написано 24.09.2009г. петък в 13:45

От месец съм без работа и постоянно съм в сайтовете за работа.Направи ми впечатление, че тази фирма постоянно търси кадри и днес реших да изровичкам нещичко-коя е, каква е?

БЛАГОДАРЯ за съществуването на bgrabotodatel.com и на всички, които са споделили мнениата си.

Изпратих си CV, но при тези отзиви....БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

написано 20.09.2009г. в 22:32

НЕ СЕ ЧУДЕТЕ ЩОМ В ИМЕТО НА ФИРМАТА ИМА``Х`` ЗНАЧИ ИМА НЕЩО НЕИЗВЕСТНО В СЛУЧЕЯ КОГА ЩЕ ТИ ПЛАТЯТ.   НЕ СИ ПОДДЪРЖАТ ТЕХНИКАТА. РАБОТЯТ ДЕН ЗА ДЕН.  НЕ ПЛАЩАТ ОСИГОРОВКИ. А НАЛИ НИЕ РАБОТИМ ЗА ПАРИ

администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 12.08.2009г. четвъртък в 23:18
отношение представител на управлението
към обект/отдел ЛЕЛЯТИ ОТ
в град Каспичан
Здравеите?!?
искам и аз да се включа в мненията.фирмата не търси работници,а СПОНСОРИ?????!!!!!питате се ЗАЩО ЛИ??работиш месец- два а след като пари няма(заплата)тръгваш си и БИНГО,заплатата потъва в джоба на ДАМЯН.А това си е чиста печалба.А ти(работника)настоящ или бъдещ се оказваш СПОНСОР на "ФИРМАТА".Благодаря ви за вниманието
пс:ако не вярвате,добре сте дошли-СПОНСОРИ НИКОГА НЕ СА ИЗЛИЧНИ
написано 12.08.2009г. четвъртък в 19:55
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Булкон
Както следва, аз също пиша тук за да изразя мнение относно невероятната фирма "Булкон-Х". Колеги, било то шофьори, багеристи, работници и т.н., в никакъв случай, дори най-крайният не започвайте работа в тази фирма!!! Ще бъдете третирани като боклуци, пари съответно няма да видите, защото никой нормален човек не би изтърпял такова нещо, а за да получите заплата трябва доста да потърпите. За Ваше добро - по-добре си седете вкъщи и с тази фирма си нямайте нищо общо. Аз не послушах тези съвети, и се опарих. Не повтаряйте моята грешка !!!!
написано 28.05.2009г. петък в 20:38
Всичко до тук казано от моите бивши колеги е абсолютно вярно!
Работното място е на ''гъза на географията'' първо, работното време е по 12/13 ч на ден и все е малко за г-н Е. Христов, уважение никакво, критики големи, абе с една дума всичко, което ти обещават е като облак прах(празни приказки). Осигуряват те на 4ч, извънреден труд не се плаща, глоби и актове си ги плащаш ти(за шофьорите) и никога не вземаш парите навреме. абе с една дума не започвайте работа там . Много са хората. които си патиха от тази фирма, а ако решиш да се възпротивиш на шефа ЕМИЛ скача на бой. Като заключение ще кажа , че когато и да напуснеш винаги е късно и ставаш спонсор на фирмата (от неполучената заплата)
написано 20.03.2009г. събота в 16:03
отношение шубе го/я е и не казва!
tova e firma v koyato nikoy seb uvazavast se rabotnik ili sluzitel bi izkal da raboti ne pukizam hitruvane zaba vyane na parite i nakraya uzilvane po dobre ostanete po dalgo bez rabota otkolkoto da badete izmamen i unizen
написано 07.02.2009г. неделя в 22:36
Ne vi preporu4vam da rabotite v tazi firma.Upravitelia g-n Hristov e ve4no nedovolen - kakvoto i da napravite ne dostatu4no.Zapla6taneto e nisko i ne idva na vreme.Tova e mnenieto mi v nai mek variant.
написано 27.01.2009г. сряда в 18:01
По-отвратителна атмосфера на работа не съм виждал, колектива също не става, а за така наречения "Г-Н" Христов просто нямам думи да изразя безобразното му отношение към служителите. Не правете грешка да започнете работа там!
написано 01.01.2009г. петък в 21:31
отвратителна фирма, отношение никакво към работниците.Ти си едно нищо за Дамян Христов , ти си му длъжник , дори да напускаш с предизвестие не ти плаща .
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ НА РАБОТА И ПОСТОЯННО ТЪРСИ ХОРА ЗА РАБОТА - ТОВА ГОВОРИ ЛОШО ЗА ЕДНА ФИРМА.
Показани мнения 21 - 30 от общо 36 « По-нови 1234 По-стари »