написано 19.09.2014г. събота в 23:08
към обект/отдел РУСЕ

Все някога ще се срешнем. В момента ШАНС 166 имат около 674 обекта, СОТ 161 около 300, ЮСИС около 1900 , тъй като 50 - 60 % от МВР обектите минаха към ЮСИС.

Питай за СОД фирмите на РУСЕ в София, там ще ти дадат точно инфо за най - добрият СОД в Русе.

Лека вечер на всички !

написано 19.09.2014г. събота в 21:58

Може и аз да греша или да имам грешна информация.Аз все пак съм от 2002 година в Испания.Навремето Шанс166 имаха 200 обекта,СОТ Русе 200,Юсис 100,Полицията 600,АКБ 100 и на 3С аз им сложиш три аларми после незнам.Като съм си в България всеки говори че има над хиляда обекта и им се чудя на думите и как се надлъгват понякога.От по малко от 1000 обекта 2002 год. сега излиза че има над 20000 в Русе, откъде са се взели незнам и аз се чудя.Според мен всеки се прави на велик.Да не говорим с колко хил. е намалял града ни.Аз само ги питам с какво мога да помогна и накрая само им пращам каталози и списания.

Поздрави за колегите

написано 19.09.2014г. събота в 21:29
към обект/отдел РУСЕ

Мисля, че не си прав, но може и да греша. Аз съм човек, който ако сгреши се извинява. Не е хубаво да ти показвам договора между двете фирми - нали ? И не в този форум !!! Уважавам всеки колега , който прави нещо във връзка с развитието и професионализма в тази сфера.

Да, ЮСИС купи дейността на АКБ СОД в Русе. В момента те са доста добри и в техническо и изцяло професионално ниво. Не искам да ги хваля, но съм се сблъсквал с професионализма им. Трябва да опознаеш някои хора от фирмата. Не е така както ги представят някои. Страхотни професионалисти са и ако ги опознаеш ще се убедиш. Помагали са на колеги от почти всички фирми.

написано 19.09.2014г. събота в 21:06

Искам да благодаря на колегата  ДО РУСЕНСКИТЕ СОТАДЖИИ , аз доколкото знам Любо Пенев си направи собствена фирма Зона СОД и си прехвърли доста обекти от АКБ, а АКБ като е фалирал са го купили Юсис.Това че ме плюят си е налице даже и еврофондове искат да ме изкарат че крада.И си абсолютно прав че никога не се знае кой на коя врата ще почука.А се познавам и с Илиян от Шанс166, и с Валери и Пенко от СОТ Русе, и с Величков от 3С,с Явор от Ерика,с  Върбанов от Телепол,със Станчев от 161 като деца сме имали вземане даване и той като полицай, Тодор Драгоев и Г-н Виденов и какво аз работя на 3500 километра от България и съм в прекрасни взаимоотношения с тези хора.Да те поправя СОТ Русе поема реакцията на Телепол и Телепол мониторинга на СОТ Русе без никой да дължи на никого нищо,просто едните спестяват разходи от патрули,другите от оператори.Ако си забелязал алармите се приемат директно в таблетите в колите без намесата на оператор.

Sanctus Ignatius de Loyola много си прав, има две фирми в България които инвестират в мониторинг и хора СОТ161 и Телепол, и още две които се опитват ВИП Секюрити и Боду СОД.

написано 19.09.2014г. събота в 20:47

ЗА ТАЯ ФИРМА НИЩО ДОБРО!!! НИЩО ДОБРО ЗА СЪЗДАТЕЛИТЕ Й, ДА ТОВА НЕ Е ОНЗИ ДЪРТ НАГЛЯР ПРОСТ!!!

написано 19.09.2014г. събота в 20:25

аз съм супер

аз съм най-квалифициран

имам дипломи

имам сертификати

имам търбух

аз говоря със статистики

аз работя за най-голямата фирма в Европа

СОТ161 е най-голямата в Източна Европа

СОТ161 има прекрасни управители

само съм разочарован от леблебията, с която ме черпиха, ама то тия дедета Тошко и Павката какво да пият .........

написано 19.09.2014г. събота в 20:22

Знам само,че на леля ми,която беше към полицейския сот и предложиха,след като прекрати дейност,което беше ясно,че е под натиск точно на такива почтени фирми в частни охранителен сектор,да отиде към 161.Малко миризливо- да правят реклама при всички факти и обстоятелства,които изпонаизлязоха покрай прекратяването на тази дейност на МВР.

написано 19.09.2014г. събота в 20:19
към обект/отдел РУСЕ

Ти, който пишеш, че си мерим.... наясно ли си въобще с обстановката или само си участник който е решил да се впише в обстановката. Да сме наясно:

- не става въпрос за техника собственост на "КЛИЕНТА", става въпрос за техника собственост на СОТ-а.

СОТ Русе - не ТЕЛЕПОЛ предлага тази цена. Да е ясно на всички.

Телепол имат в Русе имат само техници / разбира се офис и физическа охрана /- това знаете ли го ! СОТ Русе техници в Русе нямат. Пенко ако не намали таксите е жив умрял. И той горкия се мъчи да направи нещо за себе си и за Валери. Защо ли Васко, който отиде в ЕРИКА се махна от СОТ Русе с нотариус. Защо ли Васко се скара с Валери ? Ще кажете зная и пак ще сте велики. Нищо не знаете !!!!!!!

Да вземете малко да се образовате. Договора между СОТ Русе и Телепол е само за мониторинг. Патрула е на СОТ Русе и СОТ Русе плаща на ТЕЛЕПОЛ по 6 лв. на месец на обект за мониторинг. Това знаете ли го колеги от СОТ Русе.  Нямам нищо против Вас.  От това което става, печели само клиента. Вие разбира се не сте виновни. Виновни са тези, които сключват договорите. На Вас се говорят глупости и ви измиват очите и Вие вярвате. Говорите после глупости по форумите и си мислите, че сте велики. Те четат и ви се присмиват. Вие нормални ли сте. От това печели само клиента.

След като МВР СОД вече не е на пазара всеки стана велик. Да ви кажа, че СОТ 161 взе обекти не както трябва, но това е тема на друг разговор. Хайде всички СОТ фирми да се обединят и направят таксите еднакви. Да ама не. Някои се страхуват, че ще фалират ако не намалят таксите. Вече ще става въпрос на професионализъм.

Тази професия, ако  сте наясно / явно не сте / е въпрос на години доказване. Кой направи така, че в Русе да се дава техника под наем - знаете ли ? Да Ви образовам - АКБ СОД - Любо Пенев. Сега е с негова фирма.

Нещата са толкова дълбоки и Вие не сте наясно с тях. Ще дойде време и ще разберете колко съм прав. Помислете върху това което написах. Или си вършите работата както трябва или не сте на пазара след време. Скоро ще дойде време когато в Русе ще останат няколко СОД фирми.

ПРЕДИ ДА ПЛЮЕТЕ разни "ИСПАНЦИ" се замислете за теория на конспирацията или почетете малко. Всички ви се смеят за това което пишете на форума. Този БГ работодател е за СОТ 161 - Вие наясно ли сте.

Наясно ли сте как се вземаха обекти от МВР СОД и се прехвърляха към СОТ 161... Не сте !!!

НО ВСИЧКО С ВРЕМЕТО СИ КОЛЕГИ ! НЕ СЕ ДРАЗНЕТЕ ПОМЕЖДУ СИ, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕТЕ КОГА КАКВО ЩЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И КЪДЕ МОЖЕТЕ ДА ПОЧУКАТЕ.

написано 19.09.2014г. събота в 20:19

минавам да събера отпадъците,само един сам ще си иде на мястото по естествен път,че му иде времето

Показани мнения 41 - 50 от общо 1728 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|