написано 15.12.2008г. вторник в 20:22
към обект/отдел Варна
в град Варна
Искам да изразя мнението си за фирма "Веселина".Това е една чудесна фирма,която за много кратко време успя да стане споменавано име в почти всеки дом,особено във варненски регион.Успя дори и да измести имена като "Денито","Кенар" там,а както чувам е тръгнала да ги измества и на доста други региони в страната.Продуктите на фирмата имат наистина страхотен вкус и са на сравнително добри цени.Понеже съм в бранша и следя доста от фирмите,които се занимават с продукция на салати и деликатеси ,съм приятно очарована от потенциала,който има фирма "Веселина",явно имат много добри мениджъри ,а и като цяло сигурно разполагат с добър и компетентен персонал за да жънат тези успехи.Поздравявам ви "Веселина"-удоволствие е да се работи с вас.
написано 05.12.2008г. събота в 08:55
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Каспичан
това е една измислена фирма;почти никой не е чувал за тези салати и горките търговски представители се опитват да ги набутват на търговците.пожелавам ви успех на пазара.давайте...тук има голям шанс за доказване и израстване с тази 24h работа.блъскайте момчета;разкарвайте си салатките с бусчетата!!!
написано 11.11.2008г. сряда в 18:17
към обект/отдел продажби
Бих искал да посъветвам всички кандидати за работа във ''Веселина Трейд'' ЕООД (салати Веселина)да избягват да подават cv-та в тази фирма. Уговорката за заплащането ще ви бъде 500 лв на месец + 2% от оборота, като гарантират че ще ви осигуряват на тази сума, но дефакто впоследствие ще се окаже, че ви осигуряват на абсолютния минимум. Работното време е от 7 и 30 ч. до 19 и 30 ч. (понякога и до по-късно), като се работят и съботите, които обаче не се заплащат. И за завършек, ако работите в тази фирма и решите да напуснете, то знайте, че парите, които ви дължат няма да ви бъдат изплатени. Традицията в тази фирма е парите, които се дължат на напускащите фирмата е да се поделят между оставащите във фирмата. Ако искате да разберете как изглежда Дантевия ад, то знайте че да работиш в салати Веселина е все едно да работиш в ад. Искам да кажа, че всичко гореспоменато се отнася до клон София на салати Веселина, как е положението в Добрич, където се намира производството не бих могъл да кажа.
написано 07.11.2008г. събота в 21:24
az rabotq v salati "veselina "i sam super dovolen
написано 08.09.2008г. вторник в 16:29
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Добрич
Какво ново да Ви кажа?
24-ри часова работа, уж на смени, но си е 24-ри часова
написано 07.09.2008г. в 22:16
анонимен">мнение от
в град Добрич
Знаете ли нещо за тази фирма?
Показани мнения 11 - 17 от общо 17 « По-нови 12