написано 07.07.2012г. неделя в 00:06
отношение представител на управлението
в град Враца

Първо не съм отговорил на въпросите, защото не съм ги видял, бях в Чехия и изобщо не съм имал време да сядам пред компютър и 2-ро има си посочени имейли на които всеки може да задава въпросите. Това не е обществен чат, за да отговарям публично и да го чете всеки във интернет. А ти Надя, не разбрах кога точно замина с мен и как точно те излъгах, явно ти не четеш моите въпроси към теб!!!! Ако обичаш спри да пишеш лъжи по мой адрес след като не си се възползвала от моите услуги, защото вече сама се излагаш пред цяла България! Като си толкова много отворена ела лично да разговаряме, обади ми се по телефона, които съм оставил или имам още по хубаво предложение след като мислиш, че лъжа хората ела да се обзаложим пред нотариус на по 1000 евро, че ще има кой да те посрещне в Чехия и ще имаш подсигурена работа на 100%, без никакви отдръжки от заплатата (имам предвид комисиони, както правят другите фирми, или изобщо не се получава заплата, защото Ви я взимат цялата). След като си толкова сигурна, че съм измамник ще спечелиш бързи пари. И недей да ми казваш аз на какви въпроси да отговарям, защото нито си се легитимирала коя си и що си, нито нищо! Ама то няма и как да се легитимираш, защото не си заминала с мен, кой знае от коя конкуренция си София, Варна, Русе, Пловдив или Пазарджик, дори и да си от тях знай, че няма да ме стигнете и след 100 години. Аз съм утвърдено име на пазара и постоянно ми се обаждат хора, които са заминали техни роднини или приятели с мен, така че с тоя форум и измислените Ви писаници по мой адрес, без абсолютно никакви доказателства и факти, които да подкрепят думите Ви, никои няма да Ви повярва. Всеки ден ми се обаждат хора, които се смеят на коментарите, които четат и пак ми се доверяват и заминават с мен. Виж в какви сайтове си рекламирам обявите (елитни), изобщо знаеш ли какво е необходимо, за да се регистрира човек в такъв сайт, аз ще ти отговоря, изпратил съм и сканирани всички документи на фирмата и договорите ми с Чешките Агенции и работодателите, които не вярва може да се обади на администраторите на сайтовете и да попита! Мисля, че бях достатъчно изчерпателен и повече няма да ти видя некомпетентните ти коментари към ме!!!!!

написано 06.07.2012г. събота в 19:25
в град Аврен

Благодаря на г-н Иванов за точните въпроси.

Само не разбрах защо се бави г-н Петков,след като знаем колко бързо още на същият ден отговари на моите коментари?! Но вече 3 ден не отоваря на толкова лесни 5 въпроса. МНОГО МИ Е ЧУДНО,ЗАЩО ОЩЕ НЕ Е ПОЧНАЛ С НАПАДЕНИЯТА И ЛЪЖИТЕ?

ДРУГОТО КОЕТО ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ КОЛКО ПЪТИ ТРЯБВА ДА ПИТАМ СЪЩИЯТ ВЪПРОС,КЪДЕ Е ТАЗИ ФИРМА?КОГА НАЙ СЕТНЕ ЩЕ  МИ ОТГОВОРИТЕ НА ВЪПРОСА,ДАЙТЕ ВЕЧЕ ТОЗИ АДРЕС НА ТАКА НАРЕЧЕНАТА ВИ УШ ФИРМА!!!

написано 03.07.2012г. сряда в 21:09
към обект/отдел Human Resources

В Обявата/Обявите липсват важни подробности

1)В Кой град в България се намира офиса

на госпожа - Цветомила Миркова (Василев ЕООД - гр Враца)

2) Провежда ли се интервю с кандидатите за

работа на българска територия

3) Запознават ли се кандидатите предварително

с всички документи и договори които в последствие

предстои да бъдат подписани?

4) Има ли такси които трябва да бъдат платени преди

заминаването - лично на Цветомила Миркова или неин

представител?

5 ) Телефон за връзка с представител на Василев ЕООД - Лице за контакт

на Българска и Чешка територия?

написано 08.05.2012г. сряда в 13:32

искам да попитам дали някои знае нещо повече за работата в чехия в завода за кетчуп и ма майонеза, и нещо повече за фирмата Василев еоод чрез която се заминава

написано 13.04.2012г. събота в 11:15
към обект/отдел чехия

Ако може някои да ми каже нещо за тази фирма ще му бъда много благодарен.

написано 13.04.2012г. събота в 10:45
към обект/отдел чехия

засега нямам мнение,което да напиша,аз мисля да заминавам със съпругата си,но прочетох доста обезпокоителни неща за тази фирма и в момента се колебаем със жена ми.Не са малко парите с които трябва ДА ЗАМИНЕМ.Но от друга страна,ако фирмата е сериозна тези пари ще си ги изкараме.Просто нещата са на кантар така да се каже.

написано 11.04.2012г. четвъртък в 09:34

ТРябва ли ми червен паспорт за Чехия

написано 23.02.2012г. петък в 16:51
отношение представител на управлението
в град Враца

А съжаление няма как да стане това нещо, преди доста години работихме така и от 50 човека заминали за месеца, ние успявахме едва от 15 да си вземем парите. Вие като не сте дали една стотинка няма да имате задръжки, утре решавате и напускате работното място без да Ви интересува дали сте ни платили или не! Това е едната причина и втората е че никой работодател не иска да се ангажира с подобни процедури, той иска работници и ние му изпращаме, а ние какво ще правим с Чешката Агенция и по-какъв точно начин ще си взимаме парите, тях това не ги интересува. Заради кризата в Италия, Испания и Гърция, много от хората се пренасочиха към Чехия, защото България и Чехия имат сключен договор по-между си за легална работа и пребиваване, без да се изискват каквито и да било документи. Така, че сами си направете сметка какъв огромен избор имат от кандидати и с всяка изминала година става все по-трудно и по-трудно да намираме работни места. Не си мислите, че от тези 100 евро, който взимаме ни остават много за нас, като пресметнете, че всяка седмица пътуваме до София с кола (вижте цената на бензина), плащаме данъци, заплати по няколко пъти в месеца ходим до Чехия за по 1 седмица и в крайна сметка какво остава за нас, почти нищо! В България няма как да смогваш само с една работа или един бизнес, аз за това си имам и друг бизнес, на който главно разчитам!

написано 23.02.2012г. петък в 13:11

Г-Н Петков,като е толкова голяма кризата(за вас обаче явно не е)защо не си попромените условията като например да Ви бъде платено за услугата от 1-ва работна заплата?Така бихте улеснили много ваши кандидати,а и биха ВИ препоръчали с най-топли чувства?!

Показани мнения 41 - 50 от общо 104 |< « По-нови 123456789 По-стари » >|

Връзки