Микро Кредит АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3

Микро Кредит АД

Нищо не става от тази фирма! Потъва стремглаво! Не започвайте работа там! Лъжат,че те очакват бонуси и кариерно развитие! Дават ти минимална заплата и не ги интересува да те оценят по някакъв начин! Не препоръчвам тази фирма!

Прочетох всички коментари на настоящи и бивши колеги и съм на 100% съгласен! Явно нещата не са се променили все още (но не мисля и че ще се променят скоро, ха-ха). Мога да кажа само 2-3 положителни неща за работния процес на фирмата, но за жалост отрицателните надделяват и въобще не съм доволен! От близо половин година съм във фирмата, единствените положителни неща там (по моите наблюдения) са, че за обучението проявяват търпение и разбиране, помагат ти във всеки един момент, но вече навлезеш ли в нещата и почнеш ли да работиш наравно с другите, отношението се променя и се отнасят с теб като с роб. Другото положително нещо е, че превеждат заплатата навреме, а за самото заплащане не ми се коментира... под всякаква критика! И тук стигам вече до отрицателните неща - уж много добри условия на труд (ДРЪН-ДРЪН), а реално, получаваш минимална заплата, ЗА КОЯТО ТАЗИ МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА ДАЖЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ И ДА СИ МЪРДАШ ПРЪСТА ВЪОБЩЕ ЗА КАКВОТО И ДА БИЛО, КАМО ЛИ ДА ИМ ХОДИШ НА КРАКА В МИЗЕРНИЯ ОФИС И ДА РАБОТИШ! Пращат те на адреси, хич не ги интересува с какво и как ще стигнеш до там, а забавиш ли се малко и почват да мрънкат до небето! В тази фирма не те мотивират въобще, а точно обратното! Даже и един служебен телефон не ти осигуряват, трябва да си го набавиш сам, а имаш ли проблеми със служебния ти телефон, те карат даже да си използваш личния, нещастници пълни! Осигуряват ти само някаква сим карта, използвана от поне още 50 човека сигурно... Относно работното време - ще ти направят живота черен ако закъснееш с 5 минутки, но иначе няма никакви проблеми да останеш извън работно време с половин-1 час в тъпия офис и то разбира се - БЕЗ ДА СЕ ЗАПЛАЩА! Ужасни и мизерни условия на труд! Ама иначе "всяко едно усилие и действие се забелязва и се възнаграждава", хааа, как ли пък не! Отделно, че не можеш да си ползваш цялата почивка от 1 час, която ти се полага по закон и договор, накратко само смазват човешките права и свободи! Искат само да им работиш и мрънкат постоянно, че не си си свършил работата както трябва и за всички останали неща! Едвам издържам половин година тука и ще им тегля майната скоро време!!! ТОВА Е НАЙ-МИЗЕРНАТА ФИРМА И НА НИКОГО НЯМА ДА Я ПРЕПОРЪЧАМ, НИТО ЗА МЯСТО ЗА РАБОТА, НИТО НА КОГОТО И ДА БИЛО ЗА КЛИЕНТИ!!!!!!!!!!!!

Само със секс ли се изкачваш нагоре в тази фирма?Значи дългогодишните служителки добре се справят.

Фирмата е пълен майтап.Страхотна е за човек който е на 18-23години.(обикновено това са хора без претенции малък или никакъв опит).
Да започнем от обучението:)
То е на принципа гледаш не пипаш нищо по системата ако попиташ втори път как се прави значи си тъп и не си за тая работа.Няма и на кой да звъннеш да питаш защото отговора който получаваш от мениджъра ти е нали го правих това пред тебе МНОГО СИ ТЪП.
Ако си момиче доста по добре се котираш в фирмата ако спиш с шефа или някой от мениджърите значи ще преуспееш в тази фирма.
Фирмата работи на следния принцип има една сим карта който се разработва от многото на брой минали хора през фирмата
Персонала се сменя доста често без обяснение!!!(в локалните офиси).Като цяло фирмата разчита на 7-8 регионални мениджъри да обикалят цяла България и да помагат а може би и да пречат.

Заключението е:
Не препоръчвам да работите за тази фирма.Поставят се неизпълними за сегашния пазар таргети.Нямате никаква сигурност за работното си място освен ако не спите с някой мениджър или шеф.

Да попитам въпросния Виктор Венев Шефчето спинка ли с някоя дама от Пернишкия Микро Кредит офис :)

Това не е фирма , това е посмешище. В тази фирма няма място за съвестни хора.Там всичко опира до сексуални взаимоотношения.Най добре си ако спиш с някой от шефовете.Лицемерие и само лицемерие . Всеки говори зад гърба на всеки и никой нищо еднакво не казва . Две години и половина загубено време . Да са живи и здрави и да се сексат още повече. Рибата се вмирисва от към главата.

Може ли да ми дадете повече информация за длъжност "Супервайзор" офис Пловдив.В какво се изразява работата,обстановка и т.н.

Здравейте, моят опит в тази фирма беше интересно и ценно прекарано време. Работих там преди около година. Напуснах, защото се чувствах зле общувайки с шефовете си. Отношението им към мен беше крайно неуважително. Забележки за всичко - защо пия кафе, сега ли точно трябва да ям. Почивката, която ми се полага по ТД не ми се даваше с обяснението, че през другото време си почивам достатъчно. Ваучерите, които дават ми се спираха от заплатата ( което, м/у другото не е в разрес със закона ). Когато напусках в последните дни ме принудиха да подпиша и да си тръгна, за да не ми се изплати цялата заплата. Не обвинявам фирмата, че при мен нещата се отразиха неблагоприятно на желанието ми за работа. Честно казано заплащането + отношението им не ме стимулираха по никакъв начин да работя усилено за тази фирма. За жалост чувам лоши отзиви и от сегашните работници, стари мои колеги. Тази фирма изглежда си отива.

Микросекс?! Това ми хареса, явно освен с регионалната Галина от Добрич, Виктор спи и с регионалната Милена от Бургас!! Изводът е само един- за да работиш там трябва да си пропаднала к8рва, да си некадърна и да спиш с шефа! Скоро офиси ще започнат да пропадат и затварят!

Докато Виктор сексулува с персонала и регионалната ДИРЕКТОРКА Галина от Добрич - цял североизчточен регион ще си замине- Търговище, Шумен и идват и следващите. В края на краищата СЕКСЪТ ИМА ЦЕНА!!! и в този случай излиза много скъпо! :) В случаят името на фирмата би било удачно да се промени на МИКРОСЕКС.