написано 20.02.2014г. петък в 11:36
към обект/отдел Горна малина
в град Горна Малина

Заплатите са мизерни, и не се плащат навреме, все още към днешна дата нямаме заплати за януари. Условията са като за каторжници, няма вентилация, няма лични предпазни средства, да не говорим за осветеност, запрашеност и прочие. Управлението е точно в комунистически стил, един работи и влачи 10 на гърба си. Но какво да се очаква от директор като Йорданов - БСП-ар комунист по душа.

написано 05.11.2013г. сряда в 08:16
към обект/отдел Горна Малина/Заварчик
в град Горна Малина

Прясна информация за заплащане на заварчици ? Раб. време ?

написано 06.02.2013г. четвъртък в 17:07

бех там

аз на борсата земах 1240 лева она ми предлага 550 за работа

написано 06.01.2013г. в 20:13
към обект/отдел Горна Малина
в град Червен бряг

Алфа-Марине ООД

Липса на реална предства за света. Управлява се в стил 60-те на миналия век:

- с натиск, манипулации, информационно затъмнение, авторитаризъм.

Пазете се от двуличие, лъжа, подлизурство.

Тук понятия като мора, честност, отговорност, лоялност са ТАБУ!

Дават се минималните възможни заплати.Един завачик взима 500 лева, без да се отчита факта, че след няколко години този човек ще остане почти без здраве.

Шефката е с IQ -0,05 но това което има го използва за други нужди......

Хора, можете да кандидатствате за работа там, само ако умирате от глад!

В противен случай-бягайте далеко!

Това е отрова!

Показани мнения 1 - 5 от общо 5