написано 21.12.2014г. в 22:46

Уважаеми колеги преди да плюете по охранителните фирми се поинтересувайте малко как се е развивал частният охранителен бранш в България.Първата фирма която имаше най-добрия стандарт и най-добрите заплати е Груп 4 Секюритас.1999-2000 година при минимална заплата от 70-80 лева се взимаха чисти заплати 170-200 лева и това при реално облагане на доходите и реални осигуровки.СОТ 161 тогава беше догонваща фирма но и тя не бягаше от стантартите на Г4С.Обаче има поне две лица доказани виновници за сегашното състояние на охранителния бранш в страната:

1-Геогри Ананиев,брат на Нора Ананиева.Първата и последна жена която е била два пъти вицепримиер, как да няма връзки и отворени врати брата.Създател на Дага Полис, фирма плащаща минималната заплата и вместо 4 охранителя за обект назначаваща трима.

2.Борис Гарванов - бивш собственик на 3С СОТ.Много малко хора знаят че 3С има една фирма майка-Охрана и банков сервиз.Всичките послушници от тази фирма ги прехвълиха в новосъздадената 3С СОТ и нека не се бият в гъдите ВИП Секюрити за това което са.Това че са номер две им го постигна колегата Хосе Мария де Алегрия и после избяга като дявол от тамян.

3.После се появи и фирмичката Юсис , инкасо и сот почти безплатно.

Има и още винивници със сигурност!

Аз не мога да си обясня защо истинските фирми в България пасуват и не вземат мерки против нелоялната конкуренция.Незнам защо СОТ161,Телепол Група,ТИМ и Кремък не се изправят срещу нелоялната конкуренция при положение че изпълняват над 70 процента от охранителните услуги в България.

написано 21.12.2014г. в 22:14

Швейк 161 ти си прав този вестник не трябва да се издава повече.Тошко Драгоев не върши никаква работа а взима по голяма заплата от нас.Трябва да им се даде по една униформа на тези които си седят по цял ден на бюрата на Гара Искър и да ги пратят по обектите.За да видят как се брои стока по магазините и стоиш по цял ден на крак като гвардеец.Ние знаеме колко пари плащат възложителите за един охранител,но я ми отговорете защо едната част от заплатата се превежда по банков път а другата част ни се дава в плик заедно със ваучерите

написано 21.12.2014г. в 21:33
в град Хитрино

ами  да ти кажа честно ако ти премахнат безмисления вестник, едва ли ще липсва на някого... а като се сетя че за тази хартия са отсичани дървета...

написано 21.12.2014г. в 19:48

Тошко ти си ''ОНИКАЛЕН'',но не ми ''Утговори''защо пишеш под името недоволен служител.Не за първи път пишеш под различни имена

написано 21.12.2014г. в 19:13

Що като? Направо паразит, който трябва да бъде премахнат, смачкан, изгорен, проклет.

написано 21.12.2014г. в 18:57
в град Хитрино

То дали преписваш или живееш като паразит на гърба на другите - няма голяма разлика :)

написано 21.12.2014г. в 18:55

Тошко не ми отговори защо пишеш под името недоволен служител

написано 21.12.2014г. в 18:46

Да, преписвах, направо се скъсвах да преписвам и по борба, и по гимнастика, и по джудо, и по волейбол, и по лека атлетика, футбол, тенис... Най-много преписвах на летния курс по плуване, на зимните курсове по туризъм, алпинизъм и ориентиране, а на курса по ски на хижа „Скакавица" карах в дирите на отличниците. На водните регати по Дунав гребяха вместо мен. Не знам и аз как завърших? А бе, да са ми живи и здрави колегите! Обаче психологията, физиологията, анатомията, биохимията, спортната медицина и другите теоретични дисциплини ги минах метър, щото бях член на БКП. По милост. Аз така и живея, преписвам.

написано 21.12.2014г. в 15:10

Тошко защо не си признаеш,че напоследък започна да пишеш и под името недоволен служител.Всички ти знаеме стила на писане.Вярно ли е,че докато си следвал във ВИФ ( сега НСА ) си преписвал от състудентите ти

Показани мнения 41 - 50 от общо 1883 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|