написано 07.03.2012г. четвъртък в 16:43

като бивш служител на тази фирмичка бих посаветвал хората изобщо да не вярват на големите им обещания, работих доста време     и  така     и не успях да взема така обещаната премия която парвоначално беше след шестия месец а когато наближи внезапно стана след една година и така и до днес не я получих, за да те вземат на работа в тази фирма единственото условие е да си глупав за да им повярваш и да не злоупотребяваш, заплащането е доста ниско за пален работен ден и единственият вариянт да се задаржите на работа е да злоупотребявате. много работа малко пари , но все пак доверието поражда доверие и храни семейства, а тези хубави договорчета за които се споменава по долу от колеги само едни доста неуки хора биха ги разписали

написано 07.03.2012г. четвъртък в 14:56
в град Казанлък

много празни приказки, тея хора се мислят за мн велики  имат прекалено много изисквания към кандидатите за работа а заплащането е прекалено ниско

написано 16.01.2012г. вторник в 09:36
към обект/отдел АПИО
в град Велинград

Уважами г-н Кристиян Славчев,

Не бяхте уволненен от заложни къщи Доверие за това, че сте ром, а за това, че излъгахте на интервюто и "пропуснахте" да споменете за криминалното си минало, заради което не можете да бъдете регистриран като лице извършващо сделки с ценни метали по Валутния закон, което е задължително условие по Наредбета за дейността на заложните къщи.

Излъгахте и че разбирате от златни бижута, а вие собственоръчно бяхте приели фалшиви златни бижута, които и човек от улицата би познал, че не са истински. И това въпреки претендирани от вас голям опит и проведеното ви задължително фирмено обучение. За да допуснете такава грешка има два варианта - или да сте излъгали, че разбирате или нарочно да сте злоупотребили примерно отпускайки кредита на роднина. И в двата случая мястото Ви не е в Заложни къщи Доверие. Некомпетентността не се толурира в никоя сериозна фирма, каквато претендираме, че сме и ние.

Така че престанете с глупавите и клеветящи коментари по наш адрес. Работихте за нас 3 месеца, заплатата Ви беше изплащана редовно имате платени осигуровки, а това, че парите за приетите от вас фалшиви златни бижута ви бяха удържани смятаме, че е напълно в реда на нещата. Постъпихме и достатъчно коректно да не Ви уволним дисциплинарно, което и заслужавахте. :)

До поребител Нелинка

По принцип никога не се ръководим при избора на място от това дали има или не други заложни къщи. Правим проучване и ако мястото ни устройва го наемаме. Другото е пазарна икономика - по-силните оцеляват, което е добре за клиентите защото получават по-добри условия, а и мнозинството от малки заложни къщи в България са полукриминални лихвари, които само правят лошо име на целия сектор. За да има истински заложни къщи в Бългярия, на които клиените да вярват, тези хора не трябва да са на пазара.

написано 14.01.2012г. неделя в 17:58
към обект/отдел продавач-консултант

аз съм напално разочарован от тази фирма.дойдох в тази фирма с единствената цел да работя.първо ме излагаха с работното време.после им споделих,че като по малък сам се сбил и сега заради това немога да работя на всякаде.те ми казаха няма проблем бе идваи при нас,ние сме коректни няма расови предрасъдаци.още на 3 ден влезе един клиент и казаха някой от фирмата "видяли го тоя мангал."

супер некоректни,лъжат хората с златото че е първа употреба,с техниката,че е добра и има гаранция и подлъгват хората.накрая работех 5-6 месеца с тях и ми викнаха подчинен на Баш Боса от Велинрад Илия Кадинов да ме уволни,че съм бил криминално проявен.

Това драги ми хора се казва дискриминация.А най големия кириоз който беше е като ме извика в офиса си Илия Кадиниж ми каза "Айде заминаваш за софия.и внимавай ,че и преди имах един,двама като теб от ромски произход да не стане.... и си замалча."Това ме обижда и едва ли са думи на един преуспял човек.Какво значение има кой какав е по народност.Важното е да си човек на място и да си с характер.Този човек не струва 5 пари за мен.След като отваря заложни къщи до всички ромски махали.Е кой му изкарва парите според вас?Е това се питам.Изклучително много съжалявам,че работих в тази фирма и съжалявам за изгубеното време и сили.

написано 13.01.2012г. събота в 18:14
към обект/отдел софия

До потребител Нелинка.Г-жо/г-це,коворите за колегиалност...нима не сте чули за пазарната икономика и аз да ви потитам както колегата?! Нима в бизнеса за храни и всякакъв тип стоки не е същото..поне в София  е така-верига магазини "X" до него верига "Y" до тях верига "Z" И никой не хленчи-напротив  старае се да предлага по-добри цени и условия за да задържи и привлече нова клиентела.Мнението Ви звучи нелепо и е комично ! В БИЗНЕСА НЯМА КОЛЕГИАЛНОСТ-ИМА ДОБРИ И ПОСРЕДСТВЕНИ ТЪРГОВЦИ ! ДОБРИТЕ ОЦЕЛЯВАТ-СЛАБИТЕ ФАЛИРАТ.За себе си в позицията на клиент е много по-рационално да се озова в даден търговски обект до,който има конкурентен на него такъв защото така ще избера по-добрият вместо да обикалям из целият град търсейки по-добрите условия и цени!!! ПОЗДРАВИ.

написано 13.01.2012г. събота в 14:58
в град Пазарджик

До потребителят Нелинка: Уважаема госпожо, местата на офисите се избират след внимателно проучване, а не защото в близост има друга заложна къща. Мога да Ви уверя, че много от офисите ни са на места, в чийто периметър няма други заложни къщи (говоря конкретно за гр. Пазарджик). Относно това, че сме отваряли офиси до отдавна съществуващи заложни къщи, дори да е така, доколкото знам пазарът е свободен, всеки може да отвори офис, където пожелае. Според действащите механизми на свободната конкуренция оцеляват по-добрите, така че ако останалите ги е страх, че не могат да бъдат конкурентноспособни ние нямаме ни най-малка вина.

Поздрави!

написано 13.01.2012г. събота в 12:13

Толкова ли е трудно,вашата фирма сама да си намира места за своите офиси.Защо е нужно почти във всеки град ,да отваряте офиси до вече съществуващи от много години заложни къщи.Нема това е колегиално....

написано 12.01.2012г. петък в 10:08
към обект/отдел софия

Искам да кажа мнението си по въпроса за подписването на договора,който те задължава да работиш 3 години във фирмата и ако напуснеш да плащаш неустойки.Ако работиш според фирмените правила,работиш с желание и работата ти харесва този договор поне за мен представлява една сигурност в близките 3 години,сигурност,че ще имам постоянна работа.На фона на високият процент безработица това не е ли така мои бивши и настоящи колеги?При започването на работа аз не бях уведомен,че ще възникне тази клауза,но  не се стреснах да подпиша този договор защото смятам,че ако работя по правилата няма причина да се чувствам манипулиран от ръководството,напротив-ще имам сигурна работа-поне през тези години.

написано 29.12.2011г. петък в 19:07
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Всички

г-н Белев благодаря за отговора, нищо че не е напълно изчерпателен. Защо не искате да коментирате всичко или другите глупости както ги наричате? Утива ви да шикалкавите и увъртате все едно сте политик :)  Не мисля повечв да влизам в спорове с вас, безмислено е. Много неща във вашата фирма е готино като започнем със шефа и колектива. Но тези договори дето карате служителите да подписват, това е грозно. Щом е хубаво а и аз мисля , че е добре да си служител на фирмата, защо, зашо ,зашо е нужно това?                                                                               Весели празници

Показани мнения 11 - 20 от общо 71 « По-нови 123456 По-стари »

Връзки

Сайтове за работа