написано 01.02.2011г. сряда в 21:28
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Пловдив

Ето лъсна цялата истина ,макар и късно Няма  пари за заплати от месеци,а колко се прахосват на вятъра.Сега и Янков вече си има шофьор-ама наглост,край няма.

написано 23.07.2010г. събота в 20:23
към обект/отдел мол Русе
в град Русе
Аз не искам да критикувам фирмата а само да ми кажете като сме в криза само фирмите ли са в криза работниците в криза ли са?????на работниците пари трябват ли им ?????аз нисля че един работник работи за заплата койято ЗНАЕ НА КОИЯ ДАТА ЗА ДАДЕНИЯ МЕСЕЦ ЩЕ ВЗЕМЕ а не като в сиенит да не знаеш АКОГА И КОЛКО ПАРИ ЩЕ ТИ ДАДАТ та като е така как мислят господата Денин, Кънчев, Панчев, че работниците им ще са съвестни???????като не плащат на време какво очакват?????А ДАЛИ ЩЕ ПЛАТЯТ ДЪЛЖИМОТО НА РАБОТНИЦИТЕ СИ И КОГА ????????КАТО СЕ ПЕНСИОНИРАТ ЛИ????ИЛИ КАТО УМРАТ ОТ ГЛАД????И да обобщим:
1 КОГА ЩЕ ИЗПЛАТИЯТ ЗАПЛАТИТЕ?
2 КОГА ЩЕ ЗНАЕШ ДАТА СИ ЗА ЗАПЛАТА?
3 И КОГА ЩЕ СЕ ИЗПЛАТЯТ ИЗВЪНРЕДНИТЕ ЧАСОВЕ НА РАБОТНОСИТЕ И КОМАНДИРОВКИТЕ ЗА МИНАЛИТЕ МЕСЕЦИ СЧИТАНО ОТ ДНЕШНА ДАТА ДНЕС Е 23 06 2010г. ?
4 МОЖЕТЕ ЛИ ДА ПРЕДПОЛОЖИТЕ КАКВО ЩЕ АТАНЕ АКО ИЗПЛАТИТЕ ВСИЧКИТЕ СИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ НА ВЕДНЪЖ В СМИСЪЛ КАКТО СЕ ПОЛАГ??????
ЕТО НА ТОВА ИСКАМ ОДГОВОРЯТ ОТ УМНИТЕ КОИТО ПИШАТ ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД ВЪВ ФИРМАТА И ТО СЪС СМИСЛЕН ОДГОВОР А НЕ "ВЪВ КРИЗА СМЕ" ИЛИ "НАПУСНЕТЕ АКО НЕ ВИ УСТРОЙВА" И РАЗНИ ТАКИВА
написано 12.02.2010г. събота в 21:10
в град Пловдив

какво да кажа за сиенит.заплата чакаш с месеци.Ако има пари за материали работиш.Аконяма стоиш и чакаш. Оправданието криза е.Работа имало за 2 години обаче пари за заплати не.Е как даимаш стимул и желание за работа.

написано 11.11.2009г. четвъртък в 00:57
в град Пловдив

Интересна е следната тенденция при написаните мнения: колкото по-неграмотни, толкова по-неблагоразположени. Това е причината, драги илитерати, да не сте на бюро и да определяте стратегическите цели на компанията. Хайде оставете грамотните да си вършат тяхната работа, а вие се постарайте да посвършвате вашата. При това не с темповете на КЕЧ-а от 1969-та година. Ако все още не сте разбрали, годината е 2009, обстановката по света и у нас се промени. Едно нещо не се променя, а напротив, важи с все по-голяма сила: старата поговорка "който не работи, няма да яде". Денин, Кънчев, Панчев или Найденов не са пъдари, но както виждате търчат по обектите, па ха дано се постреснете и не се скатавате поне за времето, през което са там.

бел.авт.: ако не разбирате някоя думичка, отворете Тълковен речник на българския език. Не е лошо да се ограмотите. Както е казал поета "родна реч омайна сладка..."

написано 17.10.2009г. неделя в 22:25

В тази прословута фирма която цялата е Шуробаджанащина съкращават младия и работлив персонал а дъртите пръчове хем си работят хем и пенсий си получават ....и никой не ги бара Пияници който по цял ден си мислят къде да се скътаят да опънат по някое друго Павурче

написано 09.10.2009г. събота в 00:33
към обект/отдел а
в град Пловдив

Силвия не се прави на много заинтересувана защото точно ти никаква не е вършиши и се чудя защо те търпят там!

написано 29.09.2009г. сряда в 18:11

разбираме че  има  криза  но  и  ние  имаме  семейства  и  деца  но  нямаме пари  за да си  платим  месечните  сметки.поне  да  ни  преведат  малко  пари  защото  ще  ни  отрежат  тока.а  и  трябва  да  ядем нещо.трябва  да  ходим  на  работа  но  няма  пари  за  гориво.потънахме  в  заеми.

написано 27.09.2009г. в 13:20

Според мен фирмата има потенциал и то голям.Само че в момента сме в криза и не може всичко да перфектно.И тези плюят инж.Денин да си поимислят в какво полежение е и той и как всячески се опитва да задържи всички кадърни работници.А тези които мрънкат за пари,незнам защо,дали от простотия или селяния,не разбират че сме в криза.Никои не мрънкаше миналото лято когато работата беше много добре платена и даже някои работници взимаха по 3500-4000 лв заплата.

написано 11.09.2009г. събота в 19:43
към обект/отдел нема значение
в град Пловдив

Фирмата е супер стига да не искаш пари там за заплата е мрасна дума.Заплата се дава редовно на коледа и великден.Е има много началници но пак има повече служебни коли.Но ние бачкаторите имаме касмет че повечето от тях незнаят за какво са назначени.Някои дори мислят че вартат незаконно такси.Може да почнеш работа при Стефан или Тошо няма значение те много уважат работника,ама не говори за пари че е мрасна дума!!!

Ако обичаш да ти е гадно и се чустваш негар и искаш да даваш и мразиш да взимаш заплата

ТИ СИ ЧОВЕКА!!!

Показани мнения 11 - 20 от общо 52 « По-нови 123456 По-стари »