написано 29.07.2009г. четвъртък в 03:00
към обект/отдел БГ
в град Аврен
Не може да има некъдърни шефове (келеши на по 23 24 години) и кадърни служители. Интересно ми е ако го сложат на мястото на търговеца дали ще му покрие и 30% от таргета?
Тои опит като търговец няма, а какво остава за регионален.
написано 25.07.2009г. неделя в 22:32
към обект/отдел бтк център
в град Пловдив
Сливането на бтк центровете и 2бе, е най-голямия блъфф, Шефовете на 2бе станаха шефове Бтк центрове С думите "Ще ги науча тези малуммници от БТК, как да работят", регионалните менъджери на 2бе, с радост тровят живота на хората от БТК, и с удоволствие ги освобождават с още по-ласкавите думи: "Знаеш ли колко чакат за твоето място"
Лошото е, че по собствено желение си трагват млади и къдърни хора!
Тази стратегия, ще остави най-големия ТЕЛЕКОМ в България, без кадърни хора!
написано 23.07.2009г. петък в 11:55
към обект/отдел финансистче
в град Димитровград
кажете нещо за аутсорсинга на БТК ? И кога ще е ясен новият собственик ?
написано 22.07.2009г. четвъртък в 17:22
към обект/отдел Сътрудник продажби в МОЛ Бургас
в град Бургас
Само името й е голямо на тази компания.Всичко останало е под всякаква критика.Изискванията надхвърлят всякакви граници, отношението към подчинените е като към някакви работници на полето,а за заплащането какво да ви кажа...То все съм чувала за ниски заплати, но в това БТК са първенци в това отношение.Всъщност само по този критерий са в челните места.Обещанията докато прилъжат хората да започнат работа при тях са като на кандидат-президенти.После те ругаят като улично псе.Е,работете си "скъпи началници"!!!!!!!!
написано 21.07.2009г. сряда в 23:35
До колегите от БТК-ато:
Моля,не коментирайте нищо,което не ви засяга,защото като гледам как некомпетентно се отнасяте към някой въпроси,сами си навреждате...
Те си знаят кои са.....
написано 18.07.2009г. неделя в 21:32
към обект/отдел Обслужване на клиенти - Вибател
Какво да ви кажа още за Вивател обслужване на клиенти, някои от SCSR като например Таня Гергова е толкова некомпетентна, че се чудя как изобщо е стигнала до тази позиция, че тя незнае най-елементарни неща свързани с обслужването на клиенти. Така, че ако започнете работа там, стойте по далеч от Таня Гергова, най-компетентните в call cantar-a на вивател са Светла Гергова, Марин Маринов, Диана Ангелова, другите са долу-горе.
написано 17.07.2009г. събота в 14:04
донке, кажи за каква позиция кандидатстваш и ще се радвам да ти дам информация
написано 16.07.2009г. петък в 22:28
Прочетох много негативни мнения за компанията, но никъде не прочетох за счетоводния отдел. Как стоят нещата там с заплащането, колегите, самата работа и каквото друго се сещате.
Мерси
написано 12.07.2009г. в 02:19
към обект/отдел БТКЦ
До Работя отдавна:
И аз съм от София.Не съм написала, че всичко във фирмата е перфектно.Даже напротив.Има много грижи.И това са смотаните системи, документи, ЕКК-та, забавени заявки и всякакви бумащини.Не са колегите или клиентите.Клиентите навсякъде са едни и същи.Сигурно знаеш.И е по-добре от там, откъдето идвам.А колегите наистина са готини.Що се отнася до таргетите ADSL-a е труден, прав си не го хващаме, но този месец поне се движим на 90% засега, защото целта е малко по-ниска.Но си хванахме ретеншъна почти вече, а виж коя дата е.Ще избиваме от там и предплатените карти.Не съм съгласна с теб за бонусите.Регионалният ми каза, че в зависимост какво е преизпълнението взимам закръглено нагоре на 10% над него - 110%, 120% и т.н.Ако греша, поправете ме
Показани мнения 201 - 210 от общо 584 |< « По-нови 171819202122232425 По-стари » >|