написано 07.09.2011г. четвъртък в 13:25

На 06. 09. 2011 г. пътувахме с влака Бургас - София от 15:20 ч.

Благодарности на целия персонал за проявения професионализъм и добро отношение. Също така на момчетата от бистрото: Йордан и Даниел, които направиха приятен престоя ни във влака.

написано 26.08.2011г. събота в 21:28
към обект/отдел ППП-Г.Оряховица

Към синдикалистите,дето плачат превантивно-уморена съм!Защо в графика за септември имам само един почивен ден-13 нощни през вечер,разделени от две дневни дежурства???

написано 04.08.2011г. петък в 11:54
в град Дупница

Пътувах с 3 внука до Бургас. Разбирасе-спални места нямаше,дадоха запазени места във вагон 3. Отвратително,как може? Номера на вагони няма,вагонът е мърсен,задушно,в коридора пълно с правостоящи. При такива условия,не дай боже пожар или друго нещо.

До кога?

написано 03.08.2011г. четвъртък в 18:41

Г-н Недев, вагон не е оставал за резервна част. Попитайте !

написано 23.06.2011г. петък в 17:13

Защо когато има голямо търсене на спални места по линиите София - Варна и София - Бургас няма предлагане?!? На мой въпрос от днес за покупка на билет за 4 август ми отговориха, че билетите се пускат на 5 юли и свършват за половин час! Ако искам билет да съм в 7.30 сутринта пред гишето. Що за безумие е това???

Нямате приходи - ами пуснете повече спални вагони, хората желаят да пътуват по този начин, защо трябва да се бият за оскъдните места, които предлагате?

написано 14.06.2011г. сряда в 14:20

Бих искал да направя коментар с който да благодаря и поздравя отговорните лица на вагон-ресторанта във влака с който пътувахме на 12.06.2011г.Шумен-София,а именно Даниел Благоев и Емо.

Страхотно отношение към пътуващите,загриженост и много позитивно настроение.

написано 28.05.2011г. неделя в 11:08
в град Горна Оряховица
Проблемите са :
1.Сливане на синдикалната с политическата олигархия.
2.Наличие до регионално ниво на ръководство на "незаменими кадри"от миналото който все са годни да управляват/и то на всяка цена/.
3.Страх,страх,страх.....
написано 21.04.2011г. петък в 20:01
в град Дулово

много съм благодарен на ръководството на бдж че по случай празника ни преведе 50/100 от сумата която ни дължи от две години/45лв/ приятно изкарване на празника с тези пари на всички колеги

написано 18.03.2011г. събота в 11:55
към обект/отдел съкратен

Хванаха бандити, източвали гориво от локомотиви !

17.03.2011 11:24

Акцията била организирана между гара Вакарел и гарата на мина Чукурово след сигнал в телевизионно предаване "Транспортна полиция" залови в околностите на Вакарел шестима мъже, които източвали дизелово гориво от локомотиви на БДЖ.

Акцията била организирана между гара Вакарел и гарата на мина Чукурово след сигнал в телевизионно предаване, съобщиха от МВР.

В групата са служители на железниците, сред които и 55-годишният началник влак А.Д.

Останалите петима са бандити, регистрирани в полицията за различни престъпления. Машинистът Г. Г. (50) е криминално проявен за престъпление при изпадане в неплатежоспособност и за измама.

Срещу 52-годишния помощник машинист И. Д. от София има 2 заявителски материала за кражба.

Маневреният стрелочник към гара Вакарел Б.Б. (57) е криминално проявен за кражба и търговия с акцизни стоки без бандерол. Неговият колега - Т. Л. (50) от Септември е познат за кражби в столицата и в родния му град.27-годишният К.С., също маневрен стрелочник към гара Вакарел, е криминално проявен за отглеждане на марихуана и за разпространение на наркотични вещества.

Какви хора работят в системата на БДЖ, пита се човек?!

При претърсване на гористата местност в околностите на Вакарел са били намерени три пластмасови туби с дизелово гориво, 16 празни пластмасови туби - подготвени за пълнене, три гумени маркуча и лек автомобил марка УАЗ.

В автомобила имало и 10 чувала с крадени въглища.

Показани мнения 21 - 30 от общо 176 |< « По-нови 1234567 По-стари » >|