написано 19.08.2012г. в 21:34
отношение представител на управлението
в град Враца

Георги, сериозен човек съм и не малко пъти го доказах. На 21.08 заминава групата ми, имам много хубава оферта, която важи за тази дата. Работодателя поема 50% от квартирата, дефакто Вие плащате само 60 евро и 75 крони на час, което за момента за обща работа в складовете е най-изгодно!

написано 12.08.2012г. в 19:07
в град Раковски

серозни ли са мисля да патувам с тях моля пишете ми

написано 07.07.2012г. неделя в 00:06
отношение представител на управлението
в град Враца

Първо не съм отговорил на въпросите, защото не съм ги видял, бях в Чехия и изобщо не съм имал време да сядам пред компютър и 2-ро има си посочени имейли на които всеки може да задава въпросите. Това не е обществен чат, за да отговарям публично и да го чете всеки във интернет. А ти Надя, не разбрах кога точно замина с мен и как точно те излъгах, явно ти не четеш моите въпроси към теб!!!! Ако обичаш спри да пишеш лъжи по мой адрес след като не си се възползвала от моите услуги, защото вече сама се излагаш пред цяла България! Като си толкова много отворена ела лично да разговаряме, обади ми се по телефона, които съм оставил или имам още по хубаво предложение след като мислиш, че лъжа хората ела да се обзаложим пред нотариус на по 1000 евро, че ще има кой да те посрещне в Чехия и ще имаш подсигурена работа на 100%, без никакви отдръжки от заплатата (имам предвид комисиони, както правят другите фирми, или изобщо не се получава заплата, защото Ви я взимат цялата). След като си толкова сигурна, че съм измамник ще спечелиш бързи пари. И недей да ми казваш аз на какви въпроси да отговарям, защото нито си се легитимирала коя си и що си, нито нищо! Ама то няма и как да се легитимираш, защото не си заминала с мен, кой знае от коя конкуренция си София, Варна, Русе, Пловдив или Пазарджик, дори и да си от тях знай, че няма да ме стигнете и след 100 години. Аз съм утвърдено име на пазара и постоянно ми се обаждат хора, които са заминали техни роднини или приятели с мен, така че с тоя форум и измислените Ви писаници по мой адрес, без абсолютно никакви доказателства и факти, които да подкрепят думите Ви, никои няма да Ви повярва. Всеки ден ми се обаждат хора, които се смеят на коментарите, които четат и пак ми се доверяват и заминават с мен. Виж в какви сайтове си рекламирам обявите (елитни), изобщо знаеш ли какво е необходимо, за да се регистрира човек в такъв сайт, аз ще ти отговоря, изпратил съм и сканирани всички документи на фирмата и договорите ми с Чешките Агенции и работодателите, които не вярва може да се обади на администраторите на сайтовете и да попита! Мисля, че бях достатъчно изчерпателен и повече няма да ти видя некомпетентните ти коментари към ме!!!!!

написано 06.07.2012г. събота в 19:25
в град Аврен

Благодаря на г-н Иванов за точните въпроси.

Само не разбрах защо се бави г-н Петков,след като знаем колко бързо още на същият ден отговари на моите коментари?! Но вече 3 ден не отоваря на толкова лесни 5 въпроса. МНОГО МИ Е ЧУДНО,ЗАЩО ОЩЕ НЕ Е ПОЧНАЛ С НАПАДЕНИЯТА И ЛЪЖИТЕ?

ДРУГОТО КОЕТО ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ КОЛКО ПЪТИ ТРЯБВА ДА ПИТАМ СЪЩИЯТ ВЪПРОС,КЪДЕ Е ТАЗИ ФИРМА?КОГА НАЙ СЕТНЕ ЩЕ  МИ ОТГОВОРИТЕ НА ВЪПРОСА,ДАЙТЕ ВЕЧЕ ТОЗИ АДРЕС НА ТАКА НАРЕЧЕНАТА ВИ УШ ФИРМА!!!

написано 03.07.2012г. сряда в 21:09
към обект/отдел Human Resources

В Обявата/Обявите липсват важни подробности

1)В Кой град в България се намира офиса

на госпожа - Цветомила Миркова (Василев ЕООД - гр Враца)

2) Провежда ли се интервю с кандидатите за

работа на българска територия

3) Запознават ли се кандидатите предварително

с всички документи и договори които в последствие

предстои да бъдат подписани?

4) Има ли такси които трябва да бъдат платени преди

заминаването - лично на Цветомила Миркова или неин

представител?

5 ) Телефон за връзка с представител на Василев ЕООД - Лице за контакт

на Българска и Чешка територия?

написано 08.05.2012г. сряда в 13:32

искам да попитам дали някои знае нещо повече за работата в чехия в завода за кетчуп и ма майонеза, и нещо повече за фирмата Василев еоод чрез която се заминава

написано 13.04.2012г. събота в 11:15
към обект/отдел чехия

Ако може някои да ми каже нещо за тази фирма ще му бъда много благодарен.

написано 13.04.2012г. събота в 10:45
към обект/отдел чехия

засега нямам мнение,което да напиша,аз мисля да заминавам със съпругата си,но прочетох доста обезпокоителни неща за тази фирма и в момента се колебаем със жена ми.Не са малко парите с които трябва ДА ЗАМИНЕМ.Но от друга страна,ако фирмата е сериозна тези пари ще си ги изкараме.Просто нещата са на кантар така да се каже.

написано 11.04.2012г. четвъртък в 09:34

ТРябва ли ми червен паспорт за Чехия

Показани мнения 41 - 50 от общо 106 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|