написано 22.01.2015г. петък в 02:26
към обект/отдел абориген от 161

Тошката онемя като се интересуваха за това каква заплата получава!!!Колко е бе Тошка 4000 или 5000?Срам те е да кажеш нали?

Ами на Испанеца колко му е заплатата 8000-9000 и той не казва бедничкият!Или може би е над 10 хилки и затова си мълчи.Кой го доведе и назначи в СОТ161?

Маранов колко получава, над 10 хилки със сигурност?

Е те тия нали все глобяват по 30,40,50 лева!!Те си ги изкарват тройно и четворно!

написано 19.01.2015г. вторник в 13:13

Тошко Драгоев пак започна да пише под чужди имена.Снощи е писал под името КАЛУДИ.Тошко всички ти знаеме стила на писане стига с тия правешки номера.Аз също знам каква заплата взимаш и се надявах че ще напишеш сумата която получаваш

написано 19.01.2015г. вторник в 00:15

Всеки ден малката Мравка пристигаше рано на работното си място и започваше да работи. Произвеждаше и беше доволна. Шефът – Лъвът – се учудил, че мравката работи без надзор.

„Ако тя произвежда толкова без надзор, не би ли могла да произвежда повече, ако е под нечий надзор“? – замислил се той.

Така той нае една Хлебарка, която имаше голям опит като надзорник и изготвяше чудесни доклади.

Първото решение на Хлебарката бе да въведе контрол на достъпа за Мравката. След това на Хлебарката ѝ бе нужна секретарка, за да ѝ помага с изготвянето на докладите и тя нае един Паяк, който освен с архивите, се занимаваше и с контрол на телефонните разговори. Лъвът бе очарован от докладите на Хлебарката и я помоли и за графики на производството и анализ на тенденциите, за да ги представи на срещи, специално организирани за тази цел. За тази цел на Хлебарката ѝ купиха компютър, лазерен принтер и бе наета една Муха, която да ръководи отдел информатика.

Мравката, доскоро продуктивна и весела, бе отчаяна от толкова хартии и срещи, които ѝ заемаха цялото време! Лъвът стигна до заключение, че е дошъл моментът да се създаде длъжност отговорник за сектора, където работеше Мравката. Постът бе поверен на един Щурец, чието първо решение бе да закупи килим и ергономичен стол за бюрото си. Новият отговорник, Щурецът, също имаше нужда от компютър и асистентка (която взе от предната си служба), за да му помага да подготвя стратегическия план за оптимизиране на работата и да контролира бюджета за сектора, където работи Мравката, която на този етап вече не се забавляваше и с всеки изминал ден се ядосваше все повече.

По същото време Щурецът убеди Лъва за абсолютната необходимост от проучване на средата. След като проучи работната натовареност, Лъвът забеляза, че секторът на Мравката не произвеждаше вече колкото преди. Той нае един Бухал – известен консултант – да осъществи одит и да предложи решения. Бухалът изкара три месеца в офисите и направи огромен доклад, в няколко тома, със заключението: „Има много персонал в това предприятие“.

Познайте първо кого уволни Лъвът?

Мравката, естествено, защото тя „проявява липса на мотивация и конфликтно поведение“.

написано 18.01.2015г. в 19:02

Тодоресте взима 5000 лева и затова защитава виденката. Ма друга песен ще запее, ако поработи с назе. Нема грам представа от охрана и никогиш не е бил охранител, а е офицер от ДС и комсомолски плужек.

написано 18.01.2015г. в 12:38

Абе, редакторът замлъкна като го попитаха това... Мълчанието, той, като философ, сам знае, че говори повече ито думите понякога.

написано 17.01.2015г. неделя в 07:46
в град Бургас

Най-страдам,че спряха 13-та!Вдигнаха цените по дискотеките в Сл Бряг,как да си изживея живота пълноценно без 13-та!

написано 16.01.2015г. събота в 18:12
в град Хитрино

А коефициента ти на полезно действие колко мислиш че ти е?

написано 15.01.2015г. петък в 18:55

Тошко Драгоев искам да знам колко пари получаваш като служител на СОТ 161

написано 15.01.2015г. петък в 16:28

Цоньо, вземам толкова на колкото са оценени знанията и труда ми. Горчива и непосилна е мъката причинена от благосъстоянието на другите. Тя може да се нарече и по-кратко - завист.

Показани мнения 41 - 50 от общо 1919 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|