написано 23.05.2011г. вторник в 08:52
в град Русе

СЛАДУРИ,КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ДА РАБОТИТЕ В ЛУКОЙЛ, ЗАЩО НЕ НАПУСНЕТЕ? ЗНАЕТЕ ЛИ ОТКОГА СЕ МОЛЯ НЯКОЙ ОТ ВАС НЕДОВОЛНИТЕ ДА НАПУСНЕ ,ЧЕ ДА ПОЧНА АЗ РАБОТА НА НЕГОВО МЯСТО.ТАКИВА ЗАПЛАТИ И ДЕПУТАТИТЕ НЕПОЛУЧАВАТ! ЯВНО НЕ СТЕ ИЗЛИЗАЛИ В ЧУЖБИНА ДА ВИДИТЕ КАК СЕ РАБОТИ.ИМАТЕ РЕДОВНО ЗАПЛАТИ,КОЙТО И НА 3 РАБОТИ ДА РАБОТИТЕ НЕМОЖЕ ДА ГИ ИЗКАРАТЕ НА ДРУГО МЯСТО.ИМАТЕ ВСИЧКИ ОСИГУРОВКИ.КАКВО ИСКАТЕ,ДА СПИТЕ ПО ЦЯЛ ДЕН И ДА ВИ СЪБУЖДАТ САМО В ДЕНЯ НА ЗАПЛАТИ ЛИ?ИМА ГЛОБИ И НАКАЗАНИЯ А В ДРУГИТЕ ФИРМИ НЯМА ЛИ?АЗ СЕ ПРЕБИВАМ ОТ РАБОТА ЗА 400ЛВ ЧИСТО А ВИЕ НА 1300ЛВ СТЕ НЕДОВОЛНИ.КОЙ СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА,И КОЙ ГО ПЛАЩА?МИ НАПОСНЕТЕ БЕ ДАМИ И ГОСПОДА КАТО СТЕ НЕДОВОЛНИ,ЧЕ НИЕ ОТКОГА ЧАКАМЕ ДА СЕ ОСВОБОДЯТ МЕСТА ПРИ ВАС,АМА САМО ПЛАЧЕТЕ А НЕНАПУСКАТЕ.МАЙ САМО ИЗГОНЕНИТЕ ПЛАЧАТ ОТ ЯД И БЕЗСИЛИЕ ,ЧЕ НЕМОГАТ ДА СЕ ВЪРНАТ ПАК ВЪВ МЕДА.МОЛЯ ВИ АКО ЗНАЕТЕ ФИРМА ДЕТО ДАВАТ ПО 1300ЛВ ЗАПЛАТА БЕЗ ДА СЕ РАБОТИ МЕ ИЗВИКАЙТЕ,ЗАЩОТО НЕСЪМ ЧУВАЛ ЗА ТАКАВА.НАПУСКАЙТЕ ЧАС ПО-БЪРЗО ЧЕ НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА ЗАПОЧНА НА ВАШЕ МЯСТО РАБОТА И АЗ И ПРИЯТЕЛИТЕ МИ!!!!!

администраторът каза:
Не пишете коментарите си само с главни букви това се счита за висок тон в интернет и не се приема добре.
написано 12.05.2011г. петък в 19:43
към обект/отдел много

Не излизат оценките нещо-затова:

+5;-5;+4;-5;0;-1;+3;+3;-5

написано 11.05.2011г. четвъртък в 21:22
към обект/отдел много
в град Бургас

Трябваше ми тези дни бележка за доходите за 2010г. и се оказа по-думите на служителка,че немога да отида да си взема-попитах я не е ли възможно да се обадят на портала и да ми бъде издаден пропуск за няколко часа/каквато практика имаше преди години/,не можело.

Работната среда не се влоши преди 2г.,а преди 3 или 4,затова и напуснах,по-добре късно отколкото да те изхвърлят на 50-60г.

Мислех да пиша и за други неща,но определено не си заслужава усилието.

написано 09.04.2011г. неделя в 08:02
към обект/отдел производствена дейност
в град Бургас

Като се замисля единственото позитивно нещо в тази фирма е че плащат навреме и осигуряват на реалната заплата.

Като работна среда мога да кажа само че е от 2 години е голям ужас.

Непрекъснато си подложен не само на стреса от работа при екстремни условия( разбирай опасни за живота и здравето),но и си заплашен от дороволно напускане(правилно сте прочели-доброволно напускане).

От 2009 г Нефтохим се съсипва .Изведените от експлоатация мощности са над 70% .Просто съсипаха Нефтохим.

За заплатите.

Заплащането е добро като се има впредвид пазара на труда в БГ, но не е достатъчно.

Работи се на 12 часови смени от 2006г когато успяха чрез фалпификации и не само да издействат от правителството да изведе работещите в Нефтохим от дейностите за които се полага намалено работно време

Нощния труд се заплаща по 2,2 лв на час ,което за Бг не е малко ,но виждайки физическото и психическото състояние на персонала след нощна смяна си мисля че не си заслужава.

"Менижърите" непрекъснато коментират че изискването на акционерите е да се работи с по -малко персонал но с по -висока интензивност.Това е правилно но само тогава когато са построени нови модерни инсталации при които работата е автоматизирана.

За съжеление такива няма.

Давам пример .

инсталация работеща с над 200 човека персонал в в момента се обслужва от 50.

До такава степен са се вманиачили в съкращенията че се оказва че в момента персонала (призводствения) е по -малък от този в подобни заводи в Европа.

Естесвено заплатите там  са в над 5 пъти по ниски .

Ако имах алтернатива за близко заплащане на това което получавам в момента(нето 1300 лева) на мига бих напуснал .

Защото здравето е много скъпо а хората работили в Нефтохим по правило не живеят дълго

написано 12.02.2011г. неделя в 10:38

за да работиш в лукойл тябва да имаш много здрава психика.ежедневно си подложен на стрес от клиенти и  шефове или по скоро нарекли се такива, ако има 2000 работника със сигорност има 4000 шефофе,те си карат лъскавите коли и те експлатират както си искат защото другите чакали на вратата,така ти казват като се обадиш да се защитиш.глобяват те за глупости- минимум двама от бензиностанция поне по 150 лв нали трябва да си избият промоцийте които пускат.работиш поне за двама защото не взимат персонал а ти дават мижави стотинки.кага в българия ще има здрав синдикат които наистина да защити работника.на кратко това е локойл ПЪЛНА СКРЪБ!не се лъжете хора да започвате в тази фирма!

написано 19.01.2011г. четвъртък в 21:05
отношение шубе го/я е и не казва!

Всеки ден нови мнения се казват относно новото съкращение през юни м.Няма да се очудим ако и този път се съкратят хора работели ипознаващи естеството на работа,и на тяхно място се прехвърлят "наши"хора!Ежедневен стрес!И до кога?Плодовете от предното съкращение започнаха да ги берът,но  потърпевши са пак най-малко виновните!Нима те го решиха така безотговорно,че може да се работи без хора???ТЕПЪРВА ЩЕ ТЪРПИТЕ ПОСЛЕДСТВИЯ!Просто не ставате за ръководители!Нито с решения,нито с носене на отговорност,Нито с адекватно мислене!

написано 12.12.2010г. в 22:59

ЛУКОЙЛ е един от най-големитв работодатели в страната  с редовни изплащания на възнагражденията и осигурявне върху брутното трудово възнаграждение което разбира се е плюс. Аз съм бивш служител в компанията и нека ви кажа спокойно какво се прави в момвнта понастоящем: В края на годината има кампания/промция/ за зареждане на горива над 20 литра при което можеш да участваш в томбола занагради цели 4 месеца и познайте хора какво става сега работниците на бензиностанцийте ги санкционирват с по 60 лева два месеца по ред заради евентуални пропуски при обслужването на клиент а дане говорим че ртаботиш за двама или трима а взимаш заплата за един а като говорим за клиенти и за руска компания нека ви уточня че става въпрос за/тайния клиент/ измислено от американците :) смешно нали или по-скоро жалко за работницте които дишат отровите като за двама -трима. Не е проблема в тайния клиент  а в дивашкото мислене или по-скоро арогантното  диктаторско мислене на повечето господа  в администрацията. Лошо няма в това че всяка компания си има своя политика но пък чак такова нечовешко отношение и орязванес пари е несериозно хубаво би било да разберат от инспекцията по труда за това дали може да санкционирваш работник два месеца един след друг че защо и в Москва да не разберат не е лоша идеята:))) Лошо за доста хора...

В Българив има около 200 обекта/бензностанций като 20-тина са Франчайзи 180 по двама глобени колеги по 60 лева всеки месец това прави поне 43200 лева приходи предостатъчно за наградите които са купили с отстапки както и екскурзийте остава достатъчно и за тях.

Правете си изводите от тук нататък, е забравих да допълня никой не е съвършен :)))

написано 28.09.2010г. сряда в 15:33
към обект/отдел benzinostanciq
в град Карлово

Вярно ли е,че за да започнеш работа на бензиностанция на Лукоил,трябва да имаш(забелижете)две деса?политика на фирмата било,така ми обясни не дотам учтивия Г-н Управител.Май поговорката"Имаш ли вуйчо владика..." все още важи за нашия раьон Карлово?

написано 04.07.2010г. в 20:48
в град Пловдив

На мен ми бе казано че работното време е 8 часа 5 дена за месечно възнаграждение 850лв.Наистина ли е така.Пишете моля.Пишете ми на скайп-valeri_oven.Благодаря.

Показани мнения 11 - 20 от общо 63 « По-нови 123456 По-стари »

Връзки

Сайтове за работа