написано 23.01.2011г. в 18:45

На никой не му мина през главата , че последния коментар е написан от ръководството..

написано 23.01.2011г. в 18:26

Детето ми от м. август 2010 е в детска градина "Джани РоДари" и до този момент не мога да кажа нищо повече от голямо БЛАГОДАРЯ за всичко: условия, грижи, обучение, отношение...Не смея и да помисля да ги сравнявам с тези, в детската градина, от която се преместихме! Дъщеря ми е усмихната, ходи с желание и непрекъснато разказва за ежедневните интересни занимания и добрите госпожи, с които аз и/или съпругът ми се срещаме по два пъти всеки ден и винаги получаваме изчерпателна информация и изключително добро отношение! Чудесна градина с чудесен екип!

написано 23.01.2011г. в 18:13

леле колко злоба и поръчкови писания. явно анонимността в интернет дава голяма смелост за клевети и обиди. знам за какво става въпрос и съм убеден че две трети от писанията са плод на комплексарщина и злоба. върхът е това последното - словизлиянието за чалгата. рени може и да е чалгарка, но може да си позволи и търси най-доброто, щом е снимала в градината, значи я е харесала, елементарно

написано 23.01.2011г. в 10:56

Чалгарията е лицето на детската градина с клипа на попфолк Дивата Рени. "Високо съдържателния текст", говори за безвкусицата или по - скоро вкуса на собственичката. Евтиният клип е явно добре дошъл за хора, които показват нескрито своите предпочитания към чалга културата. Не бихме дали децата си в тази градина, където възпитанието в ценностите на народа ни отсъстват.

написано 18.01.2011г. сряда в 16:26

Децата заслужават най - доброто, защото те са нашето богатство.Когато с любов и грижа правим за тях всичко, ние сме постигнали значимото в живота си.

За управителката на ЧЦДГ Джани РоДари - г - жа Йорданка Йосифова, такива категории за възпитание и отглеждане на деца са неясни, защото тя не е отгледала едно дете поне.

Във властта на парите и безцеремонното, безкултурието, харектерно за често сменящите се настроения на характера й водят до напускането на персонала от тази "пълна лудница" в която хората си дават парите за едно нищо.

Децата спят, хранят се, играят и провеждат занимания в една стая, която е столова, спалня, салон с учителки, които не са с образование за тази работа и явно мнооооого е закъсала г - жа Йорданка Йосифова, че е взела каквото й падне.

То кой ли ще остани при нея, деца ли - вече наполовина си отидоха в недоволство и хора, които си намериха етичните работодатели.

Питам се, на какво разчита управителката на есен да й дойде някой и за училище, деца не остаха за градина при този лош имидж и тежките  условия за работа, неспособността й да работи с хора и да направи екип и колектив за три години.

Родители, за да не сте поредните излъгани от манипулациите и "тънките" сметки на собственичката на градината, проверете за по - добрите възможности за децата Ви.

написано 10.01.2011г. вторник в 17:53
към обект/отдел лектор

Уважаеми родители,

Бихме искали да Ви уведомим, че в детското заведение, в което поверявате Вашите деца – ЧЦДГ „Джани РоДари”, от дълго време съществува напрежение между ръководството и педагогическия екип, и персонала на градината, което се отразява пряко или косвено на качеството в отглеждането и възпитаването на децата Ви.

Ръководството на градината (Йорданка Йосифова – управител, Радостина Атанасова – директор) не е етично спрямо преподавателския състав и най-вече към лекторите, които преподават в извънкласните форми, като по различни причини не им изготвят трудови договори или издават такива със задна дата, не заплащат за извършения труд, грубо се отнасят към целия персонал и с поведението си създават тежка атмосфера за работа.

Вие, уважаеми родители, плащате за уроци, за които преподавателите не получават възнаграждение.

Препоръчваме Ви да изисквате необходимите документи при заплащане на извънкласните форми и да се информирате за причините за постоянното кадрово текучество в детската градина.

написано 06.11.2010г. неделя в 19:43

Вчера бях на интервю за работа,но отношението на директорката към всички кандидати беше ужасно грубо.Явно там изобщо не се назначават учителки,а само лелки,които правят всичко за 300лв.Постоянно се сменя персонала.Чудя се как имат деца и какви са тези родители,които не се интересуват къде дават децата си на градина.

написано 15.07.2010г. петък в 02:33
към обект/отдел детска градина/занималня

Здравейте и от мен. Прочетох всяко едно мнение и откривам доза истина и в двете страни. Факт е, че доста неща не са изпипани, липсва класа, но ако не Ви харесва отпишете децата си. Аз лично просто никога повече няма да запиша детето си в частна градина, камо ли в "Джани Родари". Имам много причини, които няма да описвам, защото има и родители, които са доволни. Само един съвет към г-жа Йосифова Моля, бъдете по мила и внимателна с персонала си!!! Запазете истериите си за вкъщи... Познавам лично бившия и сътружник на г-жа Йорданка Йосифова, г-н Велков. Невероятен човек и провесионалист, неговата липса в последните 3-4 год. се усеща неистово... г-жо Йосифова стегнетесе, бъдете силна, трябва най-накрая да преодолете това, че Ви изоставиха.

На всички родители, мислете и проверявайте ВНИМАТЕЛНО къде ще запишете своите деца.

Поздрави

Надя

написано 14.03.2010г. в 11:21
към обект/отдел ЧЦДГ Джани Родари

Родители не пращайте децата в тази градина!Всеки ден се пробва нов персонал, който е без здравни документи и им работи по един ден безплатно.Децата се хранят с нищожни порции една ябълка на 16 парченца и се дава по парченце на дете ,супа по 2 с.л.,а второ по 1 с.л.

А вие бъдещи кандидати ,четете преди да Ви пробват безпллатно дали ставате защото такава им е практиката!

Показани мнения 31 - 40 от общо 67 « По-нови 1234567 По-стари »