написано 02.07.2014г. четвъртък в 09:04

Здравейте :) А нещо за условията на работа в call центъра?

написано 19.06.2014г. петък в 22:28

Попълвахте ли анкета за кандидатстване: номер на лична карта, семейно положение, деца?

написано 05.05.2014г. вторник в 23:00

хора вие не четете и гледате новините май а тази фирма е мошенническа осъзнайте се ако допуснат админите ето ви и линк и стига сте писали само  http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=9552

написано 02.02.2014г. в 18:56
към обект/отдел Търговски отдел
в град Варна

Работя в Кол центъра от както е открит офиса у Варна и съм доста доволна! Месечно взимаш от 500 до 1000лв. , зависи естествено от човека. Шефовете са печени, мотивират те да дадеш най-доброто от себе си, както и дават бонуси под формата на пари или ваучери.

написано 23.10.2013г. четвъртък в 15:32
към обект/отдел продавач-консултант

Редно е и аз да напиша мнението си относно фирма Чайкафф или Алфа Екотрейд ООД.

Ако търсите сериозна и перспективна работа, това не е вашата фирма, плащат много малко, няма твърда заплата, по 5 лв на презентация или на клиент,осигуряват на 230 лв 4 часа, работиш по 6 часа смените, един почивен, трудно се продава скъп продукт, 1900 лв куфарче с козметика, натискат те да продаваш и управляващите натискат и клиентите,като дойдат правиш им процедурата около 1 час и половина,трябват да купят веднага в деня,или кеш, ти печелиш 100 лв или на изплащане, дават ти 50 лв, ако е така, на клиента казваш сега струва 1900 лв, от утре 3000 лв. Ако нямаш продажби първите 2,3 седмици, те освобождават. Във фирмата има голямо текучество, особено продавачите,на рецепцията е 500 лв заплата, пак на смени, но втората свършва в 21 ч. И там се извървяват предимно млади момичета. Така, че стойте далеч от тази фирма. Плащат ти заработеното, което е нищожно и чао.

написано 16.08.2013г. събота в 19:12
към обект/отдел Студентски Град

Здравейте и от мен да  кажа на всеки, който иска да  търси сериозна и сигурна работа,  в руската фирма Чаикаофф , Алфа Екотрейд АД и отскоро  Валентинка ЕООД ( това е все една и съща компания ) не се заблуждавайте във вечност и сигурно бъдеще, натискът е голям нямата лично време и свободен момент събота и неделя също работите и ако искате да изкарате някоя и друга продажба бъдете готови на 12 ч. раб. ден сиреч от 8-20ч. Обещанията са големи и много велики стартирате без осигуровки и трудов договор почти 1 месец ако издържите ок ,ако ли не прав ви път.  Не успеете ли да направите сделка още след 1 седмица може и да ви махнат а дали ще ви платят ? Може би ,ама надали. Забравих да ви кажа,че в момента продават козметика с доста изразенна алергична реакция , защото е с умни кристали и биорезонанс на младата клетка ? С две думи няма защо да ви разказвам какъв кошмар изживях там треперейки дали няма да ме уволнят всеки път когато не съм им продала скъпата козметична серия дешели и отворете сайта на БГ Мама там ще се уплашите от потърпевши жени. Ако ви се иска да станете за подигравки на клиентките отидете и пробвайте пари можете да изкарате , ама с цената на какво , вие си преценете. Братята руски новоизлюпени богаташчета начело с един комплексар 1.30 м. ,който ще ви мачка докато не се разревете от яд и обида ...

написано 26.04.2013г. събота в 21:53
отношение шубе го/я е и не казва!

Да, преди са продавали прахосмукачки, сега подлъгват наивни дами да купуват луксозна козметика с не много ясен произход. Шефовете са руснаци. Ако разгледате мненията на жени в руските сайтове (разбира се достатъчно макар и на руски) , ще откриете оплаквания за алергии, за мошеничество и т.н.

Сайт в България нямат.

Ако все пак искате да работите там, ще ви обещават много пари, повишения, пътувания ...само и само да ви обучават докато им каните клиентите по телефона за безплатна спа процедура, като не ви плащат разбира се. те ви обучават безплатно и ще останете на работа ако от 100 обаждания ДОЙДАТ 20 жени...те и да дойдат , няма да ги видите. Иле ще сключите граждански договор и те ще ви махнат преди да дойте време за вашият бонус. А и да не забравяме че са нови на нашия пазар и не е много сигурно докога ще оцелеят там.

написано 26.03.2013г. сряда в 10:37
към обект/отдел рецепция

Странно, виждам от коментарите че фирмата се занимава с продажба на прахосмукачки, а всъщност обявата, по която искам да кандидатствам е за секретар на рецепция в спа салон? Какво общо имат двете неща и фирмата занимава ли се изобщо със спа дейности ?

написано 06.12.2012г. петък в 20:14

Супер сте хора ! Благодаря за всичко,страхотен екип, чудесно ръководство,отлични условия, жалко че се налага да ви оставя, но щом се върна в България  веднага си идвам пак при вас :)

Успех на всички Кърбисти ! :)

Показани мнения 11 - 20 от общо 22 « По-нови 123 По-стари »