Колфлоу /img/frontend/nomap.png"

Аз работя в тази ф-ма от почти година и половина,от както съм във фирмата никога не съм имала проблем със шефовете или колегите,аз съм един от агентите които почиват най-много(по около 1 1/2) и освен МОЛБА да намаля почивките си друга забележка не съм получавала...
Работя на 5 лв./час,всеки месец имаме бонуси които получаваме в различен вид,фирмени партита и забавления.Шефа често и индивидуално ни е искал мнението за случващото се в офиса и винаги се старае да подобри работната среда.Работила съм на доста места и никога шефовете не са ни предоставяли такива удобства които имаме тук...
Мен ме осигуряват на 8 часа и всеки преценява по колко да работи,дали по 4,6 или 8 часа.
Даниела е една от най-ерудираните хора които познавам,винаги се застъпва за нас и никога не подминава мнението и нуждите Ни,
приятелски настроена е към всички и никога не се държи грубо(не защото не може а защото е достатъчно интелигентна за да се държи грозно).
Истината е,че доста от служителите често закъсняват за работа,"разболяват" се внезапно или работят през пръсти,но въпреки това шефовете,Дани и останалите раководители никога не са се отнасяли грубо.
И накрая да кажа,че шанс за развитие има,стига да имаш потенциал,пример са ЛЪЧО,СИМОНА И ЖЕНИ,които също са били кол оператори а в момента са супервайзори.
Сигурна съм ,че сега бачкате за 400лв някъде и ви правят халипави и отношението към вас не е добро тъй като ми изглеждате като мишки(анонимни-фалшиви имена).

Аз съм един от "новите" служители във фирмата. Пиша, защото се възмутих от писанията на Георги. Моите впечатления относно обучението са много пресни. За първоначалното обучение се отделя почти цял работен ден. Освен това обучения има периодично, а супервайзърите и мениджърката са постоянно на разположение за възникнали въпроси в процеса на работа. Ако ти Георги, смяташ това обучение за недостатъчно (трябва да споменем, че фирмата все пак не се занимава с ядрена физика или висша математика) то вероятно просто възможностите ти са такива.
 Лично аз до момента не съм забелязала грубо отношение нито към себе си, нито към някой друг от служителите. Напротив-Даниела и супервайзърите са страхотни хора и професионалисти. Къде си бил и кой ти е викал не знам, но тук такъв вид отношение няма...Санкциите не са самоцел за никого от управата и се налагат в краен случай.
 Заплащането е съобразено с работните часове и е обвързано с постигнатите резултати, а те повярвай ми се следят и забелязват. И ако за теб "Браво на еди кой си колега" , написано на монитора не е проява на оценяване на труда и усилията, то трябва да знаеш, че се отразява и на заплащането.
 Колегите са млади, отворени и приятелски настроени хора..да им се ненадяваш :))
За мениджърката Даниела и относно персоналната ти нападка към нея, ще кажа само -"Ооо Дани!" (цитат от "Ода за Дани", написана от дългогодишен служител на фирмата)...
 За протокола-работя във фирмата от 3 месеца.

В момента работя във фирмата и искам да кажа,че специално отношението на мениджърката Даниела е изключително добро към всички,отнася се винаги с разбиране и професионализъм,никога на никой не е повишила тон или се е държала грубо с някой.Казва нещата такива каквито са и ако някой не се справя с работата обикновено получава препоръки как да започне да се справя,отделя му се специално внимание и дори доста голям толеранс от време,в който да коригира грешките си,което в изключително малко фирми е факт ! Може би някой от вас не осъзнават,че не всичко все пак зависи от нея. Корпоративната култура на фирмата е изключително добра,както и системата за възнаграждение-получаваш това,което си изработил и заслужил! Относно почивките,фиксирани са,както и във всики останали сериозни организации и ако не бяха,може би се досещате,че би настанала пълна анархия в работния процес.НО никой до сега не е уволнен за повече почивка,отколкото му е била необходима! Работния график е гъвкав и винаго когато някой има ангажименти може да дойде на работа тогава,когато няма такива.Така че не разбирам какъв е проблема на някой от вас с фирмата и какво повече може да се желае от една сериозна организация.Факт е,че тук работят дългогодишни служители и затова си има причина.

Аз обичам Дани! и съм единствения Калин тук! :D :)

П.С Работя във фирмата от месец май, 2012г. и искам да отбележа, че недобронамерените ''колеги'' явно никога не с аработили тук! :)

"Калина" не сме имали никога във фирмата...мисля, че преди да коментирате каквито и да било глупости поне от себеуважение и частичка доблест може да си посочите истинското име и да застанете зад думите си! Не смятам, че някога съм проявявала лично отношение към когото и да е, а реверансите които се правят към всеки един служител явно не се оценяват от въпросните двама "несъществуващи служители"! Глупаво е да се правят подобни заключения при положение, че нашите служители почиват по два часа, което не подлежи на уволнения и подобни крайни действие, а само и единствено на устно смъмряне, за закъснения също никой не е уволнен, нито за малко сделки и т.н. Като цяло няма уволнени от месеци наред, защото хора които не се справят по даден проект биват задържани на работа и прехвърлени на други проекти! Моля "уж колегите" да говорят с факти!

Тушева, какви са тези работи които си писала и аз работя в тази фирма и мога да кажа доста неща които не са на никакво ниво. Като започнем с това, образование се пише с О, а не с У ( по повод на колежката с псевдоним Мария) не знам как може такива хора да работят при нас:) Но си го обяснявам .. след като знам и мениджърката и шефа как процедират. А за започващите в тази фирма искам само да кажа, ако имат друга алтернатива да изберат нея, всичко във фирмата е по симпатии (симпатичен ли си на Даниела няма проблем, не си ли обачеее- съвсем скоро си уволнен) Във фирмата се държи много на подмазването, правенето на комплименти и т.н. ако вършите тази работа добре- ще се харесате:) И аз да кажа, ще ви осигуряват на 4 или 6 часа (в най- добрия случай) а ще работите по 9. Почвате на 2лв с уговорката да минете на 3лв, но в момента новите оператори (които вече са на 3,4 месеца) и не са съвсем НОВИ все още са на 2лв на час. Работите много, а ви плащат малко, за привилегии да не говорим, защото просто ги няма. Няма начин за израстване- почваш оператор и такъв си оставаш. Шефа разбира се не е наясно с нищо- нали е шеф! И каквото реши мениджърката (спрямо по горните изисквания :D ) това и се случва. Така че не се лъжете от думите на колежките ми и бягайте далеч, а на мен ми остава още месец във "фирмата" и изчезвам  :))

Има доста верни неща в коментара на Георги.

Работя във фирмата повече от година и имам само хубави впечатления както  от колегите, така и от мениджърката. Няма човек, който да е по-отдаден на работата и служителите си. Относно заплащането- то е съобразено с работните часове и постигнатите резултати, освен това е напълно реалистично и отлично за тази сфера на работа. А за мотивацията мога да кажа, че е на достатъчно добро ниво, тъй като се провеждат ежеседмично игри и състезания.

Работя в тази компания от около 1 година. Отношението към служителите е отлично и изключително професионално. Заплащането е адекватно на работата, която се върши и е обвързано с постигнатите резултати. Атмосферата за работа е приятна и ободряваща, има много привилегии, които отсъстват при други подобни фирми. Служителите имат пълна свобода в изготвянето на работния график, а при необходимост винаги се правят отстъпки и се съобразяват със ситуацията.

Мениджърката е изключително компетентна в работата си, отнася се с уважение и приятелски към всички в офиса и винаги е насреща ако имате нужда от нея! Обученията, които тя провежда са разбираеми и достъпни за всеки кандидат, не разбирането им би било обвързано единствено със индивидуалните способности на кандидатите.

Почивките са неограничени в работния ден, което се предоставя от много малко компании. Всички служители се осигуряват на пълен работен ден. Абсолютно нормално е за новите служители, които са на тест период да бъдат осигурявани на 4 часа.

Георги, работя във фирмата от Ноември 2011 година, не знам кой си и кога си работил тук, явно сме се разминали. Нещо обаче тотално си се объркал в картинката. Мениджърката е на тази позиция, защото знае как да си върши работата и да върти целия колцентър и, вярвай ми, справя се идеално с тази задачка. Не знам какво разбираш под "по-некомпетентна от теб самия", ама като разбираш толкова много, защо не кандидатства за нейната позиция? Личи си, че си интелигентно момче, можеше и да те вземат, кой знае... Първият ти ден в какво да мине, освен в интервю? В уроци по жонглиране? Като не си разбрал нищо на обучението, защо не пита? Не сме в училище, не е страшно, никой не пише оценки. А и въпросната мениджърка на мен лично ми е правила десетки обучения, неадекватно е да твърдиш, че ти е обяснила с две думи. Ти какво си слушал и какво си разбрал е съвсем отделна тема. По време на работата ти "там" не очаквай някой да ти обяснява - питаш и ти отговарят, никой няма да си загуби работния ден, за да облагородява очевидно безкрайно важната ти персона. Заплащането е едно от най-високите в тази сфера, ще ме прощаваш. И постоянно расте. Относно мотивацията вече съвсем ме загуби, сигурен ли си, че си бил в тази фирма на работа? Защото тук хората получават похвали, когато се справят добре, има ясна бонусна схема + игри за допълнителни бонуси, а и за повече от година работа не съм видяла на някого да му се крещи, когато сгафиш - обясбява ти се като на човешко същество, когато сгафиш пак, предупреждават те, санкционират те, нормални неща в която и да е фирма. Глобите съвсем не си разбрал как идват, струва ми се. Глобите се наказание за системни, повтарям - СИСТЕМНИ нарушения. Почивки имаш когато искаш, ако искаш при 8 часа в офиса почивай 6, твоя работа. И естествено, че като работиш 8 часа, ще ти платят 8, никой няма да ти снася пари, за да се драпаш, извини ме за израза. Осигуряват не колкото часа искаш да те осигуряват, да си беше отворил претенциозната устичка по въпроса. В заключение, разбирам, че си афектиран, защото не ставаш за тая работа и си изгърмял, ама айде поне не пиши глупости. Защото фирмата има едно от най-високите заплащания, чудесна мотивационна система, съгласувана със служителите, страхотен колектив и ръководство, което се старае тези служители да се развиват.