 мин?!

Къде по света има такова нещо - голям супермаркет не можеш да го обиколиш за това време,камо ли да пазаруваш и да чакаш на касата, която обикновено е само една!!! Пълно безобразие по български!!!

написано 03.07.2013г. четвъртък в 15:50
към обект/отдел Lidl
в град Варна

Здравейте!Кандидат за работа съм за Лидъл във "Възраждане" 2 и искам да попитaм при кой заместник управител да си дам документи   за работа? Лек ден!

написано 28.05.2013г. сряда в 11:21
към обект/отдел филиал

Единственото нещо което е що годе на добро ниво е заплащането (ако говорим само за този бранш). Потенциал за развитие (поне във филиалите), просто няма, от там и желанието и мотивацията след 1.5, 2 години изчезва. Губи се смисъла да работиш повече от останалите, защото няма смисъл. И ти се превръщаш като останалите 15 или 20 хрантутници във филиала.

Всеки филиал разполага с 2-3 максимум 4 работеще момчета/момичета, докато не им писне и не отидат другаде за по-малко пари или не избятат от нашата мила родина.

Фирмата започна много добре, но от немско-българска се превърна в само българска. Връзкарите в филиалите (продажбите) са монго, най-вече на нива ЗУФ, УФ и РМП, много често хора без качества наети с "препоръки", а шанса да махнат управител за некомпетентност е 0%.

Като цяло минусите са много повече от плюсовете, решението е чужбина.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

написано 19.05.2013г. в 22:58

Вече и аз мога да изкажа мнението си за тази прехвалена компания. Точната дума всъщност е "побългарена" и съответно- тотално опорочена. Отивам аз на интервю за позиция "асистент на търговски директор". Тъй като все още живея в Германия и знам как протичат немските интервюта- чета три дена преди интервюто и се подготвям жестоко. Интервюто е насрочено за 10 ч., аз съм там десет минути по-рано. Господинът, който ме интервюира, връхлита в 10:25..как си сдържах нервите да го изчакам- не знам! Никой не му бил казал, че кандидатката за работа е дошла..Бил в Букурещ предните дни. Знаела ли съм аз колко по-напред от нас са румънците?!.. Защо изобщо искам да се върна в България? В България е пълна мизерия..той иска да ми махне розовите очила, които си мисли, че нося. Е, нещо се е объркал, защото аз не ги нося. И много добре знам какво е положението в България и отчасти затова бях решила да опитам в немска фирма- защото мислех, че там е различно. Но господинът продължава- мизерия, конкуренция, колцентрове (следва 10-минутен монолог как е в колцентровете, ще кажеш Лидл е колцентър..). Иска да види пламъкът в очите ми (цитирам!), как КОПНЕЯ за тази работа. Единственото смислено нещо, което ме пита и което има нещо общо с цялото интервю, е защо аджеба искам да се занимавам в тази сфера?Другите въпроси са къде в София живея, имам ли собствен апартамент, имам ли интимен приятел? Имам, промълвявам, живее в Германия, но и той иска да се върне тук.. Е..стига сте се връщали бе хора, не можем да ви вземем всичките в Лидл!.. Умрели сме ти за Лидл, мисля си. Чудя се да се смея ли, да плача ли.. Пародия на интервю..пародия на личност, която трябва да вдъхва респект, на успял в тази сфера човек. И абсурдът продължава- един служител влиза на два пъти за по пет минути в кабинета и ни в клин, ни в ръкав се обажда- не за друго, интервюиращите трябвало да бъдат двама. И той като колегата си плюе България в девет от десетте минути, в които присъства на интервюто. И така- дотук с хубавото ми мнение за Лидл България. Четох мненията в този форум преди интервюто ми, исках да са грешни, опитвах се да остана обективна..уви! Успех желая на всички, които искат да бъдат част от тази "страхотна" фирма. Успех, търпение и мнооого здрави нерви!

написано 20.04.2013г. неделя в 00:06
в град Русе

Привет колеги, здравейте и вие скъпи читатели (клиенти, бивши служители, кандидатстващи за работа във фирмата) на този за  нас, както и за много други хора клюкарски сайт, извинявам се за определението, но според нас е така. Ние, колегите от ф. 153 Русе сме крайно възмутени и разочаровани от написано по адрес на нашия управител- Д. Тодорова. Написаното преди няколко дена е нелепо първо подари факта, че авторът е използвал чуждо име, а не своето. На второ място, в написаното изобщо няма и грам истина, а само долни и гнусни клевети. Г-жа Тодорова вече повече от година успешно ръководи ф.153 Русе, всеки божи ден дава сърцето и душата си за този магазин и с всеки едни от нас се отнася с уважение. Да не пропускаме и факта, че беше и управител и на първият отворил в Русе магазин ф. 125, даде прекрасен старт на този филиал и показа в пълен блясък способностите си (обучи много касиери и предаде своя опит на много заместник управители). Написаното от този човек преди дни според нас е поредната клевета целяща да опетни името на един достоен човек, който е изцяло отдаден на работата си. Всички ние колегите от ф. 153 Русе заставе зад своя управител и напълно я подкрепяме!

Показани мнения 51 - 60 от общо 771 |< « По-нови 2345678910 По-стари » >|