написано 11.02.2014г. сряда в 23:12

Бих искала да споделя мнението си. Преди няколко дни се завърнах от обучение в САЩ, което беше организирано от АДРЕС. Аз съм човек с идеи и перспективи, за мен развитието е от голямо значение и мисля, че АДРЕС наистина може да го осигури. Естествено, че безплатен обяд няма и не трябва да чакаш всичко наготово. Фирмата осигурява много възможности, просто трябва дойдеш и да си ги вземеш.

написано 10.02.2014г. вторник в 22:50

Исках да си продам къщата край Пловдив сам, не им вярвах на прословутите „агенции“. В продължение на година и половина се мъчих да я продам, ама не става тази работа така лесно и накрая опрях до Адрес. Да, взеха ми пари, но всичко в тоя живот се плаща. За месец намериха купувач. Спешно ми трябваха пари, и добре, че не продължих да продавам сам!

написано 10.02.2014г. вторник в 13:27

Исках да си продам апартамента и отидох в една агенция, в която ми казаха, че комисионната им е по-ниска от останалите. Опитаха се да ми вземат парите предварително и да изчезнат, за щастие се усетих навреме. След това случайно попаднах на Адрес. Във всички големи компании комисионната е еднаква и има причина да е такава. Евтиното често струва много по-скъпо!

написано 10.02.2014г. вторник в 10:30

Работя от няколко години в Адрес. Работата ни е много по-лесна от преди, заради непрекъснатите подобрения във всички дейности. Отскоро има и Кол Център, който помага за добрата връзка между клиент и брокер, а има и мобилна версия на сайта. Засега съм доволна от заплащането, средата, колегите. Работната атмосфера е много позитивна.

написано 09.02.2014г. в 22:35

В последните години ми се наложи да опозная отблизо различни агенции за недвижими имоти, като за съжаление не мога да дам изцяло добро мнение за никоя от тях. В Адрес не беше чудо, но пък ми намериха купувач бързо и спазариха добра цена.

написано 09.02.2014г. в 19:48
отношение представител на управлението
към обект/отдел Оперативен бизнес

Нова съм в Адрес, работата е доста, но си заслужава и като заплащане, и като атмосфера. Парите се получават винаги и навреме. По-голямата част от колегите помагат. Купоните са много и страхотни. Все пак коя друга фирма за недвижими имоти би могла да си позволи да покани Кали, Камелия или Десислава на свое парти...

написано 09.02.2014г. в 19:02

На мен брокерката ми беше по-възрастна и не беше от Адрес, в което не виждам нищо лошо. Имаше опит и си свърши работата отлично. Знаеше как да общува с клиентите и останах много доволна.

написано 13.11.2013г. четвъртък в 13:32

Лоша работа е да продаваш апартаменти с тези "брокери", пенсионери и глупаци и накрая ти нахакват една комисионна 3 порцента и припадаш! По-добре ползваите друга агенция с ниски проценти за хонорар или си продаваите сами имотите но тези са схемаджий.

написано 03.11.2013г. в 00:02

Лъжливи работи правят тези от схемите с имотите и не са такива читави! Много лъжат хората и няма смисъл да им плащате високите комисионни измамническа схема...! Продавайте си сами, ако можете имотите...!

Показани мнения 11 - 20 от общо 65 « По-нови 123456 По-стари »

Връзки

Сайтове за работа