написано 28.06.2014г. неделя в 18:41

Здравейте

Искам да попитам относно обявените позиции в град Русе.Гледам че има доста негативни мнения за офиса в Русе.Бивш служител съм на МВР пенсионер в трудоспособна възраст.Имам доста пресни и негативни спонени от фирмата Юсис на един бивш колега.Искам да попитам наистина ли заплащането е 350 лева както се пише тука и струва ли си да си подавам молбата за работа защото живея в квартал Долапите.Защото ако заплащането е 350 лева няма да ми стигнат само за автобусни билети.Очаквам мнения от колеги дали си струва изобщо да кандидатствам или и тази фирма е като Юсис,3С и другите подобни.

Благодаря

написано 28.06.2014г. неделя в 09:36

До ИФО Ваня Дечева-СОТ 161

Ваня вярно ли е,че след като е отпаднал обект 683 С.Д.Р в началото на 2013 год.колегата Валери Иванов Иванов е преместен веднага на обект Магазин Кауфланд кв.Хаджи Димитър.Помниш ли какво ми каза когато се видяхме с теб за първи път в сградата на СОТ 161 / Гара Искър /,че никога не оставяш служителите на фирмата без работа.Дори и да отпадне обект,хората се преместват на други обекти.Ваня,искам да ми отговориш в БГ РАБОТОДАТЕЛ каква е причината аз да бъда съкратен,а колегата Валери Иванов Иванов да бъде преместен в магазин Кауфланд кв.Хаджи Димитър.При положение,че нямах нито 1 нарушение аз останах без работа.Защо?

написано 21.06.2014г. неделя в 15:24

Г-н Драгоев вие МЪЖ ли сте?Защо не ми отговорите в БГ РАБОТОДАТЕЛ на това което съм написал на 16.05.2014 год.20.42 мин?А ИФО Ваня Дечева защо не отговори,нима това което съм написал за колежката от обект 683 С.Д.Р не е истина.Ваня,след като ме съкратиха от работа,ти ме излъга,че няма свободни места,отговори ми къде са преместени другите колеги,или искаш аз да го напиша.Аз нямах нито 1 нарушение,но останах без работа,защо?Помниш ли колко пъти те молих да ми намериш обект,ти имаш ли съвест.Знаеше,че съм разведен и плащам 200 лв издръжка за дъщеря ми

написано 19.06.2014г. петък в 21:03
в град Берковица

Интересно е как в България се получиха голямите социални различия между така наречените нас човеци??Как се получават такива голями разлики в жизнения стандарт на шефа и работника??Алчност ли е??Или мания за величие??Или пък нещо друго незнайно какво???Как се получава така ,че единия така наречения шеф тъне в лкс и разкош??..С няколко хотела..Админастративни сгради??Коли???И какви ли още не излишества ??А другата страна, наречена работник,която реално изкарва парите тъне в мизерия,нищета и невъзможност да живее нормално??Защо го допуснахме това огромно различие???

написано 19.06.2014г. петък в 13:57

Аз не съм имал нищо общо със СОТ 161, освен като клиент и то не знам дали съм бил точно техен. Влязох в този сайт случайно и видях велики глупости. Повечето бяха смешни, но тези на Ерик освен смешни са и силно подвеждащи. Дано аз да не съм разбрал, но въпросният Ерик имал 2 висши образования и единственото, което можело да работи е като пазач???!!!??? И това в Русе. Аз съм от друг областен град и всички пазачи, които съм срещал са такива или защото не стават за нищо или защото ги мързи да вършат нещо. В по-големият град Русе да е коренно различно, някакси не ми се вярва... Какви висши имаш, приятелю, не знам, но мога да си заложа едното ухо, че причината да си пазач е в теб, а не в разни милиционери, бивши партийци и др. Далеч съм от мисълта, че те нямат власт и не я използват, но властта им (от към работни места) е ограничена в така нареченият държавен сектор. Аз вече близо 15 години съм в малкият и среден частен бизнес. Естествено това си има своите недостатъци и те не са никак малки, но преди 15 години заплатата ми беше 100 плюс 2% от оборота, т.е. рядко падаше под 400-450, а тук говорите за 350 лв. и то в момента???!!!

Та, Ерик, ако наистина мислиш, че ставаш за нещо се махай от там веднага. Ако си убеден, че в Русе нямаш бъдеще и от там се махни, но да работиш за 350 лв. като пазач и да претендираш, че си нещо повече, но някой ти пречи е глупаво, жалко и безсмислено...

С този си пост не искам да обидя никой от служителите на СОТ 161 и съм сигурен, че повечето от тях биха се съгласили, че да си пазач е работа или за младежи - да понатрупат стаж и опит или за хора, които по-една или друга причина не могат да вършат по-тежка работа. Колкото до заплащането при положение че минималната заплата за страната е под 300 (чисти) нямате причина да се оплаквате (вие не вършите нищо, колко да ви дават?), макар че как се оправя човек с толкова не знам и се моля да не ми се наложи да разбирам!

написано 16.06.2014г. вторник в 23:30
в град Русе

Колеги,искам да се извиня на Испанеца.Да искам да се извиня на този който критикувах доста време,

Валентине въпреки че съм те критикувал и псувал извини ме???Въпреки вижданията ти за охрана ти въведе Европейските норми в Русе.И да ти кажа вече не ни псуват(охранителите) , благодарят ни.Коорс Русе работи с твоите норми и изисквания.Само русенците трябва да ти кажат благодаря.

Не съм знаел и затова те псувах доста време.

Ей тоя герой се изправи срещу милиционерите в СОТ161, и изгонили са го.

написано 16.06.2014г. вторник в 18:20
в град Русе

Уважаеми Гари,кажи ми какво да работя с две висши като нямам вуйчо владика.Навремето като кандидатствах в Симеоново с отличен успех знаеш ли какво ми каза един даскал-милицонер-моето момченце махай се оттука със знания нестава трябват връзки и пари.Накрая няколко отличника ни нямаше в списъка,оттогава намразих милиционерщината.Всички хубави служби митничар,полицай,данъчен си вървят по кръвна връзка баща му милиционер той полицай,баща му митничар и синчето не остава назад.В СОТ161 същото нещо само бивши колеги милиционери и техните синчета на хубави позиции и заплати.Само прочетете назначенията във фирмения вестник.Е как да не намразиш милиционерсщината като се слъскаш в действителноста.

Какво да работя в Русе?чистач в мола за 350 лева?в шивашка фирма за 250?келнер за 300?Без връзки на роднини милиционери и партийци толкова.Единственото нещо заради което съм още в СОТ161 е че обекта е близо до нас и работното време ме устройва.Заплата мизерия 350 лева.От 6 години съм във фирмата ама все по лошо става и хубавите коляги бягат.

Искам да поздравя колегата Мишо който работи с нас 3 години по принуда.Най-добрия преподавател по математика в северна България,неговите ученици и студенти са печелили доста награди, ама е съкратен за да остане сина на милиционер на работа.

Аз няма да спра да пиша и да се надсмивам защото само това ми остана.

написано 16.06.2014г. вторник в 12:24

С мойто образувание за Сот след пенсия живот и здраве и дума неможе да става,ще те зарадвам като ти кажа,че ще остава охранителската работа на Вас младите хора,щом толкова много я желаете(разсмивам се),а не се насочите да се квалифицирате в нещо и не се хванете за нещо преспективно  в живота,вместо това губите си времето да показвате колко отчаяни сте в разни форуми по интернет.Не сте дали нищо от себе си да постигнете нещо,но в същото време света ви е виновен и сте вечно недоволни.

Няма повече да пиша в сайта....

Успехи!!!

Показани мнения 41 - 50 от общо 1293 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|