написано 19.06.2009г. събота в 09:25
към обект/отдел магазин
Довиждане на всички смешници, които нямат работа вече или скоро :-)))) и киснат във форумите, обидени, да пишат глупости по адрес на някой, който им е виновен, че са изхвърлени или ще бъдат изхвърлени поради некадърност.Аз за пръв път влязох тук и за последен.Мислех си, че има по културни хора в БТК и ... в 2бе.Как не сте написали едно хубаво мнение?Толкова добри хора има между управителите, например моя е супер, регионалния ми също, а другите не ме интересуват
написано 18.06.2009г. петък в 15:03
към предишният все още настоящ служител на 2бе а и всички останали такива-добре дошли при нас и господ да ви е на помощ,защото ние няма да ви помогнем,никак дори.в бтк за всяка лъжа на клиент,незнание и некомпетентност ще си получите заслуженото няма да е както сега.а и стига сте се фукали с продажбите ви защото в бтк това не е от голямо значение(колегите които бяха изгонени бяха с най-високите продажби за последните месеци).Купиха ви и сега ще продадат бтк на куп с голяма печалба...това всъщност ги интересува там горе. а после -съкращения,тормоз,рязане на бонуси после продажба и т.н. доооо фалит и закриване.може тоогава да сте на работа и да сте поостаряли малко....тогава къде ще си търсите работа ми е интересно...:)
написано 17.06.2009г. четвъртък в 21:40
към обект/отдел ПРОДАЖБИ
Най-голямата наглост на новите мениджъри освен некомпетентността е и отношението към служителите!Излиза,че при поредните "доброволни" съкращения има списъци на колежки,който не се справят с работата и за да не плачат ще им дадат по 4 заплати,а тези който са работили дълго време,всички са се учили от тях и знаят всички тънкости ще ги махнат без никакви обезщетения.С ДВЕ ДУМИ-ЖАЛКА КОМПАНИЯ С ЖАЛКИ УПРАВЛЯВАЩИ.ТЕЖКО ВИ НА ВСИЧКИ ДЕТО ОСТАВАТЕ.ДУПЕ ДА ВИ Е ЯКО!!!!!!!!!!!!!!!!
написано 16.06.2009г. сряда в 22:01
анонимен">мнение от
в град Вълчедръм
От 6 месеца, благодарение на лошо управление на продажбите, стресирането и демотивирането на персонала, БТК затъва все по-надълбоко в блатото! Приходите отиват на кино, защото новите мениджъри на Продажби не разбират нищо от стационарна телефония. Жалко за съсипаната фирма! Не кризата, а вие, господа управляващи сте виновни за това!
написано 14.06.2009г. в 23:26
преди не много години един човек беше осъден от целия свят за геноцид
в момента в компанията се случва същото , но критерият не е произход , а възраст
Представете си колко мотивиращо е за хората и се очакват резултати !??
Няма правила на играта , няма ясна визия за това какво трябва да се прави и какво ще се случи ако успееш ли или не успееш ..
Има само критерии ЕГН !
Това е повече от глупаво , недалновидно и обидно както за тези , на които им се налага да напуснат , така и за тези които трябва да ги накарат да напуснат ( ако имат избощо съвест, чест или достойнтсво )
Идеята е ясна , трябва да се освободят работни места за колегите от 2ве . Щатната бройка е определена , сега трябва да се наместят тези хора .
Ама това конкурси , атестации , компетенции - че кой го интересуват тези неща !!
А на интервюта са идвали и хора от великите 2ве , така че знаем колко струват и колко могат и без да се САМОНАДЪХВАТ колко са велики !
А лъжите , които говорят на клиентите и сделки от типа удряй сега на момента, продажба и бройка за момента , а " след мен потоп" ...
Но явно на наетия на срочен договор менджмънт това е изгодно , защото и те са поели краткосрочни ангажименти , с които да отчетат велики продажби .
Защо не питате Глобул как още не могат да си оправят бъкиите след кухите продажби ?
И после ще ми се учудват " ама при Вивател има реални активации и всички карти се ползват "
Ами ползват се , защото НИЕ правим Реални продажби , а не лъжем нито компанията , нито клиентите , нито себе си .
написано 14.06.2009г. в 21:39
Здравейте мили колеги !
За заплащането няма какво да говорим при положение , че сервитьорките в града ни вземат 500 лв.основна заплата...
За уважението в момента няма какво да говорим , защото сега по телефона най-малкото те правят на гъз , а да не говорим тет а тет .Как ви звучи изразът "няма значение колко знаеш и какво правиш ! Ако АЗ кажа , че при обслужването на клиента си дъвчил дъвка - значи Е ТАКА ! "
имаше уважение и търсене на мнението и предложенията на хората по времето на Венци Бояджиев . Този човек знаеше как да ни мотивира само с думи . А как ви звучи "Искам всеки един от вас в града си да е познат, като човека БТК "
Жалко е , че се подавате на такива манипулации от типа Разделяй и Владей . Те разчитат точно на това противопоставяне между служителите , за да си разиграват хорото без проблеми .
Не се подавайте на провокации !
Ние ще продължим да си вършим работата , защото така сме научени и си обичаме професията ! А ТЕ до колко и как ни оценяват си е ТЕХЕН проблем !
Дори и да ме няма утре в тази компания , аз ще съм благодарен служител за това което получих от нея !
Жалкото е , че вече само ТЯ ме експлоатира !
написано 14.06.2009г. в 12:59
към обект/отдел Експлоатация
Имах ЩАСТИЕТО да напусна БТК преди почти 2 г. и то хванах някаква промоция и за 6г. стаж взех 9 заплати. Това е най-доброто ми професионално решение в живота, иначе щях да изгния там още на 33г.. Колегите ми надзорници сега май беше експлоатация, бяхя единственото заради което ме беше яд че напескам. Ама както разбирам от малкото които останаха тъй като и сега периодично се събираме всички да пийнем, заплатите са мръднали с по-малко от 100 лв. а и преди бяха мизерни. Единственото хубаво нещо свободно време което позволяваше да се докарва частно допълнителен доход та да не мизерстваш, вече е минало. Разбрах че и здравната застраховка в "Закрила" вече я няма което особено за хората с деца беше съществена помощ също я няма. Сега съкращавали пак "възрастни". Ами то други почти не са останали бе, кой мъж под 55г. поне в София работи за по-малко от 1000лв. при условие че няма възможност за "допълнителни бонуси".
Само малоумните и некадърни шефове още си били там.
написано 14.06.2009г. в 10:54
към обект/отдел бетекарски
Здравейте бивши, настоящи и бъдещи колеги!
Преглеждам този форум понякога, но не съм от хората които драскат безмисленно и пускат злобни постове с причина и без причина. Но някак си не се стърпях след като прочетох няколко мнения но колегите от 2bе. Работя в БТК почти от 8 години и преживях всичките преструктурирания в компанията. Поради тази причина бих искал да се обърна към колеги от 2bе, които ми се струва, че обсъждат неща, за които нищо не знаят. "Пилците се броят на есен", само че в БТК този сезон е поне 4 пъти в годината. Не бъдете толкова самоуверени, защото все още не сте видели нищо. Всички сме в "общия кюп" и не се знае кой и кога. Така че дръжте по-нормално и не забравяйте, че който се смее последен, се смее най-добре. На поредната ни среща с висшия пилотаж (мениджмънт) ни бе споменато, че 2bе сте около 1000 служители, от които БТК ще задържи около 300. Добре дошли в джунглата и останете със здраве! И ме извинете, ако съм прекалил с писането :)
написано 12.06.2009г. събота в 12:21
анонимен">мнение от
отношение представител на управлението
към обект/отдел шефа
по 2 - ма на регион максимум
Показани мнения 201 - 210 от общо 563 |< « По-нови 171819202122232425 По-стари » >|