написано 13.01.2011г. петък в 10:49
в град Варна

Здравейте,аз имам въпрос за дадена позиция.

Прочетох в сайта на фирмата ,че има свободна позиция за сортировач,но никъде не намерих информация за подобна длъжност.Аз съм завършила техникум по облекло и имам представа от качество на материята,интересна ми се вижда длъжността и бих искала да кандидатствам,и работното време ми допада за мен е важно събота и неделя да почивам.

Та въпросът ми е,каква е дневната норма,с какъв транспорт се ходи до там(мисълта ми е дали има нещо осигурено или не)и въобще всичко за тази позиция ме интересува?Благодаря ви предварително:))

написано 14.12.2010г. сряда в 16:16

Можеше да сте по-коректни към кандидатите за работа във вашата фирма.В тази криза не може да лъжете хората и да ги карате да чакат за отговор 1 седмица,като се има предвид,че може да изпуснат по-добро предложение.Усеща се и дискриминация към определена група хора.

написано 24.10.2010г. в 17:56
в град Варна

Много яка фирма! Магазините са страхотни. Имам приятелки, които са работили в MANIA, които са очаровани от атмосферата, яките пртита и отношението. Доколкото знам имат много бонуси, но най-готиното са партитата им. А като клиент мога да кажа, че няма други магазини в които да съм се чувствала така теранова и нюйоркър и да бягат срещу тях немогат да ги стигнат. Когато завърша и аз ще кандидатствам при тях.

написано 13.10.2010г. четвъртък в 17:43

Привет,

Ако някой може да се сети за друга фирма, която през кризисната 2010 година е вдигнала на два пъти заплатите на ВСИЧКИ служители в магазинната си мрежа _ над 200 човека, моля да усведоми информиращите се в сайта за да знаем къде има и други коректни работодатели, които не спекулират с кризата :)

А сега сериозно : През 2010 година заплатите в MANIA в магазинната мрежа бяха вдигнати през пролетта и от 1 септември още веднъж!Факт, който може да се провери.

написано 11.10.2010г. вторник в 15:51

заплащането е ниско. неразбираш колко пари чакаш за месеца. имаш твьрда заплата 320лв защото те водят продавач нехранителни стоки, вместо продавач кнсултант. имаш бонус от оборота, ама от него удьржат липси/неясни/ и даньци.глобите са задьлжителни и измислени. само да ти взимат от заплатата. дават валчели, ама не като надбавка, а част от бонуса който чакаш в лева. нпр. Очакваш 200лв бонус- спират ти 40лв удрьжки, 50липси, 20лв глоби и си работил цял месец за 320+110лв по 10часа /пед дни под ред с една почивка. все не им стига персонал, щото няма луди да работят дьлго време там. Управителите само!те са бивши продавачки издигнати, защото са удобни и дирижирани от висшестоящите. и се подиграват сьс служителите си, да си избиват комплексите. Служителя там е не защитен от рьководството. ако клиент се оплаче- те уволняват. недоказано защо.карат те да разпишеш молба сьс задна дата по взаимно сьгласие, ако не- те уволняват!

Платената отпуска е платена на 50%. защото ти дават само твьрдата заплата 320лв а бонус не- за дните в отпуска. А като те назначават ти казват , че бонуса е част от заплата, ама в отпуска ли си не е част от твоето вьзнаграждение щото не си се трудил. е кое е платената отпуска, вие преценете!

вьзможност за развитие няма, ако нямаш близьк от висшестоящите. Мания е Мафия.управителките са много ограничени, както казах по-горе и не допускат по- инелигентни от тях. ако на интервю те поканят поради дефицит на персонал, то не след дьлго, ако си по-умен от тях те уволняват или подливат вода. имат гнусни методи за доводи срешу служителите си.

не си губете времето там.по-добре в павилион на 400лв твьрди, от колкото по 10часа всеки ден с една почивка.

написано 29.09.2010г. четвъртък в 22:15
към обект/отдел Администрация, Счетоводство
в град Варна

Здравейте, аз не съм работил в Мания, но съм техен партньор и често посещавам служебно офиса на фирмата във Варна. Прави ми впечетление изключително много позитивизма на всички работещи там. Аз имам контакт с много фирми, но досега подобна страхотна работна атмосфера рядко съм срещал, а това е изключително важно за ефективността и работоспособността на всички. Клиент съм и на техните магазини във Варна - обслужването е на ниво. Може би има някакви пропуски, но като цяло обстановката във фирмата мисля, че е много добра.

написано 18.09.2010г. неделя в 16:49

здравейте,бих искала да попитам как е отношението и заплатата в манията в люлин? предстои ми започване на работа там. дали си заслужава,благодаря за бързият отговор:)

написано 29.04.2010г. петък в 15:38
към обект/отдел магазини

Няма професионализъм в тази фирма!!!!

написано 16.09.2009г. четвъртък в 12:33
към обект/отдел Търговски отдел
в град Сливен

Работя във фирмата повече от година и уверено мога да кажа, че спокойствието, сигурността и коректността с която подхождат към служителите си не съм срещала никъде през целия си трудов стаж. В България стана лукс да те осигуряват, да взимах заплатата си навреме, да ползваш болнични и отпуска, когато имаш нужда, това остана сякаш само привилегия на държавните служители. В Mania всичко това се случва !

Искам да благодаря на г-н Спасов и екипът му за коректността, сигурността и уважението което показаха и продължават да показват към мен през целия ни общ професионален път.

Радвам се, че съм част от големия екип на Mania team.

Показани мнения 11 - 20 от общо 25 « По-нови 123 По-стари »