Епарко Интертранс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Чернево, Райна Княгиня, 2&markers=Чернево, Райна Княгиня, 2

Епарко Интертранс ЕООД

Започнах във въпросната фирма с условието, че след като бъда обучена ще ми бъде предложен договор. На въпроса относно заплащането ми беше отговорено, че едва ли не аз трябва да им плащам за това че ме обучават. Обучението беше проведено по чат от една "дама" намираща се в чужбина. Нейното отношение беше меко казано отвратително. Работните условия бяха също покъртителни - външна мръсна тоалетна, зеленясали диспенсери за вода и т.н...
След като работих около 2 месеца, попитах г-н шефа как стои въпроса с договора. Беше ми предложен някакъв ученически договор отново без заплащане. Напуснах на следващия ден.
За протокола искам да отбележа, че съм завършила в Англия и няколко дни след като напуснах Епарко бях наета на работа в чужда фирма, където мнението ми е ценено а обстановката и работните условия са на най-високо ниво. Да напусна тази кочина беше най-доброто решение което съм взимала.

Поздрави,
Кристина

абе ей хора имам въпрос към вас......./модераторите на сайта/ защо липсват публикаците ми от 2012 год...??

Живко,
В отговор на "творбата" ти ще си позволя да отбележа няколко неща по точки за да са по-лесни за разбиране:
1. Сега разбирам защо г-н Христов от фирма "ХРИМАКС" те е изгонил. Постъпил е мъдро;
2. Представи на аудиторията фактите по същество, включително дипломите си за завършено образование от където да е видно, че си компетентно лице и можеш да даваш оценки. Дотогава ще считам написаното за клевета срещу мен, за която съм принуден да взема съответните мерки.
3. Фирмата е надлежно регистрирана в ТР и ако за теб е проблем да четеш или пишеш, обърни се към грамотни хора;
4. По отношение на твоите професионални качества или липсата , на такива ще се произнесът компетентните органи. Излишно е да споменавам, че трудовият ти стаж , като водач на товарен автомобил е повече от символичен.
5. Моля да обясниш на аудиторията причините поради , които при нас работят хора от 4,5,12 години. Не мога да допусна, такива като теб, с писанията си да омаловажават и омърсяват приноса и качествата на тези мъже, на коити мога само да благодаря за професионализма и доброто представяне.
6. Запознай читателите с процедурата по издаване на болнични листи, възможно е някой да му се наложи да мами работодателя си.
Приятен ден на читателите.
P.S. Уважаеми hanns_g, надявам се че ще ми простите, че ви пренебрегвам , в този отговор. :)

Некоректно държание със служителите,Пълно безхаберие от страна на управляващия песионал,Измислени тяхни закони за работа с товарни автомобили ,техническо обслужване и така нататък,Относно заплащането и там измислена история,тудовият договор на 280 лева ,адреса на фирмата неточен ,в някакво село ,без улица и номер въобще индиянска работа,Трудовият договор написан на пишешта машина неясен и с правописни грешки от което той е фашив,При повреда на автомобила изкарват шофьора некадърник и най долното същество което е работило с автомобилът им,и най важното нещо,заплащат си ремонта в сервиза защото повредата е по тяхна вина,Който реши да започне работа при тях трябва да знае че винаги е виновен за всичко и че евиновен че е постъпил на работа при тях,Относно условията на труд , измислена селска тоалетна която има всякакви гадини итака нататък,Банята е импровизирана с необезопасен бойлер който се включва от ключ за осветление и няма никакви защити,Няма стая за почивка на персионала,няма хладилник шофьорите които са в гаража да си слагат храната защото лятно време храната се разваля бързо,Стаята за почивка е под ореха

ГОСПОДА ЗАЩИТНИЦИ,НЕКА ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ,ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е МАЛКА И ВСИЧКИ ФИРМИ ГИ ЗНАЕМ МНОГО ДОБРЕ,ЗАТОВА СМЕ КОЛЕГИ ДА СИ СПОДЕЛЯМЕ КОЯ ФИРМА СТАВА И КОЯ НЕ СТАВА.ТАМ КАДЕТО ПЛАШТАТ ДОБРЕ РАБОТА НЯМА А ТАМ КАДЕТО Е МНОГО ЗЛЕ ОБЯВИТЕ ИМ СТОЯТ С МЕСЕЦИ И НЕ МОГАТ ДА СИ НАМЕРЯТ ШОФЬОРИ.ТУКА В ФОРУМА Е 9 КЪМ 1 ЗА ПРОПАДНАЛА ФИРМА,МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ЩЕ ПОЧНА РАБОТА В ТАЯ ФИРМА???????????
БЛАГОДАРЯ!

Господа,
За да прекратим практиката на "анонимно оплюване", занапред ще бъде търсена съдебна отговорност на всеки, който си позволява да изрича недоказани твърдения и клевети по адрес на фирмата. Това, че използвате псевдоними, няма да помогне на никой-съществуват законни начини за локализиране на потребителите.
Ако искате думите Ви тук да звучат достоверно и с тежест не се "скривайте" зад измамната анонимност на този форум.
С пожелания за успешна Нова Година!

Защо,като са толкова добри спрямо някй хора,като Георги и Стария от 3 месеца не могат да си намерят шофьори и дали тия двамата по горе не са един и съшт човек от по горните служители и да ви примамват че работата е перфектна.

...и тъй като съм от Варна , позаинтересувах се какво е мнението за Епарко от и други. Лично- не ги бях чувал до сега.
Мойте въпроси са към геройте тук:
Стария и Георги- служители на фирмата и днес.
1. Защо да си струва да работя за вас, след като трябва да подпиша Записна заповед господа? За к,ва гаранция става въпрос?!
2. Защо , ако са толкова толерантни работодатели- дори и не обявяват заплата, а?!
..та изградих си мнение- подкарали са я като богопомазани, несъобразявайки се с нищо и никой.
На такива измислени и несериозни фирмички - не че не се цяня за работа, а напротив- чакам да ги посурвака Виделовия ден - та да се призямет, ако не искат сами да си вадят хляба като прости шофъори.

Уважаеми Господа,
Несериозно е да злословите анонимно, без да боравите с фактите. Държавната администрация има задължението да ни санкционира , ако сме допуснали нарушения на трудовото законодателство.
Безразборното и неграмотно писане тук е единствено атестат за некомпетентност и лиспса на професионални качества.
Силно се надявам да бъда разбран правилно.

Колеги,наистина има саит, в който има мнения на превозвачи.Тук в момента Вие изразявате мнение.Все пак всеки трябва да има достойнство.Когато сте на Пристанището се поогледайте малко и направете равносметка за ситуациата на пазара.Наистина в момента управлявате автомобили, които са от най-висок клас и разхода е занижен до минимум, за сметка на цената на автомобила.Задайте си вяпроса защо има хора работещи постояяно в транспортни фирми и такива прихождащи.Ето, значи има проблем някъде.Всичко се доказва и показва с нормативни документи.Това е проблем в цял свят.2011г когато премине кризата, ще има отново потребност от работна ръка в ЕС.Принципно българските шофьори са едни от наи–елитните.В рамките на 10-15години ще има недостиг на шофьори в България.
Лично съм се нагледал на доста неща и неискам да взимам мнение.Всеки има право да говори, но все пак нека да е смислено.Може би типично за българина е да оплюе и да интриганства.
Убеден съм, че ако всеки човек мисли и работи позитивно нещата ще стят друго яче.Често следа европейски форуми на голями транспортни фирми и там, колеги няма такива дискусии.
Пожелавам успех на работещите и новопостъпилите,
Мислете позитивно!!!!!