написано 02.09.2014г. сряда в 21:45

Май вашите охранители бая ги пере съчмата

написано 02.09.2014г. сряда в 07:10

Ама не мога да разбера защо хора, които дори не са служители на фирмата, са толкова загрижени! Еле пък ти, Ерик!!!

написано 02.09.2014г. сряда в 01:54
в град Русе

Станчев!!! Докога ще те търпим???????????

Станчев махай се,напусни

Назначете млад човек да ръководи офиса в Русе

Стига с тая широбаджанащина на Станчев, то сина си назначи, то брадовчедите си назначи,то и роднините до девето коляно.Пенсии с памперси по обектите

Станчев ако си мъж подай си молбата и се махай.

написано 01.09.2014г. вторник в 20:51
към обект/отдел Смех,мани смех
в град Алфатар

Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)Смех...:-)

написано 01.09.2014г. вторник в 04:38

Станчев подай си оставката

Станчев провали фирмата в Русе

Станчев заради тебе оставаме без обекти

Станчев стига си назначавал наборите си

Станчев не искаме изперкали колеги с панпперси по обектите

Станчев стига си назначава роднините във фирмата

Станчев стига с тая шуробаджанащина

Станчев марш от СОТ161

Станчев дай път на млади и кадърни кадри

Станчев писна ни от тебе

Станчев махай се

Станчев върви си на село

написано 28.08.2014г. петък в 16:49
в град Русе

Ало, Гаргов, нещо като не ти изнася и почна със заплахите,а? Не ти харесва написаното, но това мислят хората за вас и това представлявате!!! Истината боли, нали? Тумба пенсионирани нещастници от полицията създали охранителни фирмички който трупат огромни печалби на гърба на служителите си!!! Не е ли по-добре вашите фирмички въобще да ги няма и възложителят да плаща директно на охраната си. Това се казва "ведомственна охрана". Само че не, вашето лоби създаде шибаният "Закон за частната охранителна дейност",практически разсипахте ведомстените охрани където все още ги имаше и се настанихте там за да ЛАПАТЕ!!! Възложителят ви дава хиляда лева на човек,вие давате на охранителя си 340, още някакви си разходи имате до 400 лв., другото е ЛАПАЧКА и рушвети за този и онзи. Не само в СОТ 166 е така,другите мошенници не падат по-долу от вас. Скоро в тази шибана държава ще останат само пенсионерите, вие прогонихте младите хора с ниските заплати, това се нарича ГЕНОЦИД!!! И след това циганите и турците ще Ви ЧУКАТ!!!

написано 27.08.2014г. четвъртък в 22:54

Винаги сме сигнализирали администраторите, когато е имало неправомерно гласуване, независимо положително или отрицателно. Също така и когато е имало определено обидни мнения, както и такива, като рецепти и всякакви подобни глупости. Идеята на стария собственик се разми, а беше добра и макар и анонимна бе някаква връзка с ръководството. Дори Павел Виденов лично водеше диалога, докато не започнахте да го обиждате. Последните дни всичко обаче излезе от нормалните граници, дори и за анонимен сайт. Клетви, пожелания за смърт, заплахи за счупване на крайници, завиране на това и онова някъде.... Време е да се вземат мерки и всеки да си носи последствията.

написано 27.08.2014г. четвъртък в 20:02

Докато администраторът се занимаваше с инфантилизмите ви да банва хора и да ви държи рейтинга висок беше добър сайт. Изведнъж стана лош, даже ще го съдите, нищо че все още гласувате положително за фирмата. Ми той онзи отдолу е прав, макар точно по обратния начин: в тоя клошарски джихад наистина работят само долни създания и откачалки и колкото повече са такива, толкова по-добра позиция получават.Виденов няма къде да избяга, няма да му издържи възрастта на полета, а и те червенушковците по-далеко от СССР не са стигали, дори когато го няма, за тях Русия (не я разграничават от федерацията, която всъщност е) все още е майчица, спасителка, обединителка - най-благородната и красива страна.

написано 27.08.2014г. четвъртък в 19:54

В скоро време срещу собствениците на сайта ще бъде заведено дело! Дали те ще защитят тези, коитп клеветят и обиждат?! Доста е трудно в тези времена да останеш анонимен!

Показани мнения 41 - 50 от общо 1613 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|