написано 20.08.2013г. сряда в 19:12
към обект/отдел склад/пакетиране

Заплащане - Много ниско 310лв, и се опитват нон стоп да те глобят за някаква измислена нередност, която и те може да са направили кажи речи, за да не ти платят и малкото пари. Обещават ти, заплата от 400лв. до 500лв. като тя трябва да се състави от направени "бройки" които са така направени, че дори за 310лв. не можеш да ги минеш, също извънредното ти работно време не се заплаща, дори да идваш събота и неделя пак си на бройка, и пак не е сигурно, че ще минеш 310лв. които единстено са ти сигурни, ако не те глобят разбира се! И има още 60лв. ваучери за храна с които залъгват хората. Също си отговорен за липси и всякакви неща от този тип.

Уважение - Никакво! На никой не му пука за тебе, ако решиш да напуснеш просто те пускат, без да задават много въпроси, защото са наясно за нередностите и за пълната експлоатация! Освен това ти искат ужасно много документация, която не е нужна за един обикновен работник и струва доста.

Привилегии - Не получаваш храна, имаш диспенсер за вода, от който всички пият с бутилка, което означава недай си боже някой да е болен, до един ден всички ще са болни. Стаята за почивки е някаква пълна смешка, съставена от няколко бюра и стола, микровълнова и диспенсер, няма хладилник... нека храната ти гние в измоленото ти шкафче, където температурата през лятото е към 35 градуса.

Фирмена сигурност - Аз бях назначена за промоционален работник с условие, че може да им трябвам или да не им трябвам след 2 месеца, което колеги и от другите отдели казаха, че пак са някакви лъжи, за да започнеш там. Сами си правете изводите.

Ангажираност - Не е ясна. Както си на 8 часов работен ден и ако искаш можеш да оставаш след работно време, така изведнъж идват и ти казват тази седмица си на 12 часов режим... ти си казваш.. хм 2 на 2, но не! 5 дена по 12 часа, които също не се заплащат като извънреден труд.. всичко си е нормално.

Потенциал за развитие - Абсолютно никакъв има хора, които са там от началото на фирмата, нито са повишени, дори взимат по - малко пари от преди.

Местоположение - Ужасно неудобно, забутано на края на София по пътя за циганската махала, както каза и друг коментирал тук.

Колеги - Има няколко готини колеги, които са ужасна рядкост 2...3, другите са страхотни селяни, които подсвиркват (говоря и за драгите колежки, също) крещят и какво ли още не, слагат едно радио от което по цял ден свири чалга на макс(не можеш да си чуеш мислите) и не се интересуват, дали на някой му харесва или не.

Работна среда - Като прибавим тези колеги и климатик, който много често е на 18 градуса студ, пръстите ми са ставали сини, както и самия климатик няма сменяни фитри и хварчи някаква мазнотия от него и полепва по цялото ти лице, прибавяме още и гърчене, и влачене на тежки кашоки за жени и постоянни крясаци, особено ако случайно си залепил някой стикер накриво събиране на целия отдел и заплахи за носене на отговорност.. няма какво да кажа, освен да прибавя още едно нещо - не ти дават работно облекло и си цапаш твоите дрехи и умираш от студ. Освен това е много мръсно и прашно навсякъде, и те карат да минаваш целия склад, за да стигнеш до стаята ти за почивки при положение, че има директно стъбище до там без мотокари и опасни неща.... и това в името на безопасността!

В заключение бих казала, дори да нямате друг избор не започвайте там, само разходите Ви там и до там са тази мизерна сума, има голяма вероятност да се появят липси или глоби! Просто уважавайте себе си и изчакайте за нещо по - добре, а повярвайте ми почти всичко е по - добро от това. За 300лв. не си заслужава да си съсипваш здравето там(климатици и кофти храна, заради липсата на кладилник или мивка.....), не си заслужава да си съсипваш нервите (чалга, нагли началници и много други неща) и не на последно място работиш със собствени дрехи, които също се съсипват!

Успех!

написано 31.07.2013г. четвъртък в 23:28

Не смятат ли анонимните писатели, че все пак не би било зле да предоставят ясни и потвърдени аргументи за тяхното мнение? Може би просто те самите са мързеливи и некадърни?

написано 09.04.2013г. сряда в 11:20

След 2009г текучеството е голямо заплатите са ниски фирмата върви надолу и основния недостатък след ниските заплати е разположението на фирмата в София,със една дума не започвайте работа там!

написано 04.04.2013г. петък в 13:40

Здравейте ходих на интервю за работа в склада в София преди 2 седмици но до момента никой не ми се обажда дали съм одобрен или не съм,дайте повече инфо за фирмата отношение,заплата колеги-има много негативни мнения който ме плашат?

написано 29.03.2013г. събота в 17:04
към обект/отдел Източна тангента 161

Леле колко зле са стана ли нещата във склада хубаво че се махнах на време от потъващия кораб,със ръководители като началник склада който е във момента нещата са от зле са станали още по зле.

написано 29.03.2013г. събота в 14:13
към обект/отдел Източна тангента 161

Леле каква фирма точно бях кандидат за работа в склада но като видях коментарите за тази фирма бягам със 200км в чассссссссс от таммммммммм

написано 29.03.2013г. събота в 14:09
към обект/отдел Източна тангента 161

Както се доказва от коментарите по долу склада на фирмата се ръководи много лошо от неговият началник склад и за това страдат новите хора който са назначени на работа,надявам се да не изтриете коментара ми за тази фирма за да предпазим хората от тази фирма!

написано 29.03.2013г. събота в 13:50
към обект/отдел Източна тангента 161

Хора не работете в склада на фирмата в София,там се вършат далавери крадене на стока,изнасяне на стока от старите работници и новите служители го отнасят,а горкият Марио Вълков който въобще не си разбира от работата за да си забази поста началник склад освобождава новоназначените служители(който са назначени от няколко седмици),и това му служи за оправдание пред шефовете по нагоре по веригата.Който иска да си скъса нервите може да започне работа веднага в тази фирма която е срам за България!

написано 27.02.2013г. четвъртък в 15:30
към обект/отдел Източна тангента 161

Ето го доказателството съкращават персонал и след няколко дни обява че търсят складови работници- http://www.jobs.bg/f1704135!В тази фирма само шефовете са добре,старите работници от склада си правят далавери и новоназначените го отнасят,тази фирма е срам за България!

Показани мнения 11 - 20 от общо 83 « По-нови 123456 По-стари »

Връзки

Сайтове за работа