написано 14.06.2009г. в 10:54
към обект/отдел бетекарски
Здравейте бивши, настоящи и бъдещи колеги!
Преглеждам този форум понякога, но не съм от хората които драскат безмисленно и пускат злобни постове с причина и без причина. Но някак си не се стърпях след като прочетох няколко мнения но колегите от 2bе. Работя в БТК почти от 8 години и преживях всичките преструктурирания в компанията. Поради тази причина бих искал да се обърна към колеги от 2bе, които ми се струва, че обсъждат неща, за които нищо не знаят. "Пилците се броят на есен", само че в БТК този сезон е поне 4 пъти в годината. Не бъдете толкова самоуверени, защото все още не сте видели нищо. Всички сме в "общия кюп" и не се знае кой и кога. Така че дръжте по-нормално и не забравяйте, че който се смее последен, се смее най-добре. На поредната ни среща с висшия пилотаж (мениджмънт) ни бе споменато, че 2bе сте около 1000 служители, от които БТК ще задържи около 300. Добре дошли в джунглата и останете със здраве! И ме извинете, ако съм прекалил с писането :)
написано 12.06.2009г. събота в 12:21
отношение представител на управлението
към обект/отдел шефа
по 2 - ма на регион максимум
написано 12.06.2009г. събота в 10:36
към обект/отдел ЕКСПЛОАТАЦИЯ - СОФИЯ
в град Перник
Уважаеми Колеги,

Искам информация за преструктурирането в дирекция \"ЕКСПЛОАТАЦИЯ\". Възможни ли са много промени и съкращения.

Благодаря Ви предварително!!!

написано 05.06.2009г. събота в 23:28
отношение представител на управлението
в град Бургас
една компания която се превърна в магазин за лоша стока . Съкращения и постоянно преструктуриране на техническия персонал на всеки 3 месеца. Какво качество на услугата очаквате и какво продавате Господа . Заплащането - застой от 2005г. Увеличение от сорта 20лв за година как ви се струва ?! Ако сте зле със здравето може да спечелите от допълнителното здравно осигуряване което Ви правят. Купони за храна - хаха явно сме социално слаби пенсионери , вместо да получаваме хубави заплати .
Приемствеността която съществуваше вече е мираж . Обучението е лоша дума . Откриването на топлата вода ще е ваше задължение в тази огромна мрежа от кабели , съоръжения, структури , началници , недоволни клиенти .
ХОП И 2 be Е ДРЪПНАТА В КАЛТА ..МММ СВЕЖИ ПАРИ ДА ПОКРИЯТ ЗАПЛАТИТЕ НА ТОП МЕНИДЖЪРИТЕ
написано 05.06.2009г. събота в 20:24
анонимен">мнение от
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Лясковец
Меri

много сте велики Вие от 2be, ама защото работите в София, попитайте Вашите колеги от провинцията какво ще правят, като няма как да правят активации,защото няма и хора в провинцията,пък и заплатата в провинцията е 373 лв. на сътрудник продажби , надали ще работят за тези мизерни пари , защото таргентите няма да ги стигнат и до коледа. И сега поддържаме контакти с тях ивиждаме как и те вече стоят , като нас и семолят някои дамине даже покрай офиса.
Няма да Вие леко и на Вас, хубаво ече имате голям хъс, ама ако ти сложат в град от 40 000 хил. души таргет 200 бр. за месец и имаш четири кабелни доставчика с по- гжляма скорост и ниска цена, ще видя как ще ти се изпари желанието да си нахъсан, ш какво ще вземеш ако няма бонуси. Радвам се че идвате , мен вече ме няма и аз правех по 45 активации, само че вече няма човешко отношение, ще се радвам да се обедините и да работите заедно. Само че ме е страх ,че иВас ще използват като нас , ще Визамажат отначало очите с някои бонус и след месец два ще ти се иска да не си чувал за БТК и Балабанова и Георги Томов.Късмет!
написано 05.06.2009г. събота в 19:57
към обект/отдел новата вълна
Прочетох доста постове назад и виждам само едно нещо. Стоите и мрънкате за работата си. Този ви бил виновен, какво ще прави БТК без вас, айде да спрем да работим и тн. Много сме компетентни, защото знаем фикса.
Хора, стегнете се! Имате последен шанс да се напаснете към новата динамика на пазара.
Идва вълната от 2би, която просто ще ви завлече, даже и няма да ви усети. Хвалите се със знания за фикс. Чудо голямо, тези 20-25г. хора, които сега идват, доскоро представляваха два оператора (с пълните им услуги) и още куп други дребни каси. Хойде сега, сетете се, колко време ще им отнеме да научат фикса?
За да не се мъчите, ще ви кажа: За отрицателно! Всеки знае тези хора какъв процент правят от печалбата на БТК. На вас колко време ще ви трябва да достигнете до техните умения?
Разбирам ви, че не искате много големи заплати, но искате да си стоите в магазина и ако дал бог клиент, може и да му обърнете внимание.
ОК, но пазарът се променя, динамиката също! Само вие не желаете да се промените, съжалявам, но времето на бездействие свърши и ние идваме! Имаме шанса и повярвайте ни, няма да го изпуснем...
Можем да сме като гимназисти, да сме като в магазина на битака, да сме нахални, но сме продуктивни. Ако това не е вашата компания, тогава не ни се пречкайте поне. Ние сме научени да работим и идваме със цялото си самочувствие. Ако и вие се промените и догоните динамиката ни, ще се радваме да работим заедно.
написано 05.06.2009г. събота в 19:00
анонимен">мнение от
Ненужно много мениджъри - един мениджър 4-5то ниво управлява 1 или 2ма специалисти. Комуникацията между отделните нива, както и между различните отдели е трудна или липсва. Фирмена сигурност - няма. Възможностите за развитие са ограничени и не зависият от знанията, работните умения и личните качества, по-скоро от неформални контакти. Заплатите не са актуализирани и са под средните за бранша. Цари хаос, критика, негативно отношение към работата и грубо отношение на менджърите към починените.
написано 05.06.2009г. събота в 12:36
към обект/отдел PM
И аз чух, че карат 35-40год. да напускат. Няма такава глупост. Това са хората, които знаят тънкостите на услугите. Е, има и такива, които ги мързи и не са свикнали, че трябва да са динамични и приспособяващи се към новата действителност, но не всички трябва да минат под общ знаменател.
написано 04.06.2009г. петък в 15:21
към обект/отдел ****
в град Лясковец
към barny на кого е продадена бтк
Показани мнения 201 - 210 от общо 556 |< « По-нови 171819202122232425 По-стари » >|