написано 11.12.2012г. сряда в 11:57

бивш служител на боду сод съм .искам да питам ,как стоят нещата с платените годишни отпуски?

задавам този въпрос защото в боду сод няма отпуски , няма и обезщетение за неползван отпуск.

така са си вързали гащите че никой неможе да ги накара да плащат платените годишни отпуски.

моля за вашето мнение.

написано 04.05.2012г. събота в 16:39
към обект/отдел финансово/счетоводен

Бих искала да спомена на всички умни момичета, които имат амбиции да работят във "Форс Делта" ООД като "касиер-счетоводител" някои неща, които уважаваща себе си жена не би допуснала в професионалният си живот. Офисът в който ще работите се изпълва от четири бюра претрупани с бумащина. Дали това е трик за пред шефа им или нямат усетът за добра организация. Хигиената е под всякъква критика. Дамата, която ще ви пита съгласни ли сте с условията, ще дъвчи най-демонстративно дъвка и ще си я извади по най-елементарния начин от устата, залепвайки я на едно листче. Хммм... Ще ви предложат  и "сигурни пари" - 600лв., от които ще изискат вие да си платите осигуровките. Ако това не ви е достатъчно за да се откажете, идете до фирмата, но преди това си сложете ръкавици. Съжалявам, че момичето на което търсят заместничка е попаднало в такава среда и няма база за сравнение!

написано 12.03.2012г. вторник в 22:46
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Никога в ОХР. фирма!

ЕЕЕ Ради ,Ради! С 10 години стаж зад гърба си на мен ли хвърляш балтий с "хубавата работа" в охранителните фирми! За 500лв нето на месец работя само при положение ,че ме осигуряват на пълната ми заплата ,а именно на около 750лв! Ако ме осигуряват на минимална ,то държа да си получа нето на месец сумичка над 650лв.! А ти как мислиш ,че под 500лв. на месец и осигуряване на минимална заплата ,ще ти дойдат рейнджъри и командоси да висят по обектите и рискуват някой малоумен наркоман да им забие ножа ,защото ако го гръмнат ,може да се тълкува от порочния български закон като "превишена неизбежна самоЗАЩИТА"! Кафез за охранителя в случая! Много ясно ,е за тия пари се навиват да работят ,хора без стимул ,хъс и квалификация ,а също така и смея да кажа утайките на обществото пияници и социална измет! ООО да фирмите ги наемат ,защото те работят за мижави пари ,а пък работодателя/охранителната фирма/ ,взима от такъв човек над 600лв.печалба на месец! Какво очакваш от тях Ради? :) Да вземат адекватни решения в напрегнати ситуаций и да реагират адекватно на служебното си място-НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ! :) Това е срам и позор за ОХРАНИТЕЛЯ и професията ОХРАНИТЕЛ ! Срам и позор за който са одговорни единственно охранителните фирми със стремежа си за голяма печалба!  Поздрав на всички колеги охранители ,които са професионално настроени и адекватни към тази дейност и им пожелавам по добри времена ,когато ще бъдем РЕАЛНО и КОРЕКТНО оценявани,като ДОСТОЙНИ ХОРА С ДОСТОЙНА ПРОФЕСИЯ,ПРОФЕСИЯ КОЯТО НЕ Е БЕЗОПАСТНА ЗА ЗДРАВЕТО НИ ,А ПОНЯКОГА И ОПАСНА ЗА ЖИВОТЪТ НИ!

написано 09.03.2012г. събота в 19:26

160лв. месечна заплата..При 20 дни отпуска. Ако някой може да ми го обясни моля!!! Защото в Форса не можаха..

написано 22.12.2011г. петък в 01:35

Който отиде в нея ще остане изумен колко може да е долнопробна една фирма.....само мога да кажа ,че ВСИЯКО ЛОШО НАПИСАНО за нея АБСОЛЮТНО ВЯРНО.Дори много от нещата са спестени, изумително е как тази фирма все още съществува,но това е само благодарение на много серизните връзки на Т.Орфаниду , и връзките на В.Димов с властите.Едва ли има друга фирма дори и от долнопробните която си позволява да осигурява на минималната заплата а отпуската да я плаща на 160лв...(можете да проверите)

написано 14.11.2011г. вторник в 19:38
към обект/отдел месамбрия форт бич
в град Несебър

Как стой въпроса за полагаемата отпуска след напускане. Моля за отговор от компетентните лица. Или ми изтратете тел. за контакт на имейла.С уважение Петков

написано 14.10.2011г. събота в 16:11

Здравейте,тук има и прави и криви.Това,че те лъжат с осигуровките е истина,че има привилигировани като някои от Требич-ИМА.А за дрехите също е истина.За парите и за точноста им им а дози истини.И за глобите които са нормално нещо,и за служители в патрулите,които не познават София,а дали е така във Верия,в същия СОТ със същото име ? Но това е все пак шуробаджанашка фирма и за това нищо да не ви очудва.Траянка е назначила все близки хора.Майка и домакин,108 бивша колежка,Вили Димов-човек с връзки И.Т.Н.Но вече ме дом ързя да пиша !!!

написано 05.09.2011г. вторник в 15:50
в град Пловдив

на 19 год сам кандидатствал сам за работа там,въпроса ми е приемат ли по лесни4ко у какжи са заплатките и работното време предполагам 2на2 дни ина4е из4етах мненията благодаря ви :) Пловдив

написано 03.03.2011г. петък в 16:54
към обект/отдел МОЛ

Само обещават но не изпълняват нищо!

Показани мнения 11 - 20 от общо 41 « По-нови 12345 По-стари »