написано 24.08.2014г. в 15:14

Какво значение има дали си анонимен или не си???Аз съм анонимен но за мен не е проблем да си напиша тук трите имена и адреса по местоживеене..Годините, колко ми е голям кура или голям клитор имам ли ,имам,да..Какво значение има имената или ако ги напиша на другия ден ще бъда уволнен..И какво от това..Гледай сега Тошко,тея дето са вътре в сот и бачкат там са достатъчно толерантни да търпят глупостите не само в сот ,а и във всички фирми на българския пазар?..Но мисля че е време всички да кажем стига на тъпотията и да го духат всички шефове и фирми??..Па ,ако и за момент да останем на борсата и ние самите да го духаме!Нека го духаме ние,ама да го духат и всички началници!--:-)

написано 24.08.2014г. в 14:52

Васил и Тодор абсолютно съм съгласен в вас,вижте и мен колко ме обсъждат при положение че живея почти 13 години извън страната. Въпроса е че тия анонимните който пишат тук нямат смелост да отидат и да говорят с ръководителя си за проблемите в работата.А тоя русенския писател Ерик през 2001 или 2002 го изгониха от Груп 4 за кражба на гориво от служебни автомобили,полицията го изнесе с белезници от обекта.Груп 4 тогава не подаде жалба да не си разваля името и мисля че са направили голяма грешка.Просто написа си молбата за напускане и с това се приключи.Искренно се надявам да не работи в СОТ161, а само да се прави на интересен в сайта.Нека не се мисли за толкова анонимен.А кой с кого се вижда и пие кафето си е негов проблем.То остана да не мога да се видя с приятели и съученици като съм отпуска.

Поздрави на колегите

написано 24.08.2014г. в 13:24

Тоше, сега ще получиш порената порция обиди! Отдавна няма нормален диалог тук. Нормален диалог, дори и анонимно, се води с нормални хора, които се изслушват и вникват в казаното от двете страни. С тези двамата тук няма смисъл да си хабиш нервите. Затвори прозореца на този сайт и повеече не влизай в тази страница, както аз ще направя.

написано 24.08.2014г. в 13:02

Няма да влизам в безмислени спорове. Ако внимателно прочетете правилата на сайта, които тотално се нарушават, ще разберете защо пиша на администратора. С една единствена молба. Да не се дублират положителните и отрицателните оценки изпратени от едно и също IP, както е по правилата на същия този сайт. Има неща, които ще Ви спестя. Няма да повярвате какво ни предлагат от сайта. Това е против нашите разбирания за морал и при така направените предложения от администраторите до нас, свързани със заплащане, за да ни вдигнели рейтинга, ние се оттегляме. Ще ви напомня една поговорка, тази за вола. „ Вола като рие, все на гърба му пада". Според вас, в този си вид, нормален ли е сайта? Всяка игра има правила. И не само игра. Да надуваш рейтинга на фирми, които бяха зад нас, също ли е нормално? Нормално ли е да се изписват стотици мнения с четене на трудно произносими, случайно набрани на клавиатурата букви, с единствената цел - да свалим рейтинга на омразната нам фирма? По този въпрос мълчите. Воювате с Виденов, мен, с Гергов и сега, когато целта е постигната, да ви питам, удовлетворени ли сте? Къде в обидните реплики видяхте диалог? Кой ви каза, че ние искаме рейтинга ни да е непременно висок? Имаше естествен процес на натрупване на мнения. Мнения, слава Богу различни, честни, откровени и прями, ако и анонимни, но в тях вероятно е имало и такива на подлеци и слагачи, както наричате и мен. Какво се промени в битието ви на охранители? Увеличиха ви заплатите? СОТ 161 е частна фирма, но тя работи в тъкмо тези обществено-икономически условия и каквото и да напишете, нищо няма да промените. Едно общество може да бъде проспериращо, тъкмо когато произвежда, когато обаче и разпределението на обществените блага е справедливо. Виж за това съм готов да воювам и аз и го правя, доколкото мога. Нямам големи иманета, карам двадесет годишна кола и имам два апартамента. Единият, придобит след петнадесет годишна работа на съпругата ми в странство, която е научен работник и другият на баща ми, който отдавна живее на село, и се грижи за болната ми майка. Най-голямото ми имане са книгите, които купувах в изминалите вече четиридесет години и ще продължавам да купувам, докато съм жив. Който, според пишещите, са ме направили личична душа и изплаквам мъките и тегобите си на страниците на вестника. Другото ми голямо имане са приятелите, част от които работят и в СОТ 161.Опитвах се да водя диалог от страниците на СОТИНФО и когато идвах при вас с въпросите си, вие мълчахте, или слово-славехте фирмата. Има честни и прями мъже и жени във фирмата, които знаят, че това са парите, които могат да получат. Дават допълнителни дежурства, ходят по концерти, филми, мачове...Да, сигурно и тук има връзкари , сигурно и при тези редове ще подскочите. Защо не аз, а той? Защо Драгуй Тошев, а не ние? Просто е и на мен парите не ми стигат, и не съм отишъл да крада. Това е основния въпрос, нам все ни се струва, че ние можем да сме началници, че сме недооценени, че другите не ни уважават, че те са мишки, а ние големи тлъсти и много знаещи плъхове. Милиционери работели! Да и ще продължават да работят, защото това е охранителна фирма и техният досегашен опит в борбата с престъпността, колкото и да е размито това словосъчетание, е безценен, защото те са трупали опит и контакти в годините… Но има и много немилиционери, доказали с работата си, че могат да се издигнат във фирмената йерархия. За тях мълчите. Те са подлизурковци и топачи и ги издигат, защото имат връзки. Песента е стара и съм уморен да я слушам. Няма как всички да са началници. Опитвах се да дам думата на всеки един от Вас. Всуе и напразно. Защото там трябваше да застанете с имената си и да изразите ясна, категорична и ваша позиция. Къде по-лесно е да се докажем анонимно. Да подирим една друга сцена, на която, ако и анонимни, щом се качим, се чувстваме център на внимание и нам ръкопляскат. Очаквам новите упреци и обиди.

Бъдете здрави.

Тодор Драгоев- редактор на СОТИНФО, http://www.sot161.info , 0884 114878

написано 24.08.2014г. в 11:53

Този Тодор ли е ? Драгоев ли е ? Верно се издъни с тва .....

написано 24.08.2014г. в 10:51

Може малко цинично, но смислено и вярно. А, Тодоре, усещаш ли как се издъни, че редовно ревете на администратора, да ви вдига рейтинга? И после сте седнали да обиждате служителите ви тука, като се вижда чие достойнство е нулево, а подлостта голяма?

написано 24.08.2014г. в 10:17

Бг работодател това бг..онова тоя е такъв ония бил онакъв...Вие за кой се мислите ??Всички сме в кюпа ...във всеки един от нас е божия дух...Всеки един от нас разбира когато нещо не е наред---Не се върти слънцето само около теб Тошко нито пък се върти само около сот..Слъцето се върти около всички нас..А в тъпия сайт на сот можете да си блокирате неудобните за вас мнения но тук,не е съвсем така..Така че духайте го и го лапайте..Това не ви е бащиния...Повечето от нас и тези дето работят в сот притежават десетки и стотици левове в движимо недвижимо имушестви и кеш пара..вие за колко тъпи, прости и бедни ни мислите..Плащане с месец назад и мизерни пари..май само вие ще сте простите в случая ..Всеки се мисли за нещо повече от другия и затова се получават конфликти..Айде духайте го,лапайте го и бъдете здрави и курави за да поемате още...

написано 24.08.2014г. в 01:11

БГРаботодател имаше смисъл, когато правилата се спазваха. В този си вид е огледало на гримасите на безнадежността и злобата, на посредствеността и байганьовщината. Да не обиждам Алековият герой. Въпреки цялата си простащина, той не е анонимен.

Тодор Драгоев

P.S. Тъй като администраторът остана безмълвен и анонимен, като каменен изтукан, като един всевластен и всевиждащ голям брат, въпреки десетките писма до него, моля да ми се обади на тел. 0884114878, или да ми пише на [email protected]

написано 23.08.2014г. неделя в 23:35
към обект/отдел Отпочиващ си / Спящ "Охранител"
в град Русе

Абе тука нали имаше един колега дето защитаваше СОЦ161 като мечка стръвница,каза че цяла нощ ще е тука,БРАВО НА НЕГО ЯВНО Я ЗАСПАЛ ПРЕДИ МЕНЕ,ей тва са ви ДОБРИТЕ служители в СОЦ161,след като гледат Сънчо и лека нощ деца си лягат,нищо че са на работа.

Показани мнения 41 - 50 от общо 1567 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|