написано 15.07.2009г. четвъртък в 13:32
към обект/отдел тв системи
в град Пловдив
администраторът каза:
Мнението е изтрито поради неспазване на правилата за писане!

Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 13.02.2009г. събота в 19:55
Като гледам последните няколко коментара се чудя за една и съща фирма ли говорим?!?!
Кога видяхте актуализиране на заплащанията - веднъж на 2 години ли?
На хората,които искат да постъпват на работа в тази фирма бих казала да не вярват на нищо,което ще чуят на интервюто.Оварас вендинг са мнооого трудни в даването на пари!Толкова за заплащането!
Уважение почти няма.Привилегии - нулеви.Фирмена сигурност - относително добра,ако имаш желание да работиш при тези условия си добре дошъл,макар че може и внезапно да им хрумне на шефовете,че не ставаш.Работното време зависи от това на каква длъжност си.Потенциал за развитие няма.Местоположението е различно в различните градове.Колеги - също зависи - аз имам късмета моите да са супер.Работна среда - добра ако няма шефове да ти висят на главата.

А относно колегата,който спомена коледното парти,да уточня,че на него бяха поканени само служители,работещи във фирмата повече от 6 месеца - другите кучета ги яли.
написано 19.12.2008г. събота в 22:21
По принцип в България заплащането на труда е много ниско и от там идва напрежението на всички,най-вече на младите хора!Конкретно за Оварас е доро, в зависимост от позицията, разбирасе.Актуализират се,което е похвално, има и бонуси.Лично аз съм доволен,който не е има избор.......
написано 11.09.2008г. петък в 12:08
към обект/отдел Levis
Каквото и да кажа ще е малко,работих 6 месеца през който не само не съм взела бонус,но и не взех цяла заплата,защото всеки месец ми отдържаха пари.И така на половин заплата и пълно работно време от 12 часа си работих 6 месеца,не защото много ми харесваше,а защото като реших да напускам, трябваше да работя още 3 месеца.Досега не съм чула да има друга фирма от която всички,наистина всички да реват толкова много.
написано 07.08.2008г. петък в 16:20
към обект/отдел sofiq-offis
Kvo da vi kaja....Palno e s selqni.Kolegite sa ti selqni-6efa ti e selqnin i 4ista4kata e selqnka.....
Pravete si smetka.
Parite oba4e sa dobri.....Ako si ot nqkoe selo v Pleven naprimer.
Ne hodete tam....
Lajat...
A e i mnogo veroqtno da vi vzemat nqkoi lev...no pak to vie 6te ste ot selo taka4e nqma problem.
написано 06.08.2008г. четвъртък в 13:11
анонимен">мнение от
към обект/отдел Офис
Заплащане средна работа ако ти платят!
Уважение няма как да се постигне!
За превилегия се счита само това, че са те взели на работа!
Свободно време - докато чакаш да те увикат!
Развитие но на къде?
Колегите са си стандартно от провинцията. (гладни)
Липса на хора с мозък в главата.
написано 27.07.2008г. в 22:15
kato za Balgariya na tui nivo-biva. Moje i poveshe. Da se razshiri avto parka. Rabotni drehi za na otkrito-nipromokaemi.
написано 20.06.2008г. събота в 09:12
анонимен">мнение от
Пълна безотговорност.Пладнешки ......
написано 11.06.2008г. четвъртък в 20:26
Думи нямам да се аргументирам!!! Искам да измисля и някоя блага дума все пак, ама....няма. Заплащането не е отговаря на работата, която изискват от служителите. Всеки говори зад гърба на всеки( да чуете само как....). Никой не се интересува персонално как си, дали не си болен напр. Там се очаква да си робот, който реагира на команди, но трябва бързо да се реагира, защото командите се менят според настроението на шефа. Ако случайно там попадне човек с опит и знания го обявяват за абсолютен некъдърник, защото не мисли като шефа.Там остават само хора, които знаят, че нищо не умеят и се страхуват, че няма да си намерят работа другаде.
Показани мнения 11 - 20 от общо 23 « По-нови 123 По-стари »