написано 03.02.2011г. петък в 23:00

Възпитаник съм на 31-во СУЧЕМ "Иван Вазов" ,където един от моите най-добри преподаватели и хора,от които съм могла да взимам пример е госпожа Йосифова.

В момента пиша от страната на родител , поверил с голямо доверие децата си отново на госпожа Йосифова.И това не е случайно-просто знам ,че те ще получат най-добрата основа в първите си 7 години и то не гледайки анимационни филмчета -в ЧДГ Джани Родари няма такава възможност поради липса на телевизори масово разхвърляни навсякъде с цел повече свободно време за персонала.

Не съм от родителите,които очакват всичко от детската градина или училището.Отделям поне половин час ,за да разбера как се чувстват и какво са научили децата ми .Контактът с тях е важен за мен най-вече за да бъда техен приятел.Това,което виждам е достатъчно,за да кажа,че по-долу написаните критики са просто едни измислици или коментари на "нелоялна конкуренция".Не ви прави чест ,но пък това е типично българска черта ,което г-жо Йосифова трябва да успокои Вас и Вашия страхотен екип ,на който искам да благодаря!

написано 26.01.2011г. четвъртък в 13:34
в град Аврен

Имах желание да кандидатствам ,но мненията за отношението към персонала малко ме стопира.Все пак реших да не прибързвам със заключенията,но като следя обявите в jobs.bg и като виждам как периодично се тарси персонал (голямо текучество) реших да не си правя труда!

написано 25.01.2011г. сряда в 20:55

Чалгата не е реклама за детска градина, разочаровани сме. Има по - добри места за децата ни.

написано 23.01.2011г. в 22:42
отношение шубе го/я е и не казва!

абе всичко ми е ясно, ама що искат от собственика да прави екип, тя нали си има директор, а г-жа мадамлиева избираше уж , добре, че е новата , та всичко си дойде на мястото - екип, деца, родители, няма забравяне, няма измислени извинения .и още нещо, аз много не разбирам, ама тия всичките обвинения, ако отговарят на истината за що се тълпят да работят тук - пари по договореното и без закъснения, безплатна храна, безплатна йога  за персонала - това сигурно не е истина.увеличение при допълнителен ангажимент..., разпитала съм

ама пак се чудя, ако вярно ,че има недоволни родители, дето били напуснали ,това не ели в кошницата на г-жа мадамлиева - кой  трябваше  да съблюдава и контролира

аз ще си кажа за мен - доволна съм вече три години и ще си запиша сина в училището , даже ме амбицирахте, на тая г-жа й свалям шапка за упорството, силата на духа и желанието да е най-добрата във всичко ,

написано 23.01.2011г. в 19:23

Аз работя за г-жа Йосифова от шест месеца. За това време не съм чула нито един от нейните "изблици". Едва ли някой смята конструктивна забележка за "неетично" отношение към личността. Ако очаквате да си седите по бюрцата и да си взимате заплатите, по - добре си останете вкъщи. Тук ще се наложи да работите и бъдете сигурни, че ако го правите качествено, ще бъдете оценени адекватно.

написано 23.01.2011г. в 18:45

На никой не му мина през главата , че последния коментар е написан от ръководството..

написано 23.01.2011г. в 18:26

Детето ми от м. август 2010 е в детска градина "Джани РоДари" и до този момент не мога да кажа нищо повече от голямо БЛАГОДАРЯ за всичко: условия, грижи, обучение, отношение...Не смея и да помисля да ги сравнявам с тези, в детската градина, от която се преместихме! Дъщеря ми е усмихната, ходи с желание и непрекъснато разказва за ежедневните интересни занимания и добрите госпожи, с които аз и/или съпругът ми се срещаме по два пъти всеки ден и винаги получаваме изчерпателна информация и изключително добро отношение! Чудесна градина с чудесен екип!

написано 23.01.2011г. в 18:13

леле колко злоба и поръчкови писания. явно анонимността в интернет дава голяма смелост за клевети и обиди. знам за какво става въпрос и съм убеден че две трети от писанията са плод на комплексарщина и злоба. върхът е това последното - словизлиянието за чалгата. рени може и да е чалгарка, но може да си позволи и търси най-доброто, щом е снимала в градината, значи я е харесала, елементарно

написано 23.01.2011г. в 10:56

Чалгарията е лицето на детската градина с клипа на попфолк Дивата Рени. "Високо съдържателния текст", говори за безвкусицата или по - скоро вкуса на собственичката. Евтиният клип е явно добре дошъл за хора, които показват нескрито своите предпочитания към чалга културата. Не бихме дали децата си в тази градина, където възпитанието в ценностите на народа ни отсъстват.

Показани мнения 31 - 40 от общо 72 « По-нови 12345678 По-стари »