написано 10.01.2011г. вторник в 17:53
към обект/отдел лектор

Уважаеми родители,

Бихме искали да Ви уведомим, че в детското заведение, в което поверявате Вашите деца – ЧЦДГ „Джани РоДари”, от дълго време съществува напрежение между ръководството и педагогическия екип, и персонала на градината, което се отразява пряко или косвено на качеството в отглеждането и възпитаването на децата Ви.

Ръководството на градината (Йорданка Йосифова – управител, Радостина Атанасова – директор) не е етично спрямо преподавателския състав и най-вече към лекторите, които преподават в извънкласните форми, като по различни причини не им изготвят трудови договори или издават такива със задна дата, не заплащат за извършения труд, грубо се отнасят към целия персонал и с поведението си създават тежка атмосфера за работа.

Вие, уважаеми родители, плащате за уроци, за които преподавателите не получават възнаграждение.

Препоръчваме Ви да изисквате необходимите документи при заплащане на извънкласните форми и да се информирате за причините за постоянното кадрово текучество в детската градина.

написано 06.11.2010г. неделя в 19:43

Вчера бях на интервю за работа,но отношението на директорката към всички кандидати беше ужасно грубо.Явно там изобщо не се назначават учителки,а само лелки,които правят всичко за 300лв.Постоянно се сменя персонала.Чудя се как имат деца и какви са тези родители,които не се интересуват къде дават децата си на градина.

написано 15.07.2010г. петък в 02:33
към обект/отдел детска градина/занималня

Здравейте и от мен. Прочетох всяко едно мнение и откривам доза истина и в двете страни. Факт е, че доста неща не са изпипани, липсва класа, но ако не Ви харесва отпишете децата си. Аз лично просто никога повече няма да запиша детето си в частна градина, камо ли в "Джани Родари". Имам много причини, които няма да описвам, защото има и родители, които са доволни. Само един съвет към г-жа Йосифова Моля, бъдете по мила и внимателна с персонала си!!! Запазете истериите си за вкъщи... Познавам лично бившия и сътружник на г-жа Йорданка Йосифова, г-н Велков. Невероятен човек и провесионалист, неговата липса в последните 3-4 год. се усеща неистово... г-жо Йосифова стегнетесе, бъдете силна, трябва най-накрая да преодолете това, че Ви изоставиха.

На всички родители, мислете и проверявайте ВНИМАТЕЛНО къде ще запишете своите деца.

Поздрави

Надя

написано 14.03.2010г. в 11:21
към обект/отдел ЧЦДГ Джани Родари

Родители не пращайте децата в тази градина!Всеки ден се пробва нов персонал, който е без здравни документи и им работи по един ден безплатно.Децата се хранят с нищожни порции една ябълка на 16 парченца и се дава по парченце на дете ,супа по 2 с.л.,а второ по 1 с.л.

А вие бъдещи кандидати ,четете преди да Ви пробват безпллатно дали ставате защото такава им е практиката!

написано 28.10.2009г. четвъртък в 12:07
към обект/отдел Слатина, ПЖИ

Защо ли положителните коментари за Джани родари и по-специално към директорката са все от гости .

Синът ми посещаваше това "място" 1 година. За това време сменихме 3 преподавателки (едната я изгониха), 100 пъти се карах с Дария заради незнам вече какви глупости, държаха ми сметка, защо съм писала във форум бг мама не особено бляскави отзиви за градината (ама всичко си беше повече от истина, дори тона ми беше доста мек)... Сега като се връщам назад осъзнавам каква съм била патка заспала и не мога да повярвам, че съм издържала толкова много на тормоза там, а съм подлагала и детето си на това, само защото смятах, че плащайки за частно образование на детето си ще получа нещо по-добро.

В момента ходи в държавна детска градина. Няма база за сравнение. Просто ще ви кажа, че в момента плаша иван, че ако не слуша ще го пратя в джани родари. Това обикновенно предизвиква бурни крясъци как повече така няма да прави и ще слуша, ама няма да ходи повече там. Отписан е в началото на месец март тази година и още му държи влага.

Гледането на филмчета им е най-малкия проблем за съжаление. Хилядите случки вече не ги помня, но детето ми беше обявено за почти някакъв рецидивист - хапело, биело и незнам още какво... Незнам какво са му правили там и как са се държали с него, но в държавната градина в момента е един от най-примерните, а у дома е едно спокойно и кротко дете. Имах страшен бойкот от тяхна страна да ми съдействат за махането на памперса - държаха го с него, независимо от факта, че аз 6 месеца преди това бях разкарала нощния памперс, а с дневния не е имал проблем... Според тях не изддържал следобеден сън от 2 часа и се напикавал, което просто е невъзможно... Искаха ми да попълня въпросник с какво ще помогна за изграждането на детска площадка за правилата на движение и ми държаха сметка защо съм отговорила, че само с редовно плащане на таксата. Аз не разбирам защо като плащам 500 лева трябва да ме рекетират за допълнителни пари... Изкараха ми детето със сложен логопедичен проблем, чието нерешаване ще му докара проблеми в училище ... Отстраняването му щеше да ми струва 15 лева за 20 мин - 3 пъти седмично .... За нова година организираха екскурзия из софия с автобус (разбира се срещу допълнително заплащане и нямаше как детето ми да не иде, защото трябваше да е само на онова място. Платих транспорт. Дойдоха без столче и придружител. Отказахме го, но те забравиха разбира се да ми върнат парите. Приспаднаха ги след близо 6 месеца. Сигурно има още 1000000000000000000000000000 ужасяващи истории, които ако се напъна ще се сетя, но мисля, че и това, което ви разказах е достатъчно.

написано 09.10.2009г. събота в 15:23
към обект/отдел детска градина Джани Родари

Отскоро водя моето дете там и аз също съветвам всички родители да потърсят някоя друга градина с по-добро отношение. Иначе самите възпитателки са добри, поне аз съм доволна от нашата. Но лошото е, че пускат болни деца и моето много бързо се разболява и не ходи на градина и така сумата от 500лв. си върви и никои не ти приспада нищо. Не съм кои знае колко впечатлена от кухнята им. Базата е добра, но какво от това, като поне моето дете си стои с пълния памперс и така и ми го връщат. Просто за пореден път се убеждавам какво значи лош мениджмънт в БГ. Най-лошото е, че може би из повечето частни градини положението не е кои знае колко розово. Най-добре е всеки да има възможност да си гледа детето поне до 3год. възраст или поне като държавата не ти е усигурила място, да стимулират таткото с по-висока заплата, за да може майката да си гледа детето. Така поне е във Франция.

Коментирала съм оценките само за нешата, с които съм запозната.

написано 05.08.2009г. четвъртък в 22:18
към обект/отдел Джани Ро Дари
Родители моля Ви ако имате разум дръжте децата си далеч от тази ' ЛУДНИЦА' Джани Ро дари . Отидох да запиша детето си в занималнята и станах неволен свидетел на истерията на г-жа управителката ,която викаше истерично и абсолютно неадекватно по една от учителките си . Не можете да си представите за каква грозна сцена ставаше на въпрос при положение ,че в съседната стая имаше деца . Постоях пред занималнята абсолютно потресена .Поинересувах се още от тази занималня и поговорих с позната,която също бе водела детето си там, но го беше отписала поради причината ,че госпожата беше обиждала дори и него пред съучениците му. Обяснете ми кой нормален човек ще прати детето си при нея .
написано 05.06.2009г. събота в 17:47
реших съвсем безпристрастно и аз да изкажа мнението си. преди 1-2 години бях на интервю за работа там. въпросната управителка явно беше толкова закъсала от към персонал, че направо ми даде да подписвам договор. аз естствено отказах и я помолих да поостана за час-два за да видя как върви работата там. точно след 20 мин тя влетя и започна - точната дума е наистина"истерично", да крещи защо децата са били оставили чантите си на земята, а аз не съм ги подредила и защо плащала заплати, като никой не работел. имаше една женица, изглеждаше мн наплашена и дума не обели да се защити.
шок и ужас. аз не бях започнала работа, а тя вече от заплатата ми удържа глоби:))))с 200 избягах:)
разказвам ви историята без никакво преувеличение и злоба. лелките там бяха готини, но адски наплашени и явно в безизходица.
аз лично не бих поверила детето си на жена в подобно неконтролируемо писхическо състояние, каквато е управителката.
написано 05.05.2009г. сряда в 15:15
И аз исках да запиша детето си в тази детска градина,но се отказах когато чух как собственичката се скара на една жена от персонала.Освен това във всички реклами има тенискортове,футболно игрище а аз такива не видях,не знам и кой издава свидетелствата за предучилищна група след като децата ги възпитава жена която няма педагогическо образование!!!

Показани мнения 31 - 40 от общо 62 « По-нови 1234567 По-стари »

Връзки

Сайтове за работа