написано 15.09.2011г. петък в 11:02
в град Карнобат

немога да разбера какви са критерийте за да се започне работа в тази фирма?и защо се лансират хора които немогат да си кажат името на правилен български език.няколко пъти си подавам молбата за работа,викат ме на интерю а групите които в зимат са все с имена Хасан,Мехмет,Айше,Тайбе и т.н.някой може ли да ми отговори на този вапрос?

написано 12.09.2011г. вторник в 21:08

Хора радвайте се, че в града има завод който да дава възмовност на хората да работят, само мрънкате за заплати но в интерес на истината не давате и кой знае какво, е няма как но това е обществото ни само недоволства и иска е няма как трябва да се трудиш за да искарваш! Заплащането е добро в сравнение с другите фирми, които плащат мизерни пари! Радвам се, че работя за тази компания!

написано 13.12.2010г. вторник в 21:46
в град Белослав

абе нямам думи всичко е под всякаква критика  мизерия на 1 човек 5 шефа има никои ли не  вижда това господин Димов и тои ми говори това и онова ами никои от работниците не смеее да  гакне заштото ги мачкат там само такива смотаняци ама то всичко е до време уж сме  в европа а нищто ползват ни като бели роби но всяко начало има и своят краи

написано 07.12.2010г. сряда в 20:21
към обект/отдел нямя значение
в град Мездра

Здравейте,бих искала да си изкажа мнението за фирмата.Много жалко че, Работодателят ни се възполззва от обстановката в държавата,и от мизерията в нея.Трудът който се полага не се отценява .Заплатите са направо мизерни.А имаме ли избор?Ето от това се възползват най безсрамно Работодателите.Едва ли в Германия някой би работил за тези мизерни пари.За този изцяло ръчен труд хората изискват и адекватно заплащане.За ръководството сигурно е добре,но за редовия монтажник е МЪКА и МИЗЕРИЯ.Помислете всички сме Българи, а Вие сте хората които да защитават нас мишките.Дано да съм го написала достатъчно грамотно за да си направите труда да го прочетете.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ за вас ,а ние на празен стомах и може би на тъмно и студено без ток КУРАЖ.

написано 28.06.2010г. вторник в 10:18
към обект/отдел произбодство
в град Мездра

Добре си изказвате мнението ама поне пишете грамотно.Неразбирам само като не ви изнасят толкова много неща защо работите тук ?Всеки има право на избор и никой не ви задържа :) Само мрънкате .... и работниците и шефовете не са изрядни като навсякъде :).

написано 22.03.2010г. вторник в 14:34
в град Враца

от целия екип на поло-мофо:

Г-н Димов ние знае че вие сте единствения виновник за нашето освобождаване защото предавате на Г-н Хохмал това коетона вас ви изнася,но в сашото време вашето място не е там защото вие можете само да викате и да обиждате.Но аз не сам бог за да ви садя надявам се неговото наказание спрямо вас да е много по жестоко.Рано или касно вие няма да имате място вав този град/завод

написано 30.11.2009г. вторник в 20:15
към обект/отдел и до днес незнам
в град Враца

голяма бъркотия е в тоя завод .пълно е с идиотки и не знам защо визоалните трябва да се товарат с тяхната недоправена работа а зелените престилки за какво са

общо взето българска работа един работи трима го наблюдават

написано 23.11.2009г. вторник в 09:11
към обект/отдел proizvodstvo
в град Мездра

Немам думу за тази фирма,всеки си прави квото си иска.За организациата-ами то няма такава!

написано 30.07.2009г. петък в 15:30
в град Мездра
Смятам,че завода е много добър, всичко е на ниво. Заплатата е сигурна и е добра в сравнение с женските заплати в региона .Медицинската сестра е чудесна .Янка е много сладка и Велислава също да са живи и здрави да дават надежда на жените и да ги посрещат с усмивка .Бъдете щастливи момичета.........
Дами,монтажнички, бъдете търпеливи уважавайте се ,помагайте си за да сте добре...най-лесне са сплетните а от тях никой не печели
Показани мнения 11 - 20 от общо 21 « По-нови 123 По-стари »