написано 22.09.2014г. вторник в 00:16

Колега от Русе искам да се свържа в теб и да обменим информация,пиши ми във форума на СОТ161, защото ако си напиша имела тук не се знае.....Пълно с простаци.

написано 21.09.2014г. в 13:22

Flagellum Dei, Атила, или както там се наричаш. Какво си завоювал, освен неудачи, безпокойство, безпаричие и безславие? Като се подписваш с име на завоевател и ти ли си такъв? Къде е ордата ти? Подозирам хистрионно разстройство граничещо с нарцисизъм. Преоръчително лечение с психотропни, групова терапия, както и откъсване от охранителни ангажименти, особено препоръчително, ако сте измамили психолога и сте се промъкнали в СОТ 161. Симптомите отшумяват постепенно, особено, ако започнете работа в чистотата. Така с обиране сметта на другите, ще оберете и собствената си душевна нечистотия и дискомфорт. Успех, доверете се на медицината, доколкото в България са останали лекари.

написано 19.09.2014г. събота в 23:14
към обект/отдел Спящ/Отпочиващ си Охранител
в град Русе

Валентинчо  Испанеца бивш милиицонер от Мичурин , , приятвл в Величков бивш милилиционер от криминанална милиция, приятел на Станчев бивш милиционер от издирване,е как се събрахте бе,приятел с Тошето пак милиционер,приятел с Виденов пак милиционер.Валентинчо за какво напуснахте доброволно спецотряда или щяха да ви уволяват а..

написано 19.09.2014г. събота в 23:08
към обект/отдел РУСЕ

Все някога ще се срешнем. В момента ШАНС 166 имат около 674 обекта, СОТ 161 около 300, ЮСИС около 1900 , тъй като 50 - 60 % от МВР обектите минаха към ЮСИС.

Питай за СОД фирмите на РУСЕ в София, там ще ти дадат точно инфо за най - добрият СОД в Русе.

Лека вечер на всички !

написано 19.09.2014г. събота в 21:58

Може и аз да греша или да имам грешна информация.Аз все пак съм от 2002 година в Испания.Навремето Шанс166 имаха 200 обекта,СОТ Русе 200,Юсис 100,Полицията 600,АКБ 100 и на 3С аз им сложиш три аларми после незнам.Като съм си в България всеки говори че има над хиляда обекта и им се чудя на думите и как се надлъгват понякога.От по малко от 1000 обекта 2002 год. сега излиза че има над 20000 в Русе, откъде са се взели незнам и аз се чудя.Според мен всеки се прави на велик.Да не говорим с колко хил. е намалял града ни.Аз само ги питам с какво мога да помогна и накрая само им пращам каталози и списания.

Поздрави за колегите

написано 19.09.2014г. събота в 21:29
към обект/отдел РУСЕ

Мисля, че не си прав, но може и да греша. Аз съм човек, който ако сгреши се извинява. Не е хубаво да ти показвам договора между двете фирми - нали ? И не в този форум !!! Уважавам всеки колега , който прави нещо във връзка с развитието и професионализма в тази сфера.

Да, ЮСИС купи дейността на АКБ СОД в Русе. В момента те са доста добри и в техническо и изцяло професионално ниво. Не искам да ги хваля, но съм се сблъсквал с професионализма им. Трябва да опознаеш някои хора от фирмата. Не е така както ги представят някои. Страхотни професионалисти са и ако ги опознаеш ще се убедиш. Помагали са на колеги от почти всички фирми.

написано 19.09.2014г. събота в 21:06

Искам да благодаря на колегата  ДО РУСЕНСКИТЕ СОТАДЖИИ , аз доколкото знам Любо Пенев си направи собствена фирма Зона СОД и си прехвърли доста обекти от АКБ, а АКБ като е фалирал са го купили Юсис.Това че ме плюят си е налице даже и еврофондове искат да ме изкарат че крада.И си абсолютно прав че никога не се знае кой на коя врата ще почука.А се познавам и с Илиян от Шанс166, и с Валери и Пенко от СОТ Русе, и с Величков от 3С,с Явор от Ерика,с  Върбанов от Телепол,със Станчев от 161 като деца сме имали вземане даване и той като полицай, Тодор Драгоев и Г-н Виденов и какво аз работя на 3500 километра от България и съм в прекрасни взаимоотношения с тези хора.Да те поправя СОТ Русе поема реакцията на Телепол и Телепол мониторинга на СОТ Русе без никой да дължи на никого нищо,просто едните спестяват разходи от патрули,другите от оператори.Ако си забелязал алармите се приемат директно в таблетите в колите без намесата на оператор.

Sanctus Ignatius de Loyola много си прав, има две фирми в България които инвестират в мониторинг и хора СОТ161 и Телепол, и още две които се опитват ВИП Секюрити и Боду СОД.

написано 19.09.2014г. събота в 20:47

ЗА ТАЯ ФИРМА НИЩО ДОБРО!!! НИЩО ДОБРО ЗА СЪЗДАТЕЛИТЕ Й, ДА ТОВА НЕ Е ОНЗИ ДЪРТ НАГЛЯР ПРОСТ!!!

написано 19.09.2014г. събота в 20:25

аз съм супер

аз съм най-квалифициран

имам дипломи

имам сертификати

имам търбух

аз говоря със статистики

аз работя за най-голямата фирма в Европа

СОТ161 е най-голямата в Източна Европа

СОТ161 има прекрасни управители

само съм разочарован от леблебията, с която ме черпиха, ама то тия дедета Тошко и Павката какво да пият .........

Показани мнения 41 - 50 от общо 1731 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|