написано 26.04.2013г. събота в 21:53
отношение шубе го/я е и не казва!

Да, преди са продавали прахосмукачки, сега подлъгват наивни дами да купуват луксозна козметика с не много ясен произход. Шефовете са руснаци. Ако разгледате мненията на жени в руските сайтове (разбира се достатъчно макар и на руски) , ще откриете оплаквания за алергии, за мошеничество и т.н.

Сайт в България нямат.

Ако все пак искате да работите там, ще ви обещават много пари, повишения, пътувания ...само и само да ви обучават докато им каните клиентите по телефона за безплатна спа процедура, като не ви плащат разбира се. те ви обучават безплатно и ще останете на работа ако от 100 обаждания ДОЙДАТ 20 жени...те и да дойдат , няма да ги видите. Иле ще сключите граждански договор и те ще ви махнат преди да дойте време за вашият бонус. А и да не забравяме че са нови на нашия пазар и не е много сигурно докога ще оцелеят там.

написано 26.03.2013г. сряда в 10:37
към обект/отдел рецепция

Странно, виждам от коментарите че фирмата се занимава с продажба на прахосмукачки, а всъщност обявата, по която искам да кандидатствам е за секретар на рецепция в спа салон? Какво общо имат двете неща и фирмата занимава ли се изобщо със спа дейности ?

написано 06.12.2012г. петък в 20:14

Супер сте хора ! Благодаря за всичко,страхотен екип, чудесно ръководство,отлични условия, жалко че се налага да ви оставя, но щом се върна в България  веднага си идвам пак при вас :)

Успех на всички Кърбисти ! :)

написано 05.12.2012г. четвъртък в 23:51

От около месец и малко съм част от въпросната фирма Алфа Екотрейд (най-новия съм там)и всъщност до този момент съм изключително доволен.Всъщност и аз не вярвах,че е кой знае какво,но се оказа че е ок,да не кажа даже доста добре.

Плащат ти навреме,колегите са много готини,ръководството също!

Освен това,което си изработих, ми платиха хората допълнително и пари за бензин и амортизация на колата 500 лв !Абе с 2 думи супер е ! :)

написано 05.09.2012г. четвъртък в 20:14
към обект/отдел София

Надявам се моето мнение да помогне на хора като мен за това пиша.

Фирмата е Руска и се занимава с продажбата на прахосмукачки KIRBY струващи 5200 лв. Има обучение 3 дни (безплатно) след което стаж 2дни– ходиш да чистиш по приятели и да взимаш препоръки от тях. идеята на цялата работа е да покажеш на хората що за прасета са и как без тази прахосмукачка чудо не може да се живее. Има заучени текстове, фрази и отговори които трябва да се казват задължително! Правят се най малко по 3 презентации на ден, като досадни телефонистки първо изтормозват клиента за среща с обещания за почистване на това- онова.

Заплащането: 250 лв. на седмица + 400 лв от всяка продажба. Ще кажете : ООО МНОГО!

Разходи: използване на личен автоммобил (амортизация)

гориво- не ти дават и стотинка

телефон: обаждане (за своя сметка) на всяка среща по 3 пъти т.е. 9 пъти на  ден като един разговор продължава повече от минута (всеки  да си направи сметката като се почива 1 ден в седмицата)

работно време: от 10ч. сутринта до 10ч. вечерта (последната среща се организира от 20ч, а една среща е около 2ч.)

ако не успеете да намерите 15 тел номера на богати хора( като стоите на паркинга на някой мол и дебнете хора с лъскави коли) на седмица ти плащат 150 лв.

Колко прахосмукачки ще продадете в месеца? Има хора

които от  2 месеца не са продали нищо. и такива с по 1 продажба. Тези прахосмукачки не стават за фирми те са само за домовете.

И 1 съвет от мен: ако не искате някой ден ваш познат да ви заплюе  на улицата (защото си е дал парите на вятъра по ваша препоръка) : палете колата и.... с 200 от там!

ДА ЖИВЕЕ ИНТЕРНЕТЪТ!

Показани мнения 11 - 16 от общо 16 « По-нови 12