Фондация Лидер1 / Скорион ИНС / /img/frontend/nomap.png"

Фондация Лидер1 / Скорион ИНС /

Работя в Скорпион инс от началото на 2011г. Работната заплата се определя от твърдо възнаграждение плюс процент и не съм имала проблем със заплащането до момента. На Трудов договор съм от започването на работа. Относно Ивелин Бонев, рядко се среща човек, който се опитва да помогне на всички и се държи като приятел, а не като управител.
За хората, които напускат от фирмата, за да получиш заплата е нормално да вършиш някаква работа, не мислите ли? Стоенето в офиса (просто физическото присъствие) не е работа. За да получиш заплата е нормално да дадеш нещо насреща. Вие бихте ли плащали на някой, който само присъства в офиса?Има ли работодател, който плаща само за присъствие?
За останалите фирми, които споменавате, в ЕТ Мария Бонева има служители, които работят от години на трудов договор. В Лидер 1 са назначени 8 човека на трудов договор, а в Диб арт никога не е назначаван човек.
И бивши служители с такива имена не са работили в нито една от соменатите фирми.

Настоящ служител съм във фондация Лидер 1. Според моите лични наблюдения, няма забавени заплати и всички колеги във фондацията са с подписани договори. Относно сексуалните намеци- все дами сме в офиса и не съм чула някой да се оплаче от подобно нещо.
Работното време(много важно за мен перо) се спазва стрикто, не се налага или още по- малко изисква полагането на извънреден труд.
Не познавам господина и госпожата, които са писали преди това, но моите наблюдения се различават от техните твърдения.

Да така е Фондация " ЛИДЕР 1", Training Lab..ДИБ - Арт ЕООД, ЕТ "Мария Бонева" и Скорпион инс - Стара Загора са собственост на един и същ човек - Ивелин Бонев. Този човек не само, че НЕ плаща, но и доста си послъгва за това даденият служител да бъде назначен на трудов договор или по-скоро е равно на абсурд.Тези служители, които все пак са се излъгали да започнат работа при него, им е много трудно да си вземат изобщо заплатите, а и законно няма как да си потърсят правата.Момента в който си поискаш заплатата той започва да ти обяснява агресивно какъв материалист си и как изобщо не ти пука за фирмата, защото просто си искаш заплатата. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ПРИ ТОЗИ ЧОВЕК НЯМА ДОГОВОРИ, А ПЛАЩАНЕТО НА ЗАПЛАТАТ ОЩЕ ПО-МАЛКО!!!

Тази фирма не заплаща. Льжат, че ще платят. Като ще ви изтискат от труд. Ще се правят на имаш ли ми доверие или не.
Ще се изнервят при думи като: договор , пари.
Не знам някои работи ли с договор там, освен 2 жени. Всеки ден наема и напускат хора- нормално. Този използва труда на хората, държи се отвратително с тях- мазни се та капе мазно, а после си показва рогата, НЕ ПЛАЩА , подхвърля сексуални намеци . Гнус.
Това е Фондация Лидер1 = Training Lab, обаждаха ми се от офиса им на Скорпион Инс за интервюто.