написано 11.12.2014г. петък в 13:17

Виждам,че днес отново си писал от мое име.Защо?

написано 11.12.2014г. петък в 09:29

Тъпунгер, я ми обясни защо имате нужда от калта под краката ви? Защото сте калтаци, да ти кажа, за да можете да бъдете цървули, но на чужд гръб. Не са ви сполучливи опитите, но пък се цинични. И много добре знаете каква безработица е тук, за да искате някой да става какъвто и да било - ами какво да работят множеството студенти, които се образоват в момента? Правите се на ударени, докато и без друго сте достатъчно прости.

написано 09.12.2014г. сряда в 23:01

Стоимен Игнатиев много си нахален,не стига че пишеш против СОТ 161,ами днес слетобяд си писал от мое име.Защо не напишеш на кой обект работиш,за да видиме как така си почиваш, докато си на работа?Ти за какво получаваш заплата

написано 09.12.2014г. сряда в 19:23

Като се толкова отворен, защо не отидеш да станеш лекар, библиотекар, учител, шофьор... а си дошъл в мизерната фирма? А както сме я подкарали вместо миризливите китайските обувки от пластмаса, е по-добре да носим цървули. Нищо чудно, някой нашенец да ги патентова в САЩ и ако един път ги обуят Брад Пит, Ким Крдашян или Том Круз,  цървулите да станат задължителен моден аксесоар. Като кичозните плетени обувки, които се продават пак в САЩ.  Да не обиждаме цървула. Той е вършил работа на дедите ни. Ако хората от ръководството са цървули, ти си калта под краката им.

написано 09.12.2014г. сряда в 18:34

Стоимен Игнатиев защо не ми отговори на въпросите ,които съм написал днес сутринта

написано 09.12.2014г. сряда в 15:53

Много красноречиво и тъпо: всеки, който каже болезнена истина за мизерната фирма, след дни се намира някой цървул, който не си признава от ръководството, ами пише от подобни псевдоними и започва да нарежда колко са негодни, неблагодарни, прости и непочтени настоящи дори служители. Каквито и да са, ама ги наемате, нали? Значи и да приемем, че са такива, то пак пасват за фирмата ви, от чиято дейност дори циганите от чистотата извършват по-полезна.

написано 09.12.2014г. сряда в 08:31

Стоимен Игнатиев предлагам ти да отидеш и да работиш в Чистотата,и да метеш улиците със циганите,за да видиш как се изкарват пари.В момента Чистотата набира и хора за боклукчийските камиони.Твоето място е там а не в СОТ 161.Разбра ли?

написано 08.12.2014г. вторник в 16:05
отношение шубе го/я е и не казва!

Язе съм доволен, парите са увреме и давам дежурства допълнително. Преди работех у Сириус и направо умрех от глади, а и не ми платиа.

написано 08.12.2014г. вторник в 16:00

Понеже задавате тъпи въпроси ще ви дам отрицателните оценки пак за да проумеете защо.

Получавам мизерна заплата и мизерен аванс с един месец закъснение. Тоест ако си намеря нормална работа кой работодател ще ме чака един месец докато започна? А като напусна моментално губя една заплата дето отива в джобчето на нафталина.

Осигуровките са ми минимални заради двойното счетоводство и черната каса.

Колко трябва да сте нагли за да говорите за платен отпуск? И по колко се плаща платения отпуск? По 7-8 лева на ден по толкова се плащат и болничните пак заради двойното счетоводство.

Аз не работя в сота а присъствам само. Вие наистина ли сте толкова оптимисти та си мислите че някой ще ви работи? Аз отивам там само за да си почина :)

Показани мнения 41 - 50 от общо 1825 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|