написано 29.09.2014г. вторник в 15:39
към обект/отдел Финансово-счетоводен

Наскоро се явих на интервю за счетоводител. Всичко мина добре, бяха много приятни и усмихнати хора, условията и социалните придобивки - добри... Тъкмо се зарадвах, когато ми стовариха, че това е работа по заместване (??!). В jobs.bg НЯМАШЕ подобна информация, защото я бяха "спестили". Е, няма що! Ама се измъкнаха с "ние сме сериозна фирма и досега не е имало случай на нает по заместване служител, който след завръщане на титуляра да не сме му намерили друго за вършене и да остане във фирмата"... Второ интервю с гръцкия им административен директор. Пак добре минава. btw, всички мои приятели са казвали "не работи за гърци или гръцка фирма, ще съжаляваш". След 2 интервюта дори не си направиха труда от тази голяма и "сериозна" фирма да се обадят да кажат дали си одобрен или не. 3 седмици минаха. Надеждата умира последна. Надявам се да си намеря работа в някоя друга, наистина сериозна фирма. Към ръководството - дори след 1 интервю за работа в малка фирма, хората се обаждат да ти кажат, че не си одобрен. Спестява време на кандидата за работа, пък и не ви споменава с лошо на всяка крачка.

написано 26.08.2014г. сряда в 12:12
към обект/отдел касиер

Всеки има право на мнение, аз лично съм доволна от работата си във фирмата, до този момент. Да, вярно че предпочитам да нося клин пред пола, но в крайна сметка аз съм на работа и уважавам изискванията на фирмата. До сега не съм получавала глоба, а само бонус за хванат таен клиент. Глоба се получава, когато и двамата служители форткорт и касиер се издънят. А това не ни се е случвало, само единият се е осирал най-много.Относно управлението...то зависи от самия управител и дилър, в нашия обект ни е позволено да излизаме в почивка, колкото пъти на смяна си искаме, стига да не е от 7 до 9 и от 17 до 19, когато хората отиват и се връщат от работа. Пък знам за друг обект, на който трябва да питаш дилъра дали можеш да ядеш, пушиш и трябва да я уведомиш, когато отиваш до wc...,което е ужасно. По същество дилърът ми каза, че мога преспокойно да продължа да се развивам в Еко с моя гръцки език, вече ми показаха и знам неща много над ниво  касиер и чрез дилъра като изкочи някое свободно място за управител Еко ще се преместя там. При нас всички работим от повече от една година на обекта, форткортите са от по 6-7 години, или нашата бензиностанция е твърде добра или не знам.

написано 13.08.2014г. четвъртък в 22:22

прочетох доста мнения, но всички са от служители по обектите. Интересува ме какво е отношението към служителите в администрацията. Счетоводство и финанси примерно. Някой има ли информация. Ако отношението е толкова лошо защо не съм виждал обява за финансовия отдел примерно ?

Благодаря.

написано 24.07.2014г. петък в 10:00
към обект/отдел Еко София

Здравейте, не започвайте работа в Еко!!!Това е компания която не зачита служителите си като хора.Управляват некомпетентни хора.Изискванията са огромни, а заплащането е минимално/430лв/.Има глоби за какво ли не, коите започват от 100лв нагоре.Бонуса се облага с данък а глобите са в чистия им размер. По фиш не се вижда какво са те глобили.Има униформи които са чиста дискриминация-касиерките нямат право на избор дали да работят с пола или панталон...задължително с пола независимо дали е топло или студено.Не се усигоряват обувки, но има изискване какви да бъдат, които трябва да си купите с мизерната заплата:-).На всичко това има една госпожица Ивета Филипова която отговаря за обучението на персонала, но и идея си няма как се работи на каса и как се зарежда автомобил. Тя униформа носи когато и е кеф, но иначе прави забележка и глобява хората за щяло и нещяло.Пълна пародия.Да си служител в Еко означава да работиш почти без пари, да не разполагаш със свободното си време защото постоянно някой напуска и работиш извънредно, но не се заплаща защото часовете стават много а Еко извънреден труд не плаща. Дилърите управителите и регионалните отнасят всичко и тях ги глобяват като за добро утро. В тази компания имаш много задължения, но не и права.Назначават ви като касиер, но всъщност сте чистач мияч всичко. ..с две думи общ работник.Ако уважавате себе си и труда си не започвайте работа в Еко!!!!!!!

написано 09.06.2014г. вторник в 21:56

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

написано 08.06.2014г. в 00:41

Ето как ни мамят ЕКО вижте повече на този адрес copy/paste

написано 07.06.2014г. неделя в 22:05

Бензиностанции ЕКО разреждат Бензина § Дизела с Вода вижте повече

написано 30.04.2014г. четвъртък в 16:33
в град Пловдив

Аз искам да кажа,че дилърите нямат вина.Цялата работа идва от ония кретени от София.Айде сега да ми кажат,защо регионалните мениджъри и картови представители нямат униформи,както служителите,управителите и дилърите.... Изискват много а дават малко.Глобите са големи все едно служителите взимат по 1 000 лв заплата за да ги глобат 100 или 150,а защо не и 200??? Нашият шеф е добър спрямо нас а г-н Богдан си прави каквото иска и изисква много от служителите.Защо той не облече тяхната униформа,зимния панталон и дългия ръкав на 20 градуса температура,и да ходи с обувките....

написано 11.04.2014г. събота в 10:07

Внимание !!! Преди да започнете работа в някой клон на Еко -България ЕАД , се замислете до колко уважавате Себе си ! Изискванията в бензиностанциите се увеличават всеки месец , а натискът оказван върху служителите е огромен. Потъпкават се ПРАВАТА НА ЧОВЕКА .

Единствения начин по който е стимулиран служителя е чрез стрес и системен тормоз от страна на дилърите (за да си запазят хубавите зплати ) -> регионален мениджър - >изпълнителен директор ->търговки директор.Всеки си измива  ръцете с мениджъра над тях.

Примери за системен тормоз много ....заплатите са минимални глобите огромни.Дават бонуси,но са минимални на фона на заплатата и глобите , а изискванията за постигането много завишени  повечето случаи НЕ ЗАВИСЯТ ОТ СЛУЖИТЕЛЯ .Когато не бъдат постигнати целите се изискват писмени обяснения , защо е така , и ни държат отговорни -(т.е. ние сме виновни и  за демографския срив в страната и непосилните цени на горивата , нелоялната конкуренция ....за тях се сещам от първа ръка)! От горе на всичко очакват от служителя добро настроение -няма стимул бе хора какво настроение?!?!?!?

На всяка друга бензиностанция служителите работят с подобаващо работно облекло , но не и на ЕКО , в Еко ни карат да носим Зимни Обувки , и зимни екипи при температура на сянка 20 градуса! (Дрехите които уж ни пазят - се оказват наш враг).Обувките са тежки трудно подвижни и неотговарящи на номерата им -италянски но правени в България от някой служител тормозен като нас :) за 370 лв заплата в най добрия случай +70 лв и в най лошия - 300лв.и освобождаване !!!...има още...

Показани мнения 1 - 10 от общо 116 12345 По-стари » >|