написано 09.04.2014г. четвъртък в 17:29
към обект/отдел Варна
в град Варна

Искам само да Ви кажа че информацията Ви на всички е мнооооооогоооо остаряла . Заплатите са по-високи вече освен това поне при нас до сега не е имало глоби от тайния клиент. Дилъра ни е най-страхотния шеф, който можете да си представите, колектива е страхотен и като цяло, ако човек не го мързи искарва страхотни парички. Аз лично Ви казвам ако имате възможност ЗАПОЧНЕТЕ в ЕКО, защото една голяма част от колегите ми са работили в ОМВ и от там са отвратени и идват при нас

написано 13.01.2014г. вторник в 18:20

Искам да се оплача от един човек който се нарече дилър в бензиностанция ЕКО Хр. Ботев Пловдив той ме зареди и ми повреди колата защото обърка горивото името му е Чавдар Киров този човек беше пиян посред бял ден и имаше език на каруцар срамота, точните му думи бяха ами госпожо говорете по ясно и ме нахока след като ми напълни догоре резервоара с бензин, а колата ми е дизел, толкова ли е закъсала тази фирма, че взимат пияни селяни за дилъри които нямат никакво отношение към хората аз съм потресена... От служители разбрах, че със тях се държал по същия начин ругаел ги с най мръсните думи и ги сменял през 15 дена, затова и този ден нямало кой да работи и той  зареждал колите, ... изобщо се държал като преяло прасе нерез с подчинените си... Давал им заплати по 370лв но половината си ги взимал и така подчинените му работели по 12 часа почти за стотинки, жена му която била назначена от него изработвала схеми за източване на бензиностанцията по всякакъв начин, дори посягала на заплатите на подчинените си, парите от измамите прехвърляли на банкови сметки на роднините си.

написано 05.11.2013г. сряда в 00:32

Искам да попитам някой може ли да ми обясни какъв е този "дилърски бонус",това са някакви пари който дилъра получава да стимулира всеки месец някои от служителите ли и дали има възможност дилъра да решева че най-много бонус заслужава той самия,чувал съм го от бивши колеги,но така е не можах да разбера и като прочетох тук на няколко места пак имаше писано за мистериозния дилърски бонус.

написано 26.04.2013г. събота в 20:11
в град Плевен

Искам да изкажа и моето мнение като клиент за същата безнинсотанция (плевен Еко пътя за ловеч).Много лошо впечатление имам от служителя Николай ( не му знам фамилията,но май е само 1 )всеки път когато зареждам там се кара с някой клиент...гледа те като все едно си му изял десерта... а и всичките му колеги на колонките който съм питал за него се оплават от него ...

написано 05.04.2013г. събота в 10:59
към обект/отдел Плевен
в град Плевен

Преди няколко дена зареждах на бензиностанция Еко в Плевен, която се намира на пътя за излизане от града към Ловеч. Имах служебна среща в Ловеч и си бях преценил всяка минута време, за да съм в точния час на уговореното място.Естествено бях предвидил и време за зареждане на гориво. И представете си удоволствието, което изпитах от зареждането....Колонките почти винаги са с чакащи коли за зареждане, което не е проблем, защото го бях предвидил това, но се оказа ,че на шестте колонки има само един обслужващ колонките!!!! Последствията са познайте...... изнервящи се чакащи клиенти! Предположих, че има основателна причина за това, но и вътре работеше само едната каса. Имаше направена вече опашка с потропващи крак хора, предполагам закъсняващи вече като мен....Часът беше 16,45ч , според мен пиков час за зареждане и нормално да са с повече персонал, но изненада беше, когато дочух коментар, че когато са една двойка на работа е винаги така по това време, защото ходели да си прибират детето от училище.Е това вече е прекалено! Знам, че детските градини работят до 19,00ч! Щом за мен не е проблем да си взимам детето към 18,30 значи и за тях не би трябвало да е!С какви превилегии са тези служители мен не ме интересува, но би трябвало управляващите да се заинтересуват, защото заради  лични интереси на служители, се пренебрегват интересите на клиентите. Последствията от зареждането за мен бяха почти катастрофални......... След дългото чакате за зареждане на автомобила, изчакването за фактура аз бях вече с десет минути закъснял в моя план за време. Предположих, че ще компенсирам тези минути с малко по- бърза скорост и познайте...... спряха ме от КАТ! Издържах с овладяно притеснение и тяхната проверка, те също си вършат работата (поне са на работа, за разлика от служителите в Еко).И резултата от всичко това беше: пристигнах за важната за мен среща със закъснение от около половин час при клиент, който вече едва се сдържаше на мястото си от чакане, и определено беше напрегната вече обстановката. Сделката се провали, защото вече клиента ми закъсняваще в неговия си график и мен ме претупа за времето, което си е определил предварително, което е нормално за човек, планирал времето си........ Според мен беше излишно да изпадам в подробности защо и какво ми е попречило да съм пристигнал на време, но не е излишно да го споделя ТУК! Дано това се прочете от хора, които се интересуват от Бензиностанции Еко! Горивото е хубаво, персонала е учтив и внимателен, специално в онзи ден момчето и момичето, които явно са потърпевщите от превилегиите на колегите си правеха всичко възможно да обслужат клиентите възможно най- бързо, но работа за осем ръце не може да се свърши от четири........Лично аз мисля да не зареждам повече там защото за мен е важно да не ми се променя планувания гафик. Дано управляващите на Еко Плевен се позамислят за това, кое е по- важно клиентът да си тръгне доволен и с усмивка или да си тръгне с нетърпение и да не се обърне повече към тази бензиностанция!

написано 24.01.2013г. петък в 13:59

трябва да си много назор за да по4неш работа на бензиностанции ЕКО,изискванията са много големи а когато дойде време за заплата не вземаш нищо ,дори и да работиш както трябва.Всеки месец минава таен клиент и те оценява ,глобите са доста големи стигат до 150-200 лв ,при заплата 370.Работила съм и в други вериги бензиностанции,там отношението е съвсем друго,заплатите са много по големи и се работи спокойно и с желание.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ЕКО,ДОРИ И ДА СТЕ МНОГО ЗАКЪСАЛИ,ПОТЪРСЕТЕ СИ РАБОТА ПОНЕ ЗА МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА КОЯТО ЩЕ ПОЛУ4АВАТЕ СЪС СИГУРНОСТ,ТУК В ЕКО ВСЕКИ МЕСЕЦ ТИ ПРАВЯТ НЯКВИ ИЗМИСЛЕНИ ГЛОБИ,ТОВА ИМ Е ПОЛИТИКАТА

написано 21.01.2013г. вторник в 23:21
в град Плевен

Искам да изразя своето мнение за бензиностанции ЕКО.За няколко месеца работа там,аз не получих цялата ''голяма заплата'' в размер на 370 лв.1-вия месец ми бяха спряни пари за ревизия от предния месец,когато не съм работел все още там.След това съответно ми бяха спряни пари от тайния клиент,пак ревизия и т.н.Та в краина сметка за последно получих заплата в размер на 140 лв.Мога само да Ви кажа ЕВАЛА..... НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В БЕНЗИНОСТАНЦИИ ЕКО!!!!!!!!!

написано 15.01.2013г. сряда в 16:26

Възможно ли е при заплата от 370 лв ,глобата да бъде 200 лв,няма ли кой да ги съди тия ,сега ще звъъна на ,,господари на ефира ,,нека да дойдат да видят за какво става дума

написано 08.11.2012г. петък в 17:58
в град Перник

Здравейте! Успях да прочета всичките ви негативни мнения и дори се просълзих от възмущение,към острите ви критики! До скоро работех в един от обектите на бензиностанции ЕКО и искарах там 3 години.Да! Действително имаше положителни и отрицателни моменти,както на всякъде разбира се,но мога да ви кажа,че осново това как ще се отнасят към теб и дали ще си доволен е до човек! Когато започнах на бензиностанцията като "Форкорт" бях най-млад от тях,не като години,а кото трудов стаж! От начало действително имаше,колеги които не ме отразяваха,но имаше и други които за часове ме научиха с начело дилъра на обекта.Изключително съм им благодарен защото тогава бях 19 годишен хлапак,който нямаше дисциплина и ориентация към работата,но ме направиха човек! За тези години изградих от най-простия режим на събуждане до отговорност и коректност към колеги и работен процес! Имаше моменти в които съм се натоварвал ужасно много,но съм разбирал защо го правя,когато си тръгна с голема горница.Имало е моменти разбира се сме излизали на минус,но когато аз съм следял нещата изкъсо отвън и колежките са работили съвестно всичко е било наред.Всички се оплакват от тайните клиенти,определено глобите са големи,НО човек ако има желание и мотивация да вземе някой лев от горе,а не да му вземат от заплатата винаги се представя на 100%,няма да забравя когато в началото бях на 100% аз и колежката взехме по 500лв отгоре на заплатата,а за моят малък град около 1000 лв беше супер много.Имаше моменти в които не съм бил в кондиция или просто не ми се е работело,са ме глобявали,но тогава са ме мотивирали,давал съм всичко от себе си и отново съм бил на 100%.Не се искаше много от нас,да бъдеш вежлив и положително настроен,да посрещнеш клиента с поздрав да го обслужиш подобаващо като му предложиш течност,промоция и т.н,да му почистиш стъклото (ако е възможно) и да го изпратиш...това не ми е било сложно вообще.От страна на колегите е имало моменти сме се обичали,на моменти сме се "мразели",но е нормално човек с човек няма и все пак си тръгнах с добро и добри чувства!Аз мога да ви кажа само едно преди да почна в ЕКО ме убеждаваха да не го правя,било "тъпо" бил си роб за без пари и т.н,но започнах.Наистина заплатите са ниски,но къде не са в България?Опитвайте хора,опитвайте и ако не ви допада ако не е вашата работа не е нужно да си тръгвате с "кръв в очите",но съм сигурен,че тези които са съвестни и работливи ще се задържат и работата ще им бъде удоволствие! Милион пъти съм казвал,че работата ми е хоби,хоби от тази гледна точка,че никога не съм мислил за пари! Бил съм и с 6 лв в джоба бил съм и с 600,но не съм ламтял,колкото толкова все пак!Не мога да се опиша като супер голям "работар" имало е моменти в които съм осъзнавал,че работя пълноценно и затруднявам колегите,но в повечето време съм се стремял да давам всичко от себе си макар и с пропуски.Сега си намерих нова работа,не мога да ви кажа дали е по-добра или по-лоша,но до момента мога да отразя няколко положителни черти,първата че не си на студено,втората че не си с мърляв гащеризон,третата че имаш определена за деня сигурна обедна почивка,която можеш да използваш пълноценно да седнеш да отпочинеш да оядваш да погледаш телевизия и отново да се заредиш със нова сила за работа.Естествено си остава отрицателната черта,че бях свикнал с колеги/колежки и особено към шефовете ми,определено ми липсват,но пък се надявам да изградя нови приятелства тук.Това е от мен и искам искрено да поздравя моите мили шефове които са едно прекрасно семейство и едни чудесни хора с големи сърца( и които знам че ще прочетат този коментар или роман може би :) ),кактои уважаваните ми колеги,които са ме подкрепяли винаги и не мога да кажа лошо за тях.Оставам с топли чувства и хора "Бъдете такива каквито сте!' Сигурен съм че всеки един от вас ще успее стига да има желание за което! На добър час! С уважение Стоянов!!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 107 12345 По-стари » >|

Връзки