Еко България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Еко България ЕАД

Пълен майтап. Колегите освен интриги да говорят и разделени по одбори нущо друго не стават, шефа заспал изобщо нему пука какво става с екото и работниците дори им вярва на глупостите. Бачкаш 12 часа, една дневна смяна и една нощтна после 2 дена "почивка" ако пък колегите решат да си почиват, става АД. С прости думи пълен цирк за 600лв което от тях 60лв купони. Не знам тия от София толкова ли са заспали че не виждат какво става с ЕКО в Варна

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ако си търсите работа- Еко Сливница Ви препоръчвам с две ръце.Тук ще бъдете уважавани и ценени.Тук всички са едно голямо семейство.Най- добрата среда в,която някога съм работила.Благодаря на управителката Мария Торбова и дилър Кирилка Попова.С моят не малък стаж мога да кажа,че тук се чувствам на мястото си❤️

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Като настоящт и от утре бивш работник на Бензиностанция еко.
Искам да кажа не започвайте работа там ако очаквате заплата по-висока от 530лв.
Не се изкарват никакви пари нито от бакшиши нито от картите който се минават най-редовно ние форкортите не печелим нищо.
Краде се от заплатата ви най-редовни всеки месец не можеш да го докажеш има си хора за всичко.
Кофти държание от страна на управителите и както казах лошо заплащане.
За пет месеца разбрах че няма да станат нещата обвиниха ме в някой неща и сега напускам доброволно.
Това е работа за хора на възраст и такива който искат да имат свободно време и аз исках да имам свободно време но за какво ми е без полагаемата заплата!

Здравейте, и аз потвърждавам мнението на колегите по-долу. В счетоводството положението е трагикомично ...доста хора напуснаха последните месеци, не е случайно. Не знам дали има интриги там, но са само жени, май няма никаква организация на работата, тъй като често стоят да си довършат задачите в извънработно време...не е възможно работата да е в толкова огромни количества, просто явно не може да се организира. Иначе няма някаква по-специални придобивки. Не препоръчвам и аз Еко като работодател.

Здравейте, добре е да се слагат актуални мнения в този сайт, за да може хора като мен и други стойностни колеги, да не се подмамват от "лъскавия" външен вид на компанията и да си загубят времето тук ...виждам, че се търсят хора в отдел "Счетоводство", което потвърждава мнението ми за мениджъра на отдела, а именно, че просто не става за тази позиция ...може да си улесни живота като стане един редови служител, няма нищо лошо или срамно в това ..тотална анархия, никаква организация, липса на каквато и да било отговорност и инициатива от нейна страна. Да не говорим, че и компетенции липсват, което още повече натежава ...работи се извънредно, не се заплаща, нагло се натъртва, че това е нормално отношение. На почит са хората, които се подмазват, слушат и тичкат зад нея ...просто не си губете времето дори за интервю. Като цяло и висшия мениджмънт е доста зле ...най-кофти работодателя ми ....НЕ препоръчвам :)

Привет, последните коментари, според мен, се отнасят само за отдел Счетоводство. Истина е това, че има огромен обем от работа, както и натоварване, особено сега, когато си търсят хора, поради масово напускане. Оставам с впечатление, че липсват организация, процеси и отношение към слувителите, заради това и готини хора напуснаха напоследък. Чувал съм за случаи колегите да работят до 12-1 часа, което е нечовешко. Иначе са свестни, поне една част. Както навсякъде и тук има гнили ябълки. Има ваучери за храна 154 лв на месец, които важат за 2-я етаж само. Общо взето за повечето това са придобивките. За някои има и бонуси. НЕ препоръчвам отдел-а. Няма шеф, който да застане зад вас или някой, който да ви даде насоки, всеки е който както и колкото може. Абе, жал ме е за тези хорица ......

Привет,
имам опит в компанията, абсолютно верни са долните коментари, натоварването е голямо и висенете след работа също. В момента има голямо текучество, което е напълно разбираемо. Иначе колегите са много готини, просто липсата на добър мениджмънт си оказва влияние. Не препоръчвам да започвате там

Здравейте, на 100% подкрепят мнението от коментара по-долу. МНОГО overtime, не се заплаща, работи се дори уикендите. Колегите са готини, ама само това е хубавото тук ...не си губете времето да ходите дори на интервю, гръцка му работа .....НЕ препоръчвам!!!