написано 18.07.2009г. неделя в 21:32
към обект/отдел Обслужване на клиенти - Вибател
Какво да ви кажа още за Вивател обслужване на клиенти, някои от SCSR като например Таня Гергова е толкова некомпетентна, че се чудя как изобщо е стигнала до тази позиция, че тя незнае най-елементарни неща свързани с обслужването на клиенти. Така, че ако започнете работа там, стойте по далеч от Таня Гергова, най-компетентните в call cantar-a на вивател са Светла Гергова, Марин Маринов, Диана Ангелова, другите са долу-горе.
написано 17.07.2009г. събота в 14:04
донке, кажи за каква позиция кандидатстваш и ще се радвам да ти дам информация
написано 16.07.2009г. петък в 22:28
Прочетох много негативни мнения за компанията, но никъде не прочетох за счетоводния отдел. Как стоят нещата там с заплащането, колегите, самата работа и каквото друго се сещате.
Мерси
написано 12.07.2009г. в 02:19
към обект/отдел БТКЦ
До Работя отдавна:
И аз съм от София.Не съм написала, че всичко във фирмата е перфектно.Даже напротив.Има много грижи.И това са смотаните системи, документи, ЕКК-та, забавени заявки и всякакви бумащини.Не са колегите или клиентите.Клиентите навсякъде са едни и същи.Сигурно знаеш.И е по-добре от там, откъдето идвам.А колегите наистина са готини.Що се отнася до таргетите ADSL-a е труден, прав си не го хващаме, но този месец поне се движим на 90% засега, защото целта е малко по-ниска.Но си хванахме ретеншъна почти вече, а виж коя дата е.Ще избиваме от там и предплатените карти.Не съм съгласна с теб за бонусите.Регионалният ми каза, че в зависимост какво е преизпълнението взимам закръглено нагоре на 10% над него - 110%, 120% и т.н.Ако греша, поправете ме
написано 05.07.2009г. в 10:32
анонимен">мнение от
Всички тук сте описали чудесно ситуацията в БТК,затова няма да се повтарям.Искам само да ви кажа-НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА в тази компания,ама НИКОГА!!!! Всички ние,които работим в нея искаме да напуснем,защото работата е адски трудна и натоварена,гърча и психичсекото натоварване са страхотни,а поне да ни плащаха за това! Хиляди пъти съжалих,че напуснах старата си работа,която беше мн по-лесна и 3пъти по-добре платена,но какво да се прави-и в БТК обещаха добри пари.Но няма нищо,ние пак ще си тръгнем,но ще се постараем нашите познати да не са клиенти на БТК или на Вивател,камо ли АДСЛ,че по-некоректна към клиентите си компания няма.Това е положението,пожелавам на 2бе само хубави мигове,но да знаете,че сега имате самочувствие,но скоро ще останете и без него,защото работата не е само да усучиш клиента,а и да се грижиш за него и след продажбата,т.е. има и след продажбено обслужване,което е не по-маловажно от самата продажба.Сучете ги вие,но не ги пращайте при нас да ви оправяме бакиите,защото това НЯМА да стане.
написано 03.07.2009г. събота в 22:11
отношение шубе го/я е и не казва!
Да совите не са това което са.................
Не може 2 човека да откриват POTS ADSL отстраняват повреди и други глугости безброй и да искаш качество на услуги.
Как да стане няма как аз да убеждавам АДСЛ супер 6 бр. предимствааааа да бе дааааа, Телефон стац. супер да бе дааааааа, вива със скапани карти на 3 месеца да бе даааааа.
Некъдърни управници да бе дааааа.
И приянта работа и сигурен достъп...........
Е при нас е приятно .
Да не говори за заплати тези които оцеляха ще работят за 100 лв.по-малко от тези дето си нямат хал-хабир от нищо....
Е честито на вас стари.....и приятно обеснение какво е това СССибеллллллллллл.
написано 03.07.2009г. събота в 14:23
Да ви споделя моята история, може да помогне на някого когато избира дали да работи за БТК.
Ходих на няколко интервюта и накрая бях одобрен. Изпратиха ми подписано предложение за работа с условията и всичко както трябва - Европейска работа! След което ме мотаха около 20 дни и ме накараха да напусна работата на която бях за си изкарам служебни бележки за доход и ползвана отпуска защото без тези бележки не можело да почна работа! Накрая ми се обадиха да ми кажат, че съжаляват че са се забавили с ОТГОВОРА и нямало да почвам работа при тях. Стана ми много интересно с кой точно отговор са се забавили, след като в продължение на 3 седмици бях в контакт с Човешки ресурси и им изпратих един куп документи за започване на работа?! Най-лошото беше, че заради тази работа отказах друга, която в много отношения беше по-добра, но имах лични причини да избера БТК. Съвета ми е - бъдете много внимателни с БТК!
"Совите не са това, което са..."
написано 03.07.2009г. събота в 12:15
Скоро бях на интервю в бТК и има вероятност да започна работа като "Старши специалист ИТ договори" в София. Обичам да съм наясно как стоят нещата и преди да започна нещо ново винаги се стремя да го проуча предварително и да разбера "кое, къде, как и защо", та отделих доста време и изчетох повечето коментари за бТК. За мое съжаление чета предимно негативни неща и изобщо не съм очарован от мненията, даже напротив - обезверих се. Искам да помоля настоящи и бивши слижители да ми дадат повече инфо, ако имат, разбира се, относно позицията, за която кандидатствам - натовареност, заплащане, възможности и т.н. Не съм първа младост (31г.) и заради това се чудя дали има смисъл да се захващам. Писна ми от временни и несигурни работи и затова се насочих към голяма и известна компания, но ... наистина не знам?
написано 03.07.2009г. събота в 10:18
анонимен">мнение от
в град Варна
Махнаха кадърните т.нар.кабелни муфаджии/по новому оператори оптични кабели/, останаха калпавите,мързеливите и незнаещите, но близки на някого.Няма да се оправи що продължава шуробаджанащината.Цяла БТК-Варна е на този принцип сътворена, преразгледайте т.нар предложения за 10 заплати на съкратените, погледнете на кого е предложено, вижте кой е останал.БТК не е само продажба на услуги, БТК е и поддръжка на инсталациите, светът не се върти само около продажбите, какво ще продаваш като няма кой да го поддържа. С облекчение си заминах, разочарован, изцеден до капка до последния ден с 420 лв. заплата.
Показани мнения 201 - 210 от общо 579 |< « По-нови 171819202122232425 По-стари » >|