написано 31.05.2009г. в 18:40
отношение представител на управлението
Казвам се Радослав Крумов и съм управител на дискутираната тук компания.
Не давам оценки, защото е некоректно - оставям всички маркери на положение 0.
Позволявам си да пиша в този форум, защото ме заболя почти физически от грубите нападки на анонимно мнение.
Предполагам че знам кой го е писал, все пак за 4 години има само трима уволнени за откровени кражби.
Нека такива хора да се засрамят - за тях понятия като трудолюбие и отговорност за непознати. По-лесно е да се открадне.
написано 26.05.2009г. сряда в 17:30
Dvama moi priqteli rabotqt v tazi firma i naistina rabota ima, no i zapla6taneto si e dosto dobro! Davat edin raion i ti trqbva da hodi6 vuv firmi samo ot tozi raion. raboti se ot ponedelnik do petuk, a ako raboti6 v subota ti se pla6ta izvunredno! Davat slyjebni telefoni, dori i slyjebnite koli da se pribira6 s tqh. Kolite sa novi. 4ovek moje da e nedovolen ot tazi firma samo ako ne moje da si vur6i rabotata, koqto sam se e suglasil da raboti. Firmata e mn korektna i otno6enieto na na4alnicite kum slyjitelite su6to.
написано 05.03.2009г. петък в 19:48
анонимен">мнение от
отношение шубе го/я е и не казва!
Ако някой е решил да започне работа в дадената фирма първо да прочете следващите няколко реда:
1. Отношението към служителите е като към животни.
2. За коректност дори и не са чували.
3. Какви права има служителя - никави.
4. Осигоряват ви на минималната заплата на 4 часов работен ден.
5. Ако не работите без да ви се заплаща в извън работно време сте уволнени.
6. Уволняват без предупреждение.
написано 02.09.2008г. сряда в 19:20
в град Варна
Е, не във всеки града са толкова цветущи нещата.
При нас, не можем да разчитаме на куриер, преди праздник. Куриерката може да излезе извън града ....
Не можем да разчитаме и на редовност - случвало се е да ни бъде доствена пратката и в 17.30.

Показани мнения 11 - 15 от общо 15 « По-нови 12

Връзки