написано 12.12.2010г. в 14:45

защо давате несъществуващ и-мейл адрес и карате хората ,които искат да кандидатстват при вас за работа да си пращат автобиографиите просто така в мрежата.

поне напишете актуален и-мейл, за да не ви псува всеки втори решил да си пусне CV-то с надеждата 4е има кой да го  про4ете

написано 20.11.2010г. неделя в 23:14

здравейте всички,само мога да кажа че фирмата се отнасят много добре със служители те си.Радо е супер човек,рядко са такива шефове.Колектива е много сплотен.Мариана и Антон са супер.Жаси също.Антон е малко нервен като не вършиш по бързо работата си ,но пак е и напълно прав.Спрямо заплащането са много точни.

написано 22.02.2010г. вторник в 14:00

Здравейте, интересуваме някой знае ли в момента да ли търсят служители?

написано 21.08.2009г. събота в 20:50
Рапидо са супер Радо е прекрасен човек и добър шеф, който обича куриерската работа - това е фирмата. За мое съжаление, малко са късметлиите, които имат щастието да работят там. На целия екип пожелавам здраве и успех!
написано 31.05.2009г. в 18:40
отношение представител на управлението
Казвам се Радослав Крумов и съм управител на дискутираната тук компания.
Не давам оценки, защото е некоректно - оставям всички маркери на положение 0.
Позволявам си да пиша в този форум, защото ме заболя почти физически от грубите нападки на анонимно мнение.
Предполагам че знам кой го е писал, все пак за 4 години има само трима уволнени за откровени кражби.
Нека такива хора да се засрамят - за тях понятия като трудолюбие и отговорност за непознати. По-лесно е да се открадне.
написано 26.05.2009г. сряда в 17:30
Dvama moi priqteli rabotqt v tazi firma i naistina rabota ima, no i zapla6taneto si e dosto dobro! Davat edin raion i ti trqbva da hodi6 vuv firmi samo ot tozi raion. raboti se ot ponedelnik do petuk, a ako raboti6 v subota ti se pla6ta izvunredno! Davat slyjebni telefoni, dori i slyjebnite koli da se pribira6 s tqh. Kolite sa novi. 4ovek moje da e nedovolen ot tazi firma samo ako ne moje da si vur6i rabotata, koqto sam se e suglasil da raboti. Firmata e mn korektna i otno6enieto na na4alnicite kum slyjitelite su6to.
написано 05.03.2009г. петък в 19:48
анонимен">мнение от
отношение шубе го/я е и не казва!
Ако някой е решил да започне работа в дадената фирма първо да прочете следващите няколко реда:
1. Отношението към служителите е като към животни.
2. За коректност дори и не са чували.
3. Какви права има служителя - никави.
4. Осигоряват ви на минималната заплата на 4 часов работен ден.
5. Ако не работите без да ви се заплаща в извън работно време сте уволнени.
6. Уволняват без предупреждение.
написано 02.09.2008г. сряда в 19:20
в град Варна
Е, не във всеки града са толкова цветущи нещата.
При нас, не можем да разчитаме на куриер, преди праздник. Куриерката може да излезе извън града ....
Не можем да разчитаме и на редовност - случвало се е да ни бъде доствена пратката и в 17.30.
Показани мнения 11 - 19 от общо 19 « По-нови 12