написано 18.09.2014г. петък в 19:16

Аз пък в тази фирма гладувах, потиснах се да измекярувам на всякакви негодници, да стоя на крак по 13-15 часа, да броя палета с хляб, шоколади, както колегите от Техномаркет - перални, телевизори, фурни и прочее - все неща, които не са наша работа, но сме натоварени, за да може да лапне фирмата обкета. От какво да съм доволен - от 450 лв., с които, ако по този начин се пенсионирам, ще вземам минимална пенсия, заради сумата на осигуряване? Изплащането навреме е задължително, а не жест! Иначе може ли аз да идвам на работа когато си поискам? То все бива да няма какво да кажете, ама... Или да обяснявате как сте доволни с по 10 години трудов стаж и пак да сте постоваци, докато някой тиквеник в полицията се пенсионира и директно ви идва шеф (контрола, инспектор).

написано 18.09.2014г. петък в 19:12

Ега ти жалките сте всичките "много" (всъщност 2-3 човека), които хвалите засмърдялата фирма, която понеже те декларира на минимална заплата, като вземеш отпуск или болничен, получаваш по-малко пари, отколкото трябва.

написано 18.09.2014г. петък в 18:28
в град Плевен

Браво Пандуров, работя от 4 години във фирмата и винаги заплатата ми е изплащана навреме и колегите са супер пък били те бивши полицай и военни

написано 18.09.2014г. петък в 17:29

Аз се римува добре с педерас. Та педерас, що не си го начукаш? Аптекари, нежни лирични души и балетисти ли да работят в охранителна фирма? Знаеш ли колко хора си обичат работата, за разлика от теб, анална усмивко? Бегай да продаваш дамарчета и да си тъпчеш червото. Дебелото.

написано 18.09.2014г. петък в 16:48

Нека бившия милиционер Испанеца да каже колко му плащат каква кола кара колко имота има.И приятелчетата му милиционери от Русе Станчев  Величков и Пенко също.Тошка и ти си кажи и разните му там инспекторчета също.Ама няма значение кая е фирмата на върха все милиционер.

написано 18.09.2014г. петък в 11:54

" "Стари комунистически перекендета, които се пребоядисват с цел... "цинично желание за забогатяване" - колко подхожда за един човечец от тая фирма...

написано 17.09.2014г. четвъртък в 22:00

Не е случайно. Най-обсъжданата фирма, защото е и най-голямата в бранша. Бяхме първи, сега сме най-обсъжданите. Това е добре. Има гражданско, по.често и селско общество в сот-а.  От осанна до разпни го. Дано в сайта влизат т.н ръководители. Има какво да научат, та дано променят нещо. Работя вече 12 години в СОТ 161. Факт. Заплатите в ДФО са ниски, не се търсят винаги най-добрите решения за хора със заслуги към фирмата. Ако имаше сериозна и организирана професионална организация, която да удари по масата и твърдо да каже, ние не работим за жълти стотинки, положението в бранша щеше да е различно. Нелоялната конкуренция подбива цените на големите фирми. Липсата на „повече държава" е очевидна. Унесени в някакви битки за места в т.н. парламент, всъщност сговор на наглеци, корумпирани новобогаташи, стари комунистически перекендета, които се пребоядисват с цел за са отново във властта, държавата е отвлечено понятие и никому не е до нас охранителите. Работя във СОТ-а, защото имам време да чета, та дано някога разбера, какво всъщност, освен фино манипулиране на демоса е демокрацията. Във фирмата има всякакви специалисти и хора с разни интереси. Можем да си бъдем взаимно полезни. И е време за сериозна организация. Много сме и за разлика от посланието изписано над т.н. парламент, всъщност сборище на кариеристи, за нас то е валидно с пълно сила. Обединението наистина прави силата. Когато е в името на големи цели, а не на мерене на интелект, пристрастия и цинично желание за забогатяване. Трябват ни нормални заплати, тогава ще сме и нормални и лоялни служители и почтени граждани. Дотогава ще сме това, което сме в момента. Просяци в униформа. Работещи бедни. Демокрация по нашенски.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 20:55

Виж сега, гъз разпран, аз не съм казал никъде, че живея и работя в чужбина - т. е. си достатъчно тъп, за да не можеш да разбереш един нормално и разбираемо написан текст. Второ: не съм казал, че всички са такива навън, казах, че има и свестни. Ти не си от тях. Трето: старите хора са много подиграно и използвано поколение, но въпреки това, много от тях са го разбрали и все пак си гласуват за когото не трябва. И пречат немалко на по-младите. Така че аз уважението на отрепляци не ща, няма нито да станеш по-голям някой, ако аз съм никой, нито нищо, разбираш ли - личността си няма да изградиш на базата на хора, които презираш, но така всъщност е най-лесно, защото ти самият си жалък. И чувствата ни са взаимни, така че к'во?Освен това: българите в чужбина са същите тъпи парчета, като тези тук: пращат си на семействата, за да оцеляват, не за да живеят добре. А онези отгоре си крадат. Пък където и да си си изкарал парите - все ти ги вземат, все не става по-добре и все от чудо си отишъл навън. Но българите сме си нещастници, защото не се борим за това, което ревем и явно не го заслужаваме. Позволили сме да се гаврят с най-милото, да осквернят най-святото. Но това е друга тема.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 20:00

някой, по-скоро никой, ти си морален отпадък. Възрастните хора, какъвто имаш, макар и минимален шанс с провежданата политика в смешната държава, горд член на ЕС, да станеш и ти, не са виновни. Те градиха, други крадоха, все едно какви червени, сини, реститути, гърбави и т.н. Към възрастните, независимо от политическите им пристрастия, се отнасям с уважение. Към парцали, като теб, с отвращение. Дано остарееш.

Показани мнения 41 - 50 от общо 1707 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|