Поради системни опити за неспазване на правилата на сайта, мненията за тази фирма подлежат на проверка преди показването им.
написано 15.10.2009г. петък в 19:51
към обект/отдел производство 3
в град Ямбол

Ето ... доказано е че хора без образование са лидери.И ти се радваш че взимаш повече пари от хора с по добро образование.Нека взимай ги ама не е редно и по-добре не се хвали , че е малко грозно.Я си помисли ако ти си вложила пари във себе си в образованието си ...давала си 4 години по 660като имаш напредвид ,че на година има по 4 семестъра(т.е. 4 пъти по 660лв)  в най - добрия случай, и накрая един неграмотен човек с основно образование да е ...на ръководна позиция каквато си ти .Как ще се чустваш напразно ли ще е било това че си вложила в образованието си,напразно ли ще са били парите които си хвърлила.Възможно е да си вършиш работата,но защо да не се даде възможност на младите и амбициозни  с образование.Сигурно имаш деца нека,нека да ги взимаш тези пари не злобея,но не е редно.Представи си че Язаки го нямаше къде щеше да работиш,какво щеше да правиш??? Язаки няма да е вечен и ако така продължава ще го затворят.

написано 15.10.2009г. петък в 19:36
към обект/отдел пр 3
в град Ямбол

Ромка сам и се радвам че откриха завод кат язаки където аз намерих своята изява като лаинлидер.раджам се че тук образованието не играи никаква роля тъи като аз съм с основно образование но се гордея че вземам повече пари от хора със средно и више образование които работят в производството.Моят девиз е- В Язаки работете и кариера намерете !

написано 12.10.2009г. вторник в 14:23
към обект/отдел pr 3
в град Ямбол

абе хора защо са варнали втората смяна някои знае ли нещо?

написано 01.10.2009г. петък в 19:17
към обект/отдел пр-3
в град Ямбол

Лице, аз също искам това!  Имам едно предложение /нищо,че ще си остане в страничката :) /  Колектива /линията/ чрез ТАЙНО ГЛАСУВАНЕ да взима решение кой да си ходи. Мисля, че само така ще се изчистят хората,които "дърпат" другите назад. И важното е, че няма да има сърдити..........ЗАЩОТО КОЛЕКТИВА Е РЕШИЛ ТАКА. Това ще има и др. плюсове. Ще станем колегиални, толерантни, отговорни......и т.н.

Лице, пожелавам ти бързо оздравяване!

написано 01.10.2009г. петък в 15:30
към обект/отдел Пр.2

Да кажа моето мнение за завода поне съм в болничен сега но пак мисля за тази фирма и се чудя как ще стане работата така че да върви всичко както в другите заводи на язаки.Мнения ако може да коментираме и да видим как може да се оправи положението.

написано 30.09.2009г. четвъртък в 20:55
към обект/отдел пр-3
в град Ямбол

Магдалена! Добре дошла в нашите редици:)

Само не се шашкай! Всеки получава това, за което е заслужил. Ние не сме научени на дисциплина и отговорност, и това е начина/картоните/да ни напомнят за какво сме на работа. Имаме право на отпуски както си му е реда. Имаме право и на болнични, но ако са "менте".....просто си аут. Знам, че сега моето "послание" ще породи много дебати, тъкмо ще си направиш сама извода:) Поздрави!

написано 29.09.2009г. сряда в 18:28

Привет на всички тук!

Реших да кандидатствам за работа в Язаки. Пуснах си CV-то по интернет. Мислих, че ще чакам по- дълго отколкото ако отида на място, но още на следващия ден ми се обадиха за интервю. Та сега ми предстои да ходя. Може ли да ми дадете повече информация. Какви са тези пр.1, пр.2, пр.3.... Какви са тези жълти картони , които коментирате? Как стоят нещата относно болничните и отпуските?

написано 21.09.2009г. вторник в 18:14
към обект/отдел производство 3
в град Ямбол

Прочетох извънредно много глупости и простотии.Нешко бил най-добрия-дъра-бъра.Лъжа!За извънредните пак прецакване на служителите.Къде е администрацията през тези дни?Естествено-няма я.Работихме на 12 часа и в събота щяхме да почиваме.Пак-лъжа!Продължаваме без почивка за нуждите на Язаки.Какви норми да се правят,когато все нещо липсва?Отивам на работа и линията празна,а ти искат бройки още от първата минута,а не те питат имаш ли с какво да започнеш работа.За нас е задължително,а за производство 1 и 2 не е.До края на работния ден незнаеш какъв кабел ще ти свърши и ще имаш престой,защото липсвал,а всъщност няма кой да го направи,защото няма хора.Естествено,нали започна байряма.Те затова ти дават такава висока тарга за да нямаш бонус на заплатата.Още много неща мога да напиша,но какъв е смисъла,само ще си загубя времето.Чао и до скоро!

написано 21.09.2009г. вторник в 17:15

искам да попитам какво е заплащането в аминистрацията? Ако някой знае да пише, моля! Благодаря, предварително!

Показани мнения 31 - 40 от общо 314 |< « По-нови 12345678 По-стари » >|