написано 25.10.2012г. петък в 11:36
в град Враца

Групата на 23.10 замина, следващото ни заминаване е на 30.10. За мъжете с всеки изминал ден става все по-трудно за подсигуряване на работа в складовете. Имаме обща работа в строителството, за тези хора, които са без опит и квалификация. Не съм съгласен с изказването, че който заплаща комисионни ще бъде измамен, напротив след като сте си платили имате гръб на който може да разчитате. Поразровете се малко в интернет и ще прочетете коментари на хора заминали без комисионни (почти всяка седмица прехвърлят такива). Измамата е следната, заминавате без комисионна работите 6 дневна седмица по 13-14 часа, дават Ви по една парче салам и хляб, колкото да не умрете от глад, работите така 2-3 месеца и всеки ден Ви лъжат, че ще Ви изплатят заплатата и най-накрая Ви изхвърлят на улицата без една стотинка, защото уж не се справяте с работата. Преценете си сами дали този вариант Ви устройва да работите 2-3 месеца без заплата и положен изключително голям труд или да си платите еднократни 200 евро. Типичен пример е измамата, която стана преди няколко месеца с Швеция и брането на боровинки. Запомнете едно НИКОЙ ЧЕХ, никога няма да плати за работник, при положение че за едно работно място чакат по 10 кандидата. Те отиват в Агенцията взимат си работника и приключват. Тези, които заминават без комисионна от България работят за Българи, които са се заселили в Чехия! Вие като отидете в магазина на версия ли пазарувате или си плащате на момента??? Замислете се много добре и ще установите, че съм много прав.

написано 19.10.2012г. събота в 11:03
в град Аврен

Моето мнение е че където ви искат пари предварително да не се занимавате!

Защото винаги има шанс нещата да се объркат. Дори и ВасилевЕООД да са сериозни хора и не по тяхна вина да не започните работа мислете ли че ще ви върнат парите!

написано 15.10.2012г. вторник в 17:11

на 23.10 има група която заминава, за Прага в завода за кетчуп и майонеза, няма ли някой настоящ или бивш служител да напише няколко реда

написано 11.10.2012г. петък в 12:51
в град Перник

Изцяло съм объркана от коментарите,но все пак искам да попитам каква работа предлагате за мъже?

написано 11.09.2012г. сряда в 13:49
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Чирпан

Тук и аз мога да влезна и да напиша каквото желая и то да е измизлено. Нпаример, че съм много доволен от някого.... много мислители много честни сме българите. За това като ни чуят в чужбина че сме БГ и бягат от нас. А българин с българин се краде и лъже. СРАМ И ПОЗОР

написано 28.08.2012г. сряда в 21:23
в град Враца

Това е форум, а не чат всеки да пише каквото си иска. Изобщо знаеш ли какво значи тази дума???? Форума създаден за моята фирма е за да се пише кой е доволен от мен и кой не, а това нещо става по следния начин.

ПРИМЕР : Аз Иван Петканов Драганов заминах с фирма Василев ЕООД на дата 05.06.2010 година за работа в месокомбинат в град Прага. Там ме посрещна Милен Драганов Иванов с него сключих договор, за който прилагам сканирано копие на този линк ..... Не съм доволен, или съм доволен от фирмата, поради тези причини........

Ето това означава за мен доказателство с прикрепени факти и доказателства, няма всеки ден да пиша едно и също, защото вече наистина ми писна да се СПАМИ с глупости. Всеки който има възражения да ги пише от свое име, така както съм показал в примера. Всеки един коментар, написан с нереални данни и не от лицето заминало с мен, по закон не се счита за достоверна информация! Сами си преценете дали да продължите да пишете глупости и всеки въпреки, че не Ви познава да чете и да се смее на глупостта ВИ.

написано 27.08.2012г. вторник в 14:59
в град Враца

Ама много ясно, че ще твърдя, че това са измислени коментари, защото никои с нищо не е доказал, че е заминал с мен. Абе, Вие всичките, които пишете коментарите се извъдихте адвокати, мой приятел замина, на баба ми внучето, на леля ми дъщерята. Според теб, ако този човек не е получавал заплата, няма ли да си потърси правата? Вие изобщо гледате ли телевизия, че след измамата с брането на боровинките в Швеция, изпращането на хора и експлоатацията на човешкия труд се наказва със затвор и се води Трафик на хора. Вие малоумни ли сте, че аз ще си рискувам свободата за някакви си 100 евро от които няма и половината ми остават чисти! Преди да изпратя хората задължително проучваме работодателя дали е сериозен и дали изплаща заплатите на хората. Аз съм Драганка и Петканка и заминах онзи ден с Василев, а пък на мен баба ми замина на 80 години и работи по 60 часа........ какво има да коментирам простотии!

написано 26.08.2012г. в 17:49

Хора не вярвайте на тези обяви от фирмата на Василев ЕООД,истина е до там,че ти вземат парите 100е. тук и 100е. в Чехия и после те оставят на произвола на съдбата.Аз също не обърнах внимание на мненията във форума,но мои близък замина там и се убедих лично-ще работите само за храна,(а те точно на това разчитат),за да ви използват там.Пари никoй от работещите там не е видял ,сами преценете... Ако им се обадите,за да ги питате защо има такива мнения във форума-те ще ви кажат,че са написани от конкуренцията им-ЛЪЖА, те са на изпатили си хора,един от тях беше и моят познат,които се опари

написано 26.08.2012г. в 13:42
в град Враца

Защото имам групи всяка седмица, групата на 21.08 замина вече, сега следващата е на 28.08, след това 04.09 и т.н. Но сега са ми по-хубави местата, колко по отиваме към есента, толкова по малко работни места ми остават, защото работата на морето приключва и групите ми се пълнят.

Показани мнения 31 - 40 от общо 106 |< « По-нови 12345678 По-стари » >|