написано 20.10.2014г. вторник в 18:57

Приятелю искам да те поправя, не са 3500-4000 недоволните служители на СОЦ161.Виж последния брой на Тошето какво е написал - за 5 години са назначени и освободени 11000 служителя, тоест 2200 годишно.Като ги прибавим към 4000, то са 6200 служителя годишно които са недоволни,експлоатирани кото в концлагер.Та какво стана то текучеството в СОЦА е 50 процента годишно или по ясно казано - като си получат първата надница над половината и видят за какво става въпрос напускат моментално.Единствените доволни са 200-300 манекена в офисите на фирмата.

написано 19.10.2014г. в 18:07
отношение представител на управлението
към обект/отдел Фирмен психолог
в град Ситово

Абе Вестникарчето Тошко, ти луд ли се бе?Чета групостите ти и не вярвам на ушите си!Абе ти повече глупости от мен съчиняваш бе,без работа ще ме оставиш!Как може пенсионерския клуб на Милицията СОЦ161 да е фирма номер едно бе?Как изобщо група пенсионери могат да са номер едно?Ама не само тая фирмичка е пенсионерски клуб,всичкитете са такива!Ако нямаш 70 години не те взимат на работа!

написано 19.10.2014г. в 09:47
към обект/отдел Смех,мани смех

Джони Куро Мъдев и Ралица Голяма Пичкова са отличници с пет висши образования.Завършили са най-престижните университети.Имат разрешителни за всякакъв вид оръжие и са отлични стрелци.Завършили са успешно няколко курса по бойни изкуства,и са първенците при тюлените,специалните части и борба с организираната престъпност.Имат оскари ,медали ,награди и грамоти за най -добри охранители във вселената.По добри са от нсо,нсбоп и обичат ориз със зеле и боб.Награждавани са от много президенти и президентки и те самите са президенти отишли да работят сотето за 300 ,400 лева.

написано 17.10.2014г. събота в 08:39
в град Хитрино

Тошката като набере скорост, улисан в хвалебствията и не се осъзнава как се изпуска та пак да стане за смях. Сертификати, награди, ISO-та и други бабини деветини, но забележете - "CA СРЕД 300-ТЕ НАЙ-ПЕЧЕЛИВШИ КОМПАНИИ"

с 80 000 "доволни" клиенти и 3500 от 4000 недоволни от мизерните заплати служители

Оказва се че една от 300-те най-печеливши компании е печеливша на гърба на работниците си, защото им дава възможно най-мизерните заплати

написано 16.10.2014г. петък в 13:33

Тоше Драгоев пишем ти бавно оти знам,че не можеш да четеш бързо.Тоше все още не си ми отговорил на въпроса от 10.10.2014 год.Когато ми взе трудовия договор ми каза,че ще го публикуваш,да не се страхуваш,че ще останеш без работа

написано 16.10.2014г. петък в 12:02

СОТ 161 е носител на европейска награда за сигурност и безопасност EU 112. СОТ 161 е одитирана от водещата световна фирма SGS и притежава следните лицензи - ISO 9001 - международен управленски стандарт, с който се определят изискванията към системите за управление на качеството. Целта на прилагането на системите за управление е предпоставка за подобряване на качеството на управление. Сертификатът за съответствие със стандарта ISO 9001 е доказателство за ефикасното функциониране на системата за управление на качеството в организацията. BS OHSAS 18001 - британски стандарт, който заменя спецификацията OHSAS 18001:1999. BS OHSAS 18001.На 2-ри декември 2013 г. в зала Rainbow Plaza в гр. София ICAP Bulgaria, част от ICAP Group отличи с наградите „TRUE LEADERS” водещите компании в България. С престижните награди “TRUE LEADERS” отличи за първи път в България всички компании по едновременно измерими и обективни критерии, без да се взима мнението на жури или резултати от някакъв вид гласуване. Това е първата година, в която институцията “TRUE LEADERS” отличава (не класира) компаниите покриващи едновременно следните измерими и обективни критерии за 2012 г. (по официално публикувани данни):

са сред 300 - те най-печеливши компании по EBITDA*

са увеличили броя на служителите си (2012 спрямо 2011)

са на първо място в сектора

са c висок кредитен рейтинг (ICAP Credit Rating B2 – A1)

*EBITDA – Earnings before interest, tax, depreciation and amortization (с depreciation се обозначава амортизацията на дълготрайни материални активи, а с amortization - амортизацията на дълготрайни нематериални активи). През 2014 г. на предстояща церемония СОТ 161 е също сред фирмите с най-висок кредитен рейтинг по ICAP Credit Rating B2 – A1.

Такива са фактите, обадете ми се и лично ще Ви заведа в Националните оперативен и дежурен центрове на фирмата. Но има и един неоспорим факт и не са необходими никакви сертификати, дипломи и европейски критерии, и той е броя на доверилите се на СОТ 161. Към 1. 10 2014 г. общия брой, само на обектите на централизирана охрана е 80 285. Когато става дума за сигурност няма демократи, комунисти, патриоти, центристи, македонисти... Има единствено професионализъм.

Тодор Драгоев - 0884 114 878

написано 15.10.2014г. четвъртък в 22:02

Искам да попитам независим човек от Испания.Каза че имал дипломи,знания и квалификаци.Може ли Валентин Испанеца да каже дали тая комунистическа фирмичка СОЦ161 покрива поне един европейски стандарт в охранителната дейност?Ако е да да го докаже с документи и евроипейски нормативи?Ако не за което съм сигурен, то има ли фирма в България която покрива поне един европейски норматив или норма?И интерсно има ли фирма в България предоставяща мониторинг и централизирана охрана по европейски стандарти?

написано 15.10.2014г. четвъртък в 02:35

Не ви ли е спрам бе комунуняги!!!!!!Вашите охранители са по големи терористи и от Наглите,да взимат вложители за заложници и да ги държат под ключ!!!Явно СОТ 161 е поредната трибуквена(трицифрена) групировка!!!Вие да не си мислите че сте над закона не ЛА..НА.!!!!!Как не вие срам бе Виденови от вашите служители, то са си направо терористи,като се има в предвид действията им!!!Няма ли да се сезира прокуратурата и да обвини 161 в теророзъм спрямо нормалните граждани и да се отнемат лицензите на тая комунистическа пасмина!!!!!!!Амам от ДС , Амам от комуняги като Виденката!!!!!!!Рано или късно ще дойде Видов Ден и ще си платите!!!!

написано 14.10.2014г. сряда в 17:58

Какво са тия вашите гавази които сте изцопали в КТБ?Заключили хората в банката, взели им незаконно личните данни,заплашват персонала и клиентите,вземат заложници.Особено единия със слънчеви очила и татуирано ла..но с походка на мутра и мислещ се за голямата работа келеш.

Показани мнения 41 - 50 от общо 1763 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|