написано 16.06.2014г. вторник в 23:30
в град Русе

Колеги,искам да се извиня на Испанеца.Да искам да се извиня на този който критикувах доста време,

Валентине въпреки че съм те критикувал и псувал извини ме???Въпреки вижданията ти за охрана ти въведе Европейските норми в Русе.И да ти кажа вече не ни псуват(охранителите) , благодарят ни.Коорс Русе работи с твоите норми и изисквания.Само русенците трябва да ти кажат благодаря.

Не съм знаел и затова те псувах доста време.

Ей тоя герой се изправи срещу милиционерите в СОТ161, и изгонили са го.

написано 16.06.2014г. вторник в 18:20
в град Русе

Уважаеми Гари,кажи ми какво да работя с две висши като нямам вуйчо владика.Навремето като кандидатствах в Симеоново с отличен успех знаеш ли какво ми каза един даскал-милицонер-моето момченце махай се оттука със знания нестава трябват връзки и пари.Накрая няколко отличника ни нямаше в списъка,оттогава намразих милиционерщината.Всички хубави служби митничар,полицай,данъчен си вървят по кръвна връзка баща му милиционер той полицай,баща му митничар и синчето не остава назад.В СОТ161 същото нещо само бивши колеги милиционери и техните синчета на хубави позиции и заплати.Само прочетете назначенията във фирмения вестник.Е как да не намразиш милиционерсщината като се слъскаш в действителноста.

Какво да работя в Русе?чистач в мола за 350 лева?в шивашка фирма за 250?келнер за 300?Без връзки на роднини милиционери и партийци толкова.Единственото нещо заради което съм още в СОТ161 е че обекта е близо до нас и работното време ме устройва.Заплата мизерия 350 лева.От 6 години съм във фирмата ама все по лошо става и хубавите коляги бягат.

Искам да поздравя колегата Мишо който работи с нас 3 години по принуда.Най-добрия преподавател по математика в северна България,неговите ученици и студенти са печелили доста награди, ама е съкратен за да остане сина на милиционер на работа.

Аз няма да спра да пиша и да се надсмивам защото само това ми остана.

написано 16.06.2014г. вторник в 12:24

С мойто образувание за Сот след пенсия живот и здраве и дума неможе да става,ще те зарадвам като ти кажа,че ще остава охранителската работа на Вас младите хора,щом толкова много я желаете(разсмивам се),а не се насочите да се квалифицирате в нещо и не се хванете за нещо преспективно  в живота,вместо това губите си времето да показвате колко отчаяни сте в разни форуми по интернет.Не сте дали нищо от себе си да постигнете нещо,но в същото време света ви е виновен и сте вечно недоволни.

Няма повече да пиша в сайта....

Успехи!!!

написано 15.06.2014г. в 17:26
в град Русе

Браво на тебе Гари,от трън та на глог.Споко като се пенсионираш с 20 заплатки,банкови сметки и имоти от подкупчета пак ще те вземат в сотчето с трицифрена заплатка,а младите и кадърнърни хора кучета ги яли.Значи имаш вуйчо владика да те уреди на държавна службичка.Значи Гари ти си един съочастник затова че в България всеки ден цигани обрабват,убиват стари хора за 10 лева и кило желязо,интерсно колко престъпника си задържал за 6 години,защо всеки ден престъпноста се увеличава ??Защо всичките ми познати избягаха от България??

написано 15.06.2014г. в 17:05

Напуснах Сот защото започнах в МВР преди 6 год.

написано 15.06.2014г. в 16:07
в град Русе

"Началство" Браво,истински си проникнал в кратуните на ръководителите ни.Поздрави и поклон, и аз вярвам че тайно си мислят това което си казал.

Гари ами що като защитаваш фирмата си "бивш работник"?,ако толкова ти харесва фирмата защо си напуснал?.А един истински началник от СОТ161 няма как да бъде приет в психиатрична клиника защото му липсва един важен орган от който да се разболее психически.Ти чувал ли си милицонер някога да го е боляла глава?Защо ли?Не напвазно има безброй вицове за милиционери,лошото е че след като ги изгонят или се пенсионират на следващия ден са при нас.

Браво "Началство" да им показваме кирливите ризи всеки ден и час.

написано 15.06.2014г. в 11:20

"началство" Ти си за диагноза ! С тва си поведение да не станеш и ти преходен в Сот,а по късно може би облечен в униформа на Психиатрична клиника Свети Иван Рилски в гр.Нови Искър кв. Курило... Ама поне забавляваш с това ,че си ограничен и прост...

написано 15.06.2014г. в 09:07
отношение представител на управлението
в град Искър

Ако трябва и татуйровки ще си правите в знак на лоялност, не забравяйте че вие сте преходни, а фирмата е вечна!

Има още много такива като вас които чакат за вашите работни места.

написано 14.06.2014г. неделя в 13:23

"началство" Забравих да предложа,че може и да започнете да татуирате охранителите по ръцете на гара Искър,уставно под строй разбира се,това ще е някъкав ритуал по жигосване.... :D

Пример:

дясна ръка: Аз обичам СОТ 161

лява ръка: Тук трябва да е вашето изображение на черепната ви кутия в цялото си "изящество и блян"...

Поздрави Гари ! :D

Показани мнения 41 - 50 от общо 1287 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|