написано 24.09.2014г. четвъртък в 20:58

Тоше Драгоев ще ти пожелая само едно нещо, когато се пенсионираш да започнеш работа като пазач на селски бостан ,за да видиш какви малки суми взимат хората.Тъкмо ще имаш време да прочетеш още книги.Много добре знам,че ти пишеш под псевдонима Ърнест Брюке

написано 24.09.2014г. четвъртък в 11:39
към обект/отдел ДО ВАЛЕНТИН ИВАНОВ ИСПАНИЯ

Здравей,

в момента подготвям нови неща, но  ще се чуем !

/ +TWAAA++JW  /

написано 24.09.2014г. четвъртък в 00:24
в град Хитрино

Колко време ви трябваше за да се изтръгне такова велико признание, че СОЦ 161 не е най-доброто място за работене и че заплатите са мизерни? Ами в такъв случай негативните оценки са напълно реални и обективни, дори изкуствено напомпания рейтинг "за обич" едва ли трябва да ви успокоява, след като сами знаете че реалностите са други. С подобно четкане на его и нарцистична самовлюбеност започвате да приличате на един бивш и може би бъдещ премиер, известен с това, че заедно със своят ментор са политиците с най-ниско IQ , които са ни управлявали.

Най-накрая започнахте да се усещате, макар и със зор :)

От нямане на какво да се изтъкне пък е напълно смехотворно да се заявява "Заплатите се изплащат навреме"

В такъв случай всичките работници, които имате- и Ерик, и Стамен Игнатов и който се сетите са най-добрите, най-прекрасните и най-идеалните на света, защото също така идват на работа на време!

Затова (пък и повечето от тях все пак не са били "другари") е редно към всеки един от тях да се обръщате с "ГОСПОДИН"

написано 23.09.2014г. сряда в 20:34

Тошка не им се връзвай на тия Простаци с главно "П".Хората които те познаваме знаем какъв човек си с главно "Ч".Едно някой да си прави майтап и да вняся хумор, друго е да те псуват директно да те наричат нафталин, дъртак, смъртник, драскач, крадец, милиционер(това за мен е много голяма обида), да ти псуват роднините, да се подиграват с това което си постигнал, затова ще си успял, затова че си се доказал.СОТ161 може да не е най-доброто работно нясто или заплатите да са най-големи, НО? Се изплащат навреме и не закъсняват!.Сега ще започнат да ни плюят кои какъв е, каква заплата взема, и т.н и т.н.

написано 23.09.2014г. сряда в 14:46

Юнаци, има един португалски поет, повлиял до такава степен на Антонио Табуки, че въпросният Табуки, като прочел неговата „Будка за цигари", или „Тютюнева лавка" или много по- красива звучащото на португалски „Tabacaria", зарязал следването си в Рим и заминал за Лисабон. За да научи португалски, защото си казал, „Щом има поет, способен да създаде подобно изумително стихотворение, непременно трябва да знам неговия език". Поета е Фернандо Песоа, известен с още над 70 псевдонима. Не съм Песоа, за да използвам толкова много псевдоними. Имам си име и вече нов литературен псевдоним, който не е Гюро Михайлов, нито друг от посочените. Мога, ако и още да уча езика и никога няма да го науча, да се претворявам така, щото да не ме познаете, но не това е идеята на сайта. Доколкото виждам, е основно да обира социалното напрежение, място за обиди, неделикатни думи, понякога дори развихрени еротични фантазии, но не и за реални и обективни мнения за фирмите. Кой изобщо някога е твърдял, че СОТ 161 е най-прекрасното място, че там всичко е перфектно и че работещите получават най-високите заплати? Защото в парите е проблема и в безпокойството, че с тези пари не може да се оцелее. „Човекът с верен усет и правдив ум, ако е разтревожен от злото и неправдата в света естествено търси да я поправи, и ще я открива в собственото си същество. Това дело ще му отнеме цял живот."

Цитирам, но не за да блестя, защото мислите не са мой, е на Песоа.  Бъдете здрави, с верен усет и правдив ум! Нужна е цялостна обществена промяна, много безпокойство и за жалост, кръв. И прочетете „ Твърди Перейра" и „Изгубената глава на Дамашсену Монтейру" на Антонио Табуки. Там малките хора се  борят за големи неща. Изобщо, да се чете е добре. Може да препрочетете и „Вяра" на Вапцаров. Каква поезия, но аз поне знам езика, ако и още да го уча!

P.S. Ваш Тодор Драгоев - „педя човек, лакът уста", което не намирам за лошо и оттук насетне ще използвам.  И не ми обяснявайте, къде да си завра книгите и как се правя на интелектуалец. На моите години трудно ще се променя, а аз и не искам.

написано 23.09.2014г. сряда в 11:13

написано 23.09.2014г. сряда в 11:07

не е само  Ърнест Брюке

Sanctus Ignatius de Loyola

написано 23.09.2014г. сряда в 09:50

то е бая очевидно,че е Тошака ма е збъркал името на човека- не се изписва така

Показани мнения 41 - 50 от общо 1743 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|